Лига Латвия Сезон 13 [5.6]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

17 sezona (166)


lv Draudinsh >> Среда Июль 1 - 16:04
Man prieks ka atgriežos ceturtajā līgā, pagāšsezon starpsezonas transfēros visu sačakarēju, no otrās vietas uz 8 nokritu un pārspēlēs zaudēju, gribēju kārtējo sezonu tikai ar jauniešiem izbraukt.
lv Draudinsh
Новичок
Зарегистрировано2014-07-05
lv Namejs >> Среда Июль 1 - 16:09, Отредактирован Среда Июль 1 - 16:14
Mans mērķis par tikšanu top 5 laikam neizdosies, bet toties šosezon būs sasniegta 9. līmeņa TB un jaunajā sezonā varēsiet braukt ciemos uz 20 k vietīgu Taurupes Dambi.
Vairs arī 5. līgā nevar uz jauniešiem izbraukt. Iespējams būs jāpameklē kāds klases uzbrucējs, jo jauniešu iepirkuma laikā nevienu neizdevās atrast.
lv Namejs
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-07-06
lv Taurupes Dusmīgie Bebri
lv Jānis >> Среда Июль 1 - 18:23
??? un Tev nāk pilns 20k stadions???
priekš kam taisīt tik lielu?
lv Jānis
Продвинутый
Зарегистрировано2014-07-24
lv FC Extra
lv Jānis >> Среда Июль 1 - 18:24
:) ar jauniešiem pa lielam maz kur var izbraukt, ne tikai 5tajā līgā!!!
NEKUR nevar izbraukt bez pieredzes!!!!!!!!!!!
Vecīt varbūt TEV ir baigais funktieris turēt tikai 22 gadīgus un jaunākus, bet ar tādiem uz augšu netikt!!!
PS un arī ar daudz opjiem nevar tikt, kā man
lv Jānis
Продвинутый
Зарегистрировано2014-07-24
lv FC Extra
lv Jānis >> Среда Июль 1 - 18:27
Un īrēt spēlētājus kā to dara dažs labs:) nu nez, reāli trenēt svešus spēlētājus??? vismaz Valmierai palīdzēja tikt uz augšu 3 īrētie(reāli labākie)...
bet ja tā nopietni, tad bebriem daļēji taisnība:
1.jātaisa infrastruktūra
2.jātrenē savējie
3.tikai vajag bišķi vecākus, nevis visus 19-21 gadīgus:)
lv Jānis
Продвинутый
Зарегистрировано2014-07-24
lv FC Extra
lv Namejs >> Среда Июль 1 - 19:15
Lielāks stadions=lielāks popularitātes pieagums un vairāk naudas no atnākušajiem.

Es sapirku 17 gadīgus pamatā 3 transfēru logos un plānoju lielāko daļu turēt kā pamatsastāvu vismaz līdz 26., 27 gadu vecumam. Tad kad izlēmu pāriet uz jauniešiem 5. līgā vēl nevajadzēja 5 zvaigžņu spēlētājus. Pie tam es ne tikai izmantoju jaunos, pirms divām sezonām mans nu jau sezonu TB nostrādājušais somu veterāns bija līgas labākais vārtu guvējs, un rumānu 25. GV (tajā sezonā) pussargs labākais piespēlētājs. Pagājušo sezonu man bija populāro spēlētāju eksperiments (vārtsargs, aizsargs, pussargs). Un maniem jaunajiem jau 21. gada vecumā pozīcijas pieredze ir ap 800 tā kā nekādi iesācēji viņi arī nav.
Kaut kur angļu forumos pavīdēja aprēķins, ka vidēji uz 55 popularitātes punktiem nāk 1 skatītājs.
lv Namejs
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-07-06
lv Taurupes Dusmīgie Bebri
lv Draudinsh >> Четверг Июль 2 - 03:59
No tiem 3 divi bija regulāri pamatsastāva Klimber pat ar Kruzu mainijās pa spēlēm. Irētie ir izdevīgi tāpēc ka tev alga nav jāmaksā, viens 28 spēlētājs vienā sezonā budzetam izmaksā tik cik trīs īrēti. Plus pēc sezonas viņa vērtība nokrīt pa 50%. Ekanomika.
lv Draudinsh
Новичок
Зарегистрировано2014-07-05
lv Jānis >> Четверг Июль 2 - 05:13
1.bet stadions ta pilns 20k 5.līgā nenāk, vai nav izdevīgāk kaut kur citur naudiņu ieguldīt?
2.īrētie varbūt ir lētāk, bet tā vietā var labāk savējos trenēt
3.redz pats domā turēt līdz 26-27 gadi, bet iepriekš diskusijās teici ka vajag tikai jaunos, ka vecie neesot vērts....
lv Jānis
Продвинутый
Зарегистрировано2014-07-24
lv FC Extra
lv Namejs >> Четверг Июль 2 - 06:31
1. Vidējā apmeklētība aizvadītajās 17 mājas spēlēs Bebriem ir 12149. Biļešu ieņēmumi kopā 4,79 miljoni, uzturēšana sezonā 1,44 miljoni, peļņa 3,35. 20k stadionā peļņa 5,59 miljoni, uzturēšana sezonā 2,34 peļņa 3,35 miljoni. Bet tikai 4 spēlēs šosezon nav bijusi 80% apmeklētība: abās pret Liepāju un bezbonusa pret ASK/Chelsea. Ceturto pretinieku nevaru atcerēties . Un 6 spēlēs bija vairāk kā 13k skatītāju un otrajā spēlē pret Eņģeļiem bija 80% skatītāju bez bonusa. Pie tam lielākā stadionā ir lielāks popularitātes pieaugums no pārdotajām biļetēm.
2. Man bija īrēts vārtsargs pirmajā nopietnajā sezonā 5. līgā (2. vieta 5.8 līgā). Čakars ar īrētajiem ir tajā, ka manā uztverē var paņemt spēlētāju, kas ir pārliecinoši labāks par tiem, kas ir komandā. Tādus dabūt ir praktiski nereāli, jo viesiem aiziet daudzās kārtas ar daudz solītājiem.
3. Pirkt vecos, kas ir savādi trenēti, nav jēgas. Vai pirkt vecos, kad nav IS naudas pelnīšanai nav jēgas. Es nepateikšu vairs kuram, bet vienam no klubiem pamatsastāva algās aiziet vairāk kā man IS uzturēšanai. Pierēķni klāt vēl to, kas par tādiem spēlētājiem tiek samaksāts un sanāks gala cipars, kurš neatstāj naudu IS attīstīšanai.

Ja ir taisnība, ka vidēji 55 popularitātes punkti dod 1 skatītāju spēlēs pret neattīstiem botiem, tad uz nākamo sezonu man būs 10091 uz tādu spēli bez bonusa (12109 ar).
lv Namejs
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-07-06
lv Taurupes Dusmīgie Bebri
lv Draudinsh >> Четверг Июль 2 - 09:10
Nepareizi soli. Var nosolīt. Bet jāizvēlas to valstu spēlētāji kuru tautība ir jau tavā komandā. Un nekad maksimumu nesolīt.es no 10 solijumiem trīs uzvaru. Nezinu kapēc bet sistēmai nepatīk malsimālie solijumi.
lv Draudinsh
Новичок
Зарегистрировано2014-07-05
lv Draudinsh >> Четверг Июль 2 - 09:10
Nepareizi soli. Var nosolīt. Bet jāizvēlas to valstu spēlētāji kuru tautība ir jau tavā komandā. Un nekad maksimumu nesolīt.es no 10 solijumiem trīs uzvaru. Nezinu kapēc bet sistēmai nepatīk malsimālie solijumi.
lv Draudinsh
Новичок
Зарегистрировано2014-07-05
lv Jānis >> Четверг Июль 2 - 18:43
nepareizi trenēti?
tad pastāsti kā pareizi trenēt aizsargus, pussargus un uzbrucējus!
tīri intereses pēc, var jau būt ka es pats visus nepareizi trenēju!
lv Jānis
Продвинутый
Зарегистрировано2014-07-24
lv FC Extra
lv Namejs >> Четверг Июль 2 - 18:50
Ir bieži redzami aizsargi ar pārtrenētām piespēlēm un sitieniem. Es saviem aizsargiem trenēju divcīņas un taktiku, kā arī centra aizsargiem bloķēšanu. Pussargiem galīgi nav jēgas no bloķēšanas. Pussargiem jātrenē piespēles un taktika, balsta pussargam divcīņas. Uzbrucēju lielākā kļūda ir partrenēta taktika un satrenētas piespēles vai divcīņas. Uzbrucējiem jātrenē sitiens un nav lielas jēgas no taktikas virs 1,5 līdzīgi kā vārtsargam.
lv Namejs
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-07-06
lv Taurupes Dusmīgie Bebri
lv Namejs >> Четверг Июль 2 - 18:58, Отредактирован Четверг Июль 2 - 18:59
Sezona noslēgusies: ir izcīnīta 5. vieta, kas arī bija komandas minimālais mērķis, ir gandrīz iedota pieredze visiem, kam to vajadzēja. Iztraucēja no jauniešu skolas iznākušais supertalants pussargs.Kā arī rīt tiks pabeigta TB 9 būvniecība. Pozitīvi arī, ka izdevās uzkrāt nauda jaunā stadiona būvniecībai. Lai veicas Mazkačkai pārspēlēs un Valmierai 4. līgā. Varbūt nejauki, bet prieks, ka izkrita Svintusi, nedaudz žēl Eņģeļu. Par Piku pat īsti nezinu ko domāt.
Nākamsezon jau 5. sezonu no 8 RS būšu vienā līgā ar ASK/Chelsea.

Atkāpe: visā steigā pat nebiju pamanījis, ka esmu RS menedžeris jau gadu un vienu dienu.
lv Namejs
Администратор сообщества
Зарегистрировано2014-07-06
lv Taurupes Dusmīgie Bebri
lv Draudinsh >> Пятница Июль 3 - 03:11
Paldies par sezonu. Namejam paldies par komentāriem, ieteiktu nomainīt tev bumbas uz skaitļiem uzstādijumos tad precīzi zin cik katram kas ir, palīdz pat ļoti. Mazkačkai veiksmi pārspēlēs. Pretī nāk vēl vien Opju izlase. Žēl zanītes bet es domāju ka nākam sezon būs atpakaļ 5 līgā, jo šosezon visprogresējošakā komanda. Extra turās nākam sezon es ko pamainītu. Par pārējiem komantāru vispār nav.
Thanks and good luck :).Man liekas šosezon forums mums bija viss pārunātākais visā Latvijā. Ceru Namejam veiksme uzsmaid;is un nākam sezon uz 4 līgu.
lv Draudinsh
Новичок
Зарегистрировано2014-07-05