Лига Латвия Сезон 10

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

20.sezona (133)


ua Kristaps >> Вторник Ноябрь 17 - 12:34
Kas notiek? :) Ja par mani, tad es tikai 2 sezonas neesmu ticis kādā no Eiropas kausu grupu turnīriem un pieļauju, ka tikšanas no grupas ārā procents ir virs 50.
ua Kristaps
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
ua Kristaps >> Пятница Ноябрь 20 - 07:03
Jauka izloze, gan U-21 kausā, gan kausā jāspēlē ar FK Dzirciems.
ua Kristaps
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
ua Kristaps >> Пятница Ноябрь 20 - 07:42
Sen nebiju piedzīvojis tik bezcerīgu zaudējumu. Šādā līmenī pietrūka savainotā aizsarga un tas, ka nenovērtēju viņa DM. Žēl, ka Latvijā nav konkurences, kas motivētu/stimulētu komandu veidot labāku.
ua Kristaps
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv humors >> Пятница Ноябрь 20 - 08:00
Tu man skiet sauj mazliet par stripu. Tu te esi pratinski vienigais kas spele jau no sakuma ar vienu komandu tapec tev vina ir tik laba. Paprove panemt tagad 7 ligas komandu un es gribesu redzet ka tu vinu uzlabosi ar savu ''movitaciju''.
lv humors
Новичок
Зарегистрировано2014-09-20
lv aTossinsh >> Пятница Ноябрь 20 - 08:17
Humor, cik var malt vienu un to pašu ?!
Man tas nav saprotams...
lv aTossinsh
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-27
ua Kristaps >> Пятница Ноябрь 20 - 08:30
humors,
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/manager-569
ua Kristaps
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
ua Kristaps >> Пятница Ноябрь 20 - 08:37
Ja varētu spēlēt ar divām komandām, tad labprāt pamēģinātu. :)
ua Kristaps
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
ua Kristaps >> Пятница Ноябрь 20 - 08:42
Paskatijos otrās līgas menedžeru spēlēšanas ilgumu, tad tur ir pieteikami daudz menedžeru ar spēles laiku virs 2 gadiem! Secinājums - spēlēt arī ir jāmāk.
ua Kristaps
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv Kristiāns >> Пятница Ноябрь 20 - 13:07
Ludzai šoreiz noveicās. Nu neko, cīnīsimies!
lv Kristiāns
Новичок
Зарегистрировано2013-07-19
lv Tamaz >> Воскресенье Ноябрь 22 - 01:53
@Kristaps un paseet EL ar 0-3 ir arii jaamak! :D
ko tad tu tur paskatiijies?
visi tikai naak uz augshu! lietotaji no 1.liigas un 2.liigas kriit uz leju..it iipashi neaktiivie un pasiivie!

''Secinājums - spēlēt arī ir jāmāk. ''- secinaajums ir pagalam mulkiigs un aplams! tad kad tev jau bija speletaaji ar 8*zvaigzneem..es saku celju uz augshu no 5ktas liigas - kas tu domaa man jau ir jaabut 1.liigaa?

IR LOTI liela atskiriiba - vai tu sac 1.liigaa vai 5.liigaa!
un tikai nesaakat ar saviem lielajiem piemeriem kur komandas paardod supertalantus un sapeerk penshus tikai lai kaptu uz augshu..bez nekadas nakotnes..
lv Tamaz
Продвинутый
Зарегистрировано2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Namejs >> Воскресенье Ноябрь 22 - 20:11
@Sir Lelu pareizi ir jāmāk spēlēt un redzot tādus kā tevi, kas 2 gadu un 4 mēnešu laikā nevar uzbūvēt 20k stadionu un dabūt popularitāti pat 600k, bet domā ka baigi māk spēlēt pilnīgi vēmiens nāk, Lielais taktiķis un spēlēs meistars atradies!
lv Namejs
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-07-06
lv Taurupes Dusmīgie Bebri
lv Tamaz >> Понедельник Ноябрь 23 - 03:56, Отредактирован Понедельник Ноябрь 23 - 03:58
@Namejs :D ej un vem ! neviens tev neliek skatīties uz manu komandu!
ko juus visi par to popularitaati un stadionu -kaada starpiba kaada man ir popularitaate..buutu kaut vai tikai 100k..man buutu dzilji pie dirsas!
Un nejau popularitaate uzvar speeles :D
vnk wtf :D un peec manas informaacijas arii stadions nepalielina iespeejas uzvaret kaadu speeli :D
lv Tamaz
Продвинутый
Зарегистрировано2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Problem? >> Понедельник Ноябрь 23 - 08:23
popularitāte palielina spēles apmeklējumu, bet stadions palielina ienākumus. Jo vairāk naudas, jo labākus spēlētājus vari nopirkt.
lv Problem?
Новичок
Зарегистрировано2014-04-13
lv Tamaz >> Понедельник Ноябрь 23 - 09:22
Nezinu kā pārējiem - bet man ar pašreizējo taktiku kādu spēlēju- nauda nekad nav sagādājusi problēmas!

visi kaut ko par to stadionu un popularitāti aizrāda...man ne silts ne auksts no tās popularitātes.
lv Tamaz
Продвинутый
Зарегистрировано2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Dainix >> Понедельник Ноябрь 23 - 09:59
Kad paņēmu savu klubu, tad pēc popularitātes nobrukuma klubu popularitātes rangā biju vienā grupiņā ar FK Liepāja, Saldus Bebri, UNIVERS ZERO, Zemessargs IFK un Caines... bet tagad viņi jau sen aiz muguras iepalikuši!
lv Dainix
Продвинутый
Зарегистрировано2014-04-15
lv SK Latgols