Лига Польша Сезон 14 [2]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

[Sezon VIII] Ogólna dyskusja (100)


pl Sekker >> Вторник Март 25 - 17:11, Отредактирован Вторник Март 25 - 17:30
Zobaczymy u mnie sytuacja jest taka 50/50. Gdyby mój nowo kupiony napadzior nie grał w MS to miałbym większe szanse, ale trzeba walczyć tym co mam :D
Edit.
Jednak będzie trzeba jeszcze poczekać z awansem do I ligi.
pl Sekker
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-22
pl Damiano >> Вторник Март 25 - 18:16
To ja się pochwalę że pierwszy mecz na wyjeździe z Chińczykiem wygrałem 1-0 i jestem bliski awansu do waszej ligi, poniewasz na własnym boisku czuję się mocny :)
Mam nadzieje że jest osoba która trzyma za mnie kciuki :)
pl Damiano
Продвинутый
Зарегистрировано2013-10-31
pl Sidney68 >> Вторник Март 25 - 23:02
Małe zmiany w ustawienu i masz meczyk wygrany wynikiem 0-0 ;D Wierzę w Ciebie bardziej niż w Czarną Madonnę !!! Juvenia i Pawiany już na Ciebie czekają. 3 team'y z naszego regionu to coś extra w jednej lidze...a te derby łódzkie !!! Bierz się do roboty ;D
pl Sidney68
Продвинутый
Зарегистрировано2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Damiano >> Среда Март 26 - 11:03
Każdy remis biorę w ciemno. Widzę że została udzielona lekcja pokory przez zespoły z 1 ligi drużynom które zgłaszały aspirację do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej.
pl Damiano
Продвинутый
Зарегистрировано2013-10-31
pl St. Pauli >> Среда Март 26 - 12:03
No ja powiem szczerze, bałem się tego meczu z Zagłębiem bo jeszcze nigdy z nimi nie wygrałem, a poza tym, no moja forma w tym sezonie odbiega od ideału ;)
Zawsze przegrywałem 1:2 no ale wczoraj historia zmieniła bieg :D
pl St. Pauli
Новичок
Зарегистрировано2013-06-01
pl czorny >> Среда Март 26 - 17:26
Witaj Italiano w 2 lidze!
pl czorny
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-01
pl Damiano >> Среда Март 26 - 17:54
Mam nadzieję, że mnie miło przyjmiecie i dacie wygrać parę meczów u siebie tak żeby mi wystarczyło na utrzymanie się :) Ciężki bój stoczyłem w barażu z Chińczykiem, który kompletnie zablokował moich grajków i nie dał im rozwinąć skrzydeł.
Do zobaczenia panowie już niedługo w pierwszych kolejkach sezonu.
pl Damiano
Продвинутый
Зарегистрировано2013-10-31
pl Sidney68 >> Среда Март 26 - 20:32
Masz co chciałeś ;D Teraz tylko się utrzymaj i zrób trochę niespodzianek od początku sezonu. Nadal w Ciebie wierzę. No i te derby Łodzi,będzie na co popatrzeć. Powodzenia i dużo szczęścia !!!
pl Sidney68
Продвинутый
Зарегистрировано2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl gothart >> Суббота Апрель 19 - 19:02
@ Sorry Sekker, ale Twoja teoria o tym, że przeciw Tobie bramkarze rywali graja najlepsze mecze spaliła na panewce. Dzis w bezpośrednim naszym meczu Twój bramkarz był graczem spotkania. To juz conajmniej czwarta taka sytuacja dla mnie w tym sezonie :)
Szkoda tylko, że przez to często przegrywam
pl gothart
Новичок
Зарегистрировано2013-06-16
pl Sekker >> Воскресенье Апрель 20 - 09:07
Był, ale tak naprawdę nie wiadomo dlaczego. Może przez to, że skuteczność zawodziła, bo ogólnie mecz był pod moje dyktando.

Tak w ogóle to w złym temacie piszesz :P
pl Sekker
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-22