Лига Латвия Сезон 63 [5.3]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

30. sezona (29)


lv Lukstins88 >> Четверг Апрель 20 - 17:39
Šokējošs sākums pret pasterīti, tomēr beigās paķēru visai labi
lv Lukstins88
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-12
lv Zagrebs >> Четверг Май 4 - 07:51
Ādažiem par godu nomainīju spēļu laikus mājās. Lai zinātu vai drīkst laist pamatu laukumā vai nē.
lv Zagrebs
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-18
lv Lukstins88 >> Четверг Май 4 - 12:41
Nebiju gaidījis ka tā tevi salikšu, jo midā man spēlēja ne tie labākie kadri (1 trauma, 2 bija DQ)

Vēl ar vien tēmē uz netikšanu augšā?
lv Lukstins88
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-12
lv Zagrebs >> Четверг Май 4 - 19:17, Отредактирован Четверг Май 4 - 19:18
Tas, ka saliki nebija brīnums - es drusku pašmaucos - spēle neļauj laist ļoti švakus rezervistus - tāpēc ieliku malējos centrā (winger uzreiz iedeva mīnusus) centra spēlētājus malās, visam par kroni iebāzu vērtos 16gadīgo GK otrajā puslaikā (1.5 - 7.60 vietā), kad arī sasiti vārtus. Tāpat kā šodien.
Tā kā domas neesmu mainījis - ja vien nākamo sezonu neatnāks monstrs šajā līgā - aizsargi visi būs 9 +, doma iepirkt vienu pussargu 9+ (kas dos ka visa vidējā līnija ir ap 9, un vienu uzbrucēju ap 9 ballēm- un tad lai visi saturas - vidējam skillam jābūt ap 9 un tad paskatīsimies 4. līga kā būs.
lv Zagrebs
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-18
lv Lukstins88 >> Четверг Май 4 - 20:43
Jā, spēles laikā pamanīju, ka esi pamainījis (pašmaucis) sastāvu

Es ar rītdienas spēli arī palēnēm sākšu ekspermentēt. Uz rezervistiem jau esmu pārcēlis labāko aizsargu un labāko uzbrucēju, viņu vietās izsaucu labākos rezervistus tajās pozīcijās. Redzēs vai tas tā paliks līdz sezonas beigām vai arī tas būs 1 spēles gājiens, to rādīs laiks

Kā jau sezonas sākumā teicu, es gribu uz 4. līgu, lai gan apzinos, ka tas būs "one season wonders" un pēc sezonas nākšu atpakaļ uz 5. līgu. Tai pat laikā nepārdzīvošu ja netikšu augšā.
lv Lukstins88
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-12
lv Lukstins88 >> Четверг Май 4 - 20:44
Mans mērķis tomēr bija iekļūt TOP3
Kā arī beidzot pa ilgiem laikiem cīnos par uzvaru līgā nevis neizkrišanu no līgas
lv Lukstins88
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-12
lv vairogs >> Пятница Май 5 - 12:29
Veči ,
Jūs te par apzinātu šmaukšanos skaļi nerunājat , izlasīs pilnvarotie un uzliks sodu ... Jo apzināti zaudēt šajā spēlē nav atļauts ! ;)
lv vairogs
Продвинутый
Зарегистрировано2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv vairogs >> Пятница Май 5 - 12:31
Esmu testējis draudzībenē , ja vajadzīgs zaudējums ,tad saliec visus laukuma spēlētājus pa malām , atstājot pavisam brīvu vidu !
lv vairogs
Продвинутый
Зарегистрировано2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Lukstins88 >> Пятница Май 5 - 13:42
Es tieši to pašu šodien padomāju, tāpēc no rezervistiem atsaucu savu labāko uzbrucēju un aizsargu. Sastāvā eksperimentēšana tāpat notiks.

Esmu nolēmis, ka tomēr cīnīšos par tikšanu uz 4. līgu
lv Lukstins88
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-12
lv vairogs >> Пятница Май 5 - 15:52
Te nav nekā jauka , pašlaik 2 uzvaras sezonā , sezona jau tuvu pie beigām ... (oficiāli sliktākā sezona karjerā , pirmā sezona sestajā līgā bija traka , kad lielajā komandā spēlēja tikai u-21 spēlētāji , bet tur sezonas otrajā pusē vismaz savācu regulārus punktus)...

TV naudās 2 mlj tik nopelnīti!
Bieži ir vēlme ,kaut notiktu tikai pirmais puslaiks , jo bieži puslaikā ir neizšķirts , vai pat esmu priekšā , bet otrā puslaikā viss sagriežas kājām gaisā ... Vienā spēlē vadībā ar 2-0 , bet spēles beigās zaudēju ar 2-3 ...

Neliels pluss ,ka te komandām popularitāte augstāka ,tādēļ pāris reizes 50k stadions ir bijis pilns , bet tā ap 40-42k apmeklējums !
lv vairogs
Продвинутый
Зарегистрировано2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Zagrebs >> Вторник Май 9 - 06:37, Отредактирован Вторник Май 9 - 08:47
Jopcik cik tas izkritējs no 4. līgas konkrēti pašvaks....
p.s. apsveicu Ādažus ar pirmo vietu :)
lv Zagrebs
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-18
lv Lukstins88 >> Среда Май 10 - 20:40
Paldies
lv Lukstins88
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-12
lv Zagrebs >> Четверг Май 11 - 18:58, Отредактирован Четверг Май 11 - 20:26
Juhū paliekam uz vēl vienu gadu 5.3 līgā :) Jāskatās kas būs par jaunpienācējiem - bet lai saturās. Ja nenotiks nekas ārkārtējs - cīnīsimies par 1. vietu nākamo gadu. Un nopietnāk kā šosezon. Jāskatās kas sanāks ar transfēriem... Un veiksmes Ādažiem 4. līgā - mož nākamo sezon tur tiksimies
lv Zagrebs
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-18
lv Lukstins88 >> Четверг Май 11 - 19:49
Paldies, paldies. Apzinoss, ka 4. līgā diez vai noturēšos, bet pamēģināt gribas
lv Lukstins88
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-12