Лига Польша Сезон 4 [2]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

[Sezon X] Ogólne dyskusje (83)


pl SWN >> Пятница Май 23 - 18:39
O remis z koszmarem;d
pl SWN
Продвинутый
Зарегистрировано2013-06-09
pl Terrorym Włocławek
pl gothart >> Пятница Май 23 - 20:55
Wiele zmieniło się w silniku, ale jedno pozostaje bez zmian: bramkarz mojego rywala dostaje 10 i zostaje najlepszym piłkarzem spotkania :)
pl gothart
Новичок
Зарегистрировано2013-06-16
pl St. Pauli >> Суббота Май 24 - 06:19
Gothart nie rozumiem...
Bramkarz zagrał dobry mecz, więc należało mu się.
Ty oddałeś 12 strzałów, ja 16- musisz popracować nad skutecznością ;)
pl St. Pauli
Новичок
Зарегистрировано2013-06-01
pl gothart >> Суббота Май 24 - 11:07
@Patryk
Bardziej chodziło mi o to, że w mimo iz w ubiegłym roku strzeliłem najwięcej bramek w lidze, to wielokrotnie GK rywala byli wybierani najlepszymi bramkarzami spotkań i otrzymywali 10.
Maiłem kiedys leniwego obrońcę. Nigdy więcej leniwych graczy, ale jak widac u GK to specjalnie nie przeszkadza
pl gothart
Новичок
Зарегистрировано2013-06-16
pl St. Pauli >> Суббота Май 24 - 12:55
Strasznie się bałem tej leniwej opcji u niego ale jak widać daje radę ;)
Nigdy nie kupiłbym leniwego zawodnika z pola ale stwierdziłem, że z bramkarzem mogę spróbować :D
Ok. Już rozumiem Twoje intencje ;)
pl St. Pauli
Новичок
Зарегистрировано2013-06-01
pl St. Pauli >> Вторник Май 27 - 20:03
To co robili dzisiaj moi zawodnicy to jakiś przykry żart :(
21 strzałów i tylko jeden gol...
Całe szczęście, że ta jedna bramka zapewniła mi zwycięstwo eh...
pl St. Pauli
Новичок
Зарегистрировано2013-06-01
pl Damiano >> Среда Май 28 - 16:12
Ciesz się, że 3 pkt trafiły do Ciebie. Ja mam fatalny początek sezonu i powoli się zastanawiam nad zmianą taktyki która mnie jak dotąd nie zawiodła. Jednak silnik meczowy się trochę zmienił i tu może być problem tak słabej gry moich grajków :)
pl Damiano
Продвинутый
Зарегистрировано2013-10-31
pl St. Pauli >> Среда Май 28 - 17:32
No właśnie szukając taktyki przeciwko Tobie zauważyłem, że grasz od początku tą samą i przegrywasz więc co do wyboru mojej taktyki pod Ciebie nie było, aż tak źle ;)
pl St. Pauli
Новичок
Зарегистрировано2013-06-01
pl Damiano >> Четверг Май 29 - 18:29
Ojj ciężki sezon się dla mnie szykuje. W poprzednim sezonie wygrywałem mecze moją siła ofensywną, a w tym momencie po czterech kolejkach mój stosunek bramkowy i punktowy jest żałosny. Miałem jasny cel rozwoju piłkarzy pod obecną taktykę, jednak po zmianach zastanawiam czy ma to sens...

U bukmachera teraz można łatwo obstawiać ciągle pojawiające się wyniki 1-0 2-0 :)

GL & HF !!!
pl Damiano
Продвинутый
Зарегистрировано2013-10-31
pl gothart >> Четверг Май 29 - 19:19
@Damiano
W ubiegłym sezonie moi boczni obrońcy strzelili około 20 bramek, w tym sezonie może z 2 im sie uda strzelić. Zmiany są zbyt radykalne, a wyniki bardzo niskie.
pl gothart
Новичок
Зарегистрировано2013-06-16
pl St. Pauli >> Четверг Май 29 - 19:36
Ale zdecydowanie przyjemniejsze są te niskie wyniki niż te hokejowe, chociaż jak wiadomo w Tychach hokej to numer jeden to jednak w piłce wolę wyniki bardziej przyziemne :D

Natomiast co do mojej sytuacji w lidze to jestem jak najbardziej zadowolony, jutro szalenie ważny mecz z Zagłębiem i podtekstów też będzie cała masa :D
pl St. Pauli
Новичок
Зарегистрировано2013-06-01
pl Sidney68 >> Четверг Май 29 - 19:53
U mnie tylko w U-21 jest wspaniale. 9-0 czy 7-0 to moje normalne wyniki ;D Puchar juniorski mam w marzeniach !!! Ligą sobie głowy nie zaśmiecam bo widać co się dzieje po genialnych zmianach ;C Damiano dasz radę odbić się od dna !!!
pl Sidney68
Продвинутый
Зарегистрировано2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> Четверг Май 29 - 20:04
Czyli wychodzi na to, że tylko mnie te zmiany nie przeszkadzają :D
pl St. Pauli
Новичок
Зарегистрировано2013-06-01
pl St. Pauli >> Пятница Май 30 - 18:13
Lidera mamy za ch... go nie oddamy! :)
Zagłębie pokonane, obawiałem się tego spotkania bo jak do tej pory bilans między nami był 2:2 więc loteria.
Reszcie klawiatury pokradli czy o co chodzi !? :D
pl St. Pauli
Новичок
Зарегистрировано2013-06-01
pl Sidney68 >> Пятница Май 30 - 18:33
Jest spółdzielnia przeciw Tobie i tyle ;D
pl Sidney68
Продвинутый
Зарегистрировано2013-01-26
pl ŁKS Łódź