Лига Латвия Сезон 79

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

62. sezona (11)

ua Spiegs >> Пятница Ноябрь 26 - 20:52

pieklājības pēc izveidojo tēmu - beigās interesanta sezona sanāca cīnoties ar 3 all in botiem, nedaudz pietrūka dēļ spēļu prakses došanas jaunajiem, svinot uzvaru, neapēdētiet svecītes :)

ua Spiegs
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-16
lv FC Bucha
lv Dainix >> Пятница Ноябрь 26 - 21:42

Kas par sezonu virslīgā!!!

lv Dainix
Продвинутый
Зарегистрировано2014-04-15
lv SK Latgols
lv Dainix >> Суббота Ноябрь 27 - 20:00

Jauns čempions!! Apsveicu! Kas par cīņu!

lv Dainix
Продвинутый
Зарегистрировано2014-04-15
lv SK Latgols
lv valentain >> Воскресенье Ноябрь 28 - 07:18

Spiegs, savulaik es arī esmu all in gājis. Nepaveicās.

lv valentain
Продвинутый
Зарегистрировано2014-07-12
lv Valentain
lv Dainix >> Воскресенье Ноябрь 28 - 09:35

Spieg apsveicu ar EL kausu!

lv Dainix
Продвинутый
Зарегистрировано2014-04-15
lv SK Latgols
lv Gipsons >> Воскресенье Ноябрь 28 - 10:10

Spieg, vai tiešām botiem?

Man personīgi nebija All In, ja būtu, tad būtu papildinājies.

Šī bija sezona, kur vispār nebija nekādu plānu vai mērķu.

lv Gipsons
Продвинутый
Зарегистрировано2015-01-19
lv FC Jaunmārupes Lauvas
ua Andris >> Воскресенье Ноябрь 28 - 10:44

Spiegam laikam biski sakāpis) Kas vispār all in šeit skaitās? Vai tas drīzāk nav, kad komanda neko nevar atļauties, jo jānotur pašreizējais sastāvs? Man katru sezonu ir iekrājumi un komanda ar normālu profitu mauc, algās vien 7 ļimaki iziet.

ua Andris
Продвинутый
Зарегистрировано2015-05-18
lv Gaujmalas avoti
ua Spiegs >> Среда Декабрь 1 - 21:14

Ko ta man pa spalvu glaudīt, kad kaut ko provakatīvi uzraksta, tad vismaz kaut kāda diskusija sākas :)

Pa botiem un all in, sametu visu vienā maisā, Gipson, pats nesen teici, ka nebija laika salikt sastāvu uz atbildīgu maču, plānu un mērķu neesamība - ko te vēl man piebilst :)

Savukārt par all in - domāju, ka sakāpis :), bet principā, liela nepatika, ko šobrīd pati spēle ir radījusi apstākļus, ka ražošana paliek neizdevīgāka, salīdzinot ar patērēšanu, respektīvi gatavu penšu pirkšanu. Citam varbut izdodas sabalansēt ar resursiem, bet citam ne un beigās tāds all in sanāk. Prieks, ka Andris ir dzīvot spējīgs un ceru sagaidīt arī labus rezultātus starptautiski, par Dinamo man gan biku bažas, pat būvniecība kādu brīdi nenotika.

ua Spiegs
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-16
lv FC Bucha
ua Spiegs >> Среда Декабрь 1 - 22:24

Skatoties, ka Andrim dienā uz algām iziet tikai 7 miljoni, pat nedaudz rokas nolaižās man tie ir 15 miljoni, sezonas griezumā tie 354 citroni pret 780 citroniem, parēķinot uz ietaupijumu infrā tad tā starpība paliek vēl iespaidīgāka - apsveru domu jaukt nost TB un kļūt par patērētāju.

ua Spiegs
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-16
lv FC Bucha
ua Spiegs >> Четверг Декабрь 2 - 00:03

Piebilde pie botu būšanām, pat boti ir radošāki uz taktikām, pavērojiet sevi sezonas griezumā...

ua Spiegs
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-16
lv FC Bucha
lv Gipsons >> Четверг Декабрь 2 - 06:13

Spieg, par taktikām tiešām neiespringstu.

Ikdienā ieeju spēlē, salikt sastāvu un apakatīties, kas jauns, bet tā kā par spēli neviens pat īsti neatbild un neatbalsta ar jauniem atjauninājumiem, tad pamazām zūd interese. Šobrīd vairāk sanāk uzspēlēt NBA 2k22.

lv Gipsons
Продвинутый
Зарегистрировано2015-01-19
lv FC Jaunmārupes Lauvas