Лига Польша Сезон 59 [2]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Sezon 73 (43)


pl Mich >> Пятница Май 26 - 13:17

W pucharze poległem ale nadal utrzymuje się w Pucharze U21, maszyna losująca drużyny w kolejnych fazach pucharowych jest rozlegulowana jak Lotto, jak można w 2-3 fazie zestawić drużyny z 1 i 2 ligi, gdzie jeszcze 4 poziom gra!?

A co to za "globiki" mieszają u nas w lidzee? skład średni tylko 3-4 zawodników ma wysoki poziom, oj znów silnik wywyija

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Пятница Май 26 - 18:45

Nie od dziś wiadomo, że silnik premiuje składy opierane na jednym zawodniku na pozycję. Korona też dobrze wykorzystywała ten fakt. Jedyny problem pojawia się gdy zawodnik dostaje kontuzję - wtedy całość się sypie. Póki co jednak ta strategia się sprawdza

pl Mario
Продвинутый
Зарегистрировано2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl globuss >> Суббота Май 27 - 14:02

Mario bardzo dobrze podsumował :P Gra takim sposobem to gra na krawędzi, ale póki co daje dobre efekty. Powinno mi się udać utrzymać w 2 lidze, mimo taniego składu.

Z tym, że silnik idzie mi na rękę to też trochę prawda xd Z analiz mi wychodziło, że z takimi np. wiksiarzami lub liverpoolem powinienem przegrać  w jakiś 80% przypadków, ale jednak udało się zremisować jakimś cudem.

pl globuss
Продвинутый
Зарегистрировано2021-07-04
pl Globiki
pl Mich >> Воскресенье Май 28 - 17:19

No i przegrałem z globikami na wyjeździe,  z analiz wychodziło mi że wygram 2.8pkt, silnik preferuje globusa też że względu na beniaminka, mam nadzieję że zrewanżuje się u siebie

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> Пятница Июнь 2 - 04:51

Wczoraj był piękny dzień dla drugiej ligi, aż pięć drużyn z drugiej ligi dotarło do ćwierćfinału pucharu u21 a tylko trzy z pierwszej ligi,

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Понедельник Июнь 5 - 10:48

Dzisiaj Kapibara z połowy boiska strzeliła mi bramkę tuż po wznowieniu gry. Chciałbym móc zobaczyć tego gola w wersji z fify/football menadżera XD

pl Mario
Продвинутый
Зарегистрировано2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Tomplus >> Понедельник Июнь 5 - 18:38

W Sensible World of Soccer można strzelić takie brameczki, ale nie wiele osób tak potrafi, mnie się raz udało i to bardzo dawno temu.

pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Vordum >> Вторник Июнь 6 - 06:29

Mario, takie bramki są bardzo często, ja sam takie strzelam kilka razy w sezonie :D 

pl Vordum
Продвинутый
Зарегистрировано2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Vordum >> Четверг Июнь 15 - 17:22

Co te Globiki XD

pl Vordum
Продвинутый
Зарегистрировано2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl globuss >> Четверг Июнь 15 - 22:04

XD

Sam nie mam pojęcia, czemu tak dobrze mi idzie. Wchodziłem do 2 ligi zastanawiając się czy w ogóle jest sens walczyć o utrzymanie, czy może poddać się, grać juniorami w pierwszym składzie i zaoszczędzić sobie na wypożyczeniach. Teraz, walczę o baraże do pierwszej ligi xd

pl globuss
Продвинутый
Зарегистрировано2021-07-04
pl Globiki
pl Vordum >> Суббота Июнь 17 - 15:12

Idzie Ci tak dobrze ze względu na to że masz po jednym wybitnym zawodniku jak na Twoją drużynę na każdej pozycji i tak naprawdę nimi grasz. Ja też powinien walczyć o to żeby w lidze pozostać a tymczasem walczę o najlepsze miejsce w historii moich występów xD 

pl Vordum
Продвинутый
Зарегистрировано2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Mich >> Суббота Июнь 17 - 19:43

Udało się zrewanżować z Globikami i Watahą, nareszcie po mojej myśli 

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Воскресенье Июнь 18 - 20:24

Kurcze liczyłem na zwycięstwo dzisiaj z Angelai ale nawet remisu się dowieźć nie udało. Na 3 kolejki przed końcem nadal nie jestem bezpieczny przed spadkiem. Wszystkie kluby za mną mają lepsze terminarze, więc nie zdziwi mnie bezpośredni spadek w tym sezonie. Jeśli jednak uda mi się utrzymać, obiecuję w końcu się wzmocnić (lepiej róbcie screeny, żeby potem mi wypominać).

pl Mario
Продвинутый
Зарегистрировано2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
lt Tomaš Gasperovič >> Воскресенье Июнь 18 - 21:14

U mnie napadnik ma dostawszy trauma, to w 95% spadne w nizsza liga :( ale i tak dlugo tu bylem juz jakich 4 sezony

lt Tomaš Gasperovič
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-09
pl FC Vilniaus Angelai
pl Mario >> Четверг Июнь 22 - 13:58

Graty dla Marka za wygranie ligi i powrót do pierwszego poziomu rozgrywkowego.

Udało mi się uniknąć baraży o utrzymanie, więc mój cel na sezon zrealizowany.

Widzę że globussa dzielił jeden punkt od baraży o awans. Nwm czy w ostatnich sezonach był równie udany debiut.

Do 2 ligi wraca odbudowywany EGS Torpedo Koczała oraz wracająca po 2 sezonach przerwy Korona. Może być ciekawie w przyszłym sezonie.

pl Mario
Продвинутый
Зарегистрировано2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań