Лига Польша Сезон 62

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Sezon 20 - dyskusja ogólna (98)


pl Wojtas >> Понедельник Ноябрь 16 - 17:57
Przepraszam, ale nie było to moim celem, w ostatnim meczu moi schodzili z dwiema kontuzjami.
pl Wojtas
Новичок
Зарегистрировано2013-01-16
pl Azmo >> Понедельник Ноябрь 16 - 20:24
Aż tak robi Ci grę ten midek (nie zdąży na rewanż?), Anomander? Nie przekreślałbym Twoich szans w dalszych fazach.

Jak tam plany transferowe? Coś jeszcze planujecie?
pl Azmo
Новичок
Зарегистрировано2013-05-11
pl Anomander >> Вторник Ноябрь 17 - 07:03
@Wojtas

Wiem, ze nie ma się na to kontuzje żadnego wpływu, ale to straszny pech tak dostać dwie w jednym meczu i to jedną tak długą - bo była na 16 dni, ale skróciłem leczeniem do 7.

@Azmo

Ma większość asyst, najczęściej jest przy piłce i najmniej psuje, gdy oglądam transmisje :)

Musiałem kupić mida dodatkowego, bo biorąc pod uwagę tę kontuzję i to, że dwóch innych midów pauzuje za kartki nie mam kogo wystawić na mecz :o
pl Anomander
Продвинутый
Зарегистрировано2013-03-05
pl Azmo >> Вторник Ноябрь 17 - 19:52
Zaczynam tracić rozpęd :/ Bardzo miło z Twojej strony Nurek, że sie do mnie dostosowujesz :P
pl Azmo
Новичок
Зарегистрировано2013-05-11
pl Nurek >> Вторник Ноябрь 17 - 20:02
Proszę bardzo ;)
pl Nurek
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl KS Nurki
pl Azmo >> Четверг Ноябрь 19 - 08:30
W lidze i LE idzie mi nadspodziewanie dobrze, ale w pucharze wtopa z 3 ligowcem, ehhh....
pl Azmo
Новичок
Зарегистрировано2013-05-11
pl Wojtas >> Четверг Ноябрь 19 - 18:59
Kolejna porażka ;(
Można powiedzieć, że bramka dla Radomiaka na 0:1 ustawiła mecz.
pl Wojtas
Новичок
Зарегистрировано2013-01-16
pl czorny >> Четверг Ноябрь 19 - 19:21
@Wojtas
Mnie dzien po dniu Gornik Siersza po 1:0 ustawil. Zwlaszcza stracona bramka w dogrywce PP mnie troszke zabolala. Pewnie dzieki temu zwyciestwu zagra w PE, przyszlym sezonie. Choc pewnie i tak bym w karnych polegl. Twoja druzyna zagrala dzis fajny mecz ale na szczescie dla mnie moj bramkarz byl na posterunku. Gdyby nie kontuzja jednego z twych obroncow pewnie bylby remis. Zycze udanej walki o utrzymanie.
pl czorny
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-01
pl Wojtas >> Пятница Ноябрь 20 - 19:11
Kontuzja na tydzień (po pomocy medycznej) złapana w 90. minucie sparingu, a w meczu ligowym stracony gol w 1. minucie. Mam pecha w tym sezonie.
pl Wojtas
Новичок
Зарегистрировано2013-01-16
pl czorny >> Пятница Ноябрь 20 - 19:30
Ja w meczu z naszym chinczykiem, 2 strzaly po roznym w poprzeczke i zmarnowany karny. Tak wiec porazka 0-1. Tak to juz jednak bywa, raz sie ma troche szczescia, a kiedy indziej pecha.
pl czorny
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-01
pl Wojtas >> Пятница Ноябрь 20 - 20:34
raz sie ma pecha a kiedy indziej troche pecha :P
pl Wojtas
Новичок
Зарегистрировано2013-01-16
pl Azmo >> Вторник Ноябрь 24 - 19:48
Naprawdę? Taki mecz w najważniejszej potyczce dla mnie w tym sezonie? Do 27 minuty sprokurowałem 2 karne (1 wykorzystany) i mój najlepszy obrońca zszedł z boiska przez dwie zółte. W 60 minucie gralismy juz po równo. Mimo tych nieprzychylnych warunków zagrałem dobrze, z gry miałem wiecej, ale jednak skonczyło się 1-2 :/ Oj ciężka, ciężka końcówka sezonu mnie czeka :/
pl Azmo
Новичок
Зарегистрировано2013-05-11
pl czorny >> Пятница Ноябрь 27 - 16:47
Nie bardzo ogarniam skad sie bierze wysokosc pensji dla pilkarzy. Mojemu grajkowi J.Dycha tygodniowka urosla wlasnie z 69tys do 103! Dla porownania Kubala z repry, ta sama pozycja, troszke lepsze umiejetnosci zarabia 3 razy mniej.
pl czorny
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-01
pl gothart >> Суббота Ноябрь 28 - 21:14
Właśnie zerknąłem na liczbę widzów, gdzie gospodarzem był Radomiak: w 8 na 12 spotkań miał komplet 50tys widzów.
Dla odmiany u mnie w ośmiu spotkaniach od czasu rozbudowy na 50tys ani razu nie było więcej niż 35tys kibiców. Oczywiście stadion rozbudowałem znacznie później niż czorny, poniewżz wcześniej też przychodziło do mnie za mało kibiców.

Dla porównania:
mój KK: 1382430
czorny: 1169989

Przecież mój zysk z biletów jest o wiele mniejszy pomimo faktu, że mam o jakieś dwa sezony większy KK. Tylko niech nikt nie pisze, że to przez asystenta u czornego, bo on nie sprawia, że zamiast 35tys widzów na meczu jest 50tys.

Czy ponadto mógłbym prosić o przedziały kk, gdzie przybywa znacznie więcej widzów? Wydawało mi się, że jeśli kk gości jest o 10% większe, ale nie sprawdziło mi się to z Gwardią Opole
pl gothart
Новичок
Зарегистрировано2013-06-16
pl czorny >> Суббота Ноябрь 28 - 22:05
Asystent daje mi 11% do frekwencji.
pl czorny
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-01