Лига Польша Сезон 68

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Прилепить Kolejne sezony w RS-71 (3469)


pl Mich >> Вторник Июль 16 - 07:43

Puchar U21 jest jakis porąbany, 3 ligowiec bije 1 ligę bo w głównym składzie ma młodzieżowca giganta na dodatek wypożyczonego, dzięki czemu wygrywa, rrrr

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl globuss >> Вторник Июль 16 - 15:06, Отредактирован Вторник Июль 16 - 15:08

Ale ten młodzieżowiec gigant Kota Harolda to akurat nie jest wypożyczony, tylko zakupiony za spore pieniądze xd

pl globuss
Продвинутый
Зарегистрировано2021-07-04
pl Globiki
pl Mario >> Четверг Июль 18 - 14:27

No to problem 1 ligi że nie mają juniorów na poziomie na rozgrywki, bo wszystkich wypożyczają. Poza tym tak szczerze - czy kogoś obchodzi puchar U21 poza typkami z 3-4 ligi wypożyczającymi do składu juniorów, dla których to jedyna szansa, żeby przy odrobinie szczęścia wylądować w półfinale?

pl Mario
Продвинутый
Зарегистрировано2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Sidney68 >> Суббота Июль 20 - 23:14

Dla mnie rozgrywki U-21 czy Puchar Juniorów jest ważny. Nigdy nie będę miał składu na wysokim poziomie bo mi nie zależy. Ale mając średniaków w juniorach mogę nacieszyć oko ich powolnym rozwojem. Jaka to zabawa wydać kilka miliardów na koksy i lać większość w lidze ? Sztuką jest wychować sobie zawodnika od 16 roku życia i grać nim non-stop do 30-ki na wysokim poziomie ! A ilu juniorów wyceniają na początku kariery na 2 mld. ? Kilku widziałem. Fenix niedawno pokazał wszystkim jak osiągnąć szybko szczyty mimo że wszyscy się z niego śmiali. Znalazł jakiś sposób i mu się udało. Ja na szczęście bawię się tu rekreacyjnie i nie patrzę na wyniki !

pl Sidney68
Продвинутый
Зарегистрировано2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> Воскресенье Июль 21 - 20:19

No ja nie ukrywam, że wraz z czasem mojej gry coraz bardziej jestem przywiązany do swoich juniorów. Fajnie jest też widzieć, jak supertalent co został wyprodukowany przez akademię ponad dwa lata temu teraz staje się ostoją twojego klubu i prowadzi w klasyfikacji asyst/goli/czystych kont. Ja wiem, że to tylko parę stringów w kodzie gry, ale jakoś ciężko jest mi ich sprzedawać, zwłaszcza jak wiem, że jakiś na pewno poleci do banku, chociaż u mnie to również to zasłużonych dziadków dotyczy. Dobrze jest widzieć, jak ktoś z ligi brazylijskiej przygarnia go jeszcze na 2-3 sezony, gdzie może sobi taki grajek dorobić przed emeryturką

pl Mario
Продвинутый
Зарегистрировано2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Allocer >> Понедельник Июль 22 - 09:30

za chłopa z talentem 6.2 dać 510 baniek :D myslałem ze tylko ja taki naiwny

pl Allocer
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-29
pl Poland Alloces Force
pl Sidney68 >> Вторник Июль 23 - 05:39

Lepsze transfery już były  :)

pl Sidney68
Продвинутый
Зарегистрировано2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Vordum >> Вторник Июль 23 - 16:39

MAT co leci na puchary :D 

pl Vordum
Продвинутый
Зарегистрировано2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl MAT >> Среда Июль 24 - 13:11

@Vordum Jeszcze połowy sezonu nie ma, więc te puchary to takie wróżenie z fusów, aktualnie. Ale miła odmiana by była :P

pl MAT
Продвинутый
Зарегистрировано2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Mich >> Суббота Июль 27 - 08:57

Co za wał poszedł z La zabawa, przegrać u siebie z dużo słabszym zespołem bez bramkarza = bezcenne

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl MAT >> Суббота Июль 27 - 09:25

Nie przejmuj się. Każdemu zdarza się wtopić raz na jakiś czas.

pl MAT
Продвинутый
Зарегистрировано2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Vordum >> Суббота Июль 27 - 21:01

No np Nurkowi u siebie z Tobą :D 

pl Vordum
Продвинутый
Зарегистрировано2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Mario >> Суббота Август 3 - 08:30

2 tygodnie temu napisałem, że w pucharze U21 to tylko 3/4-ligowcy się spinają, żeby cokolwiek osiągnąć w tej grze. Po dwóch tygodniach to mój (3-ligowy) klub wylądował w finale pucharu U21 :D

Raczej małe szanse na zwycięstwo, ale z Globikami też myślałem, że przegram. Jeśli jakiś cudem wygram na stadionie Fart Clubu, to przez najbliższy rok będę codziennie się logował, żeby kupować bilety na domowe mecze Adama

pl Mario
Продвинутый
Зарегистрировано2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Nefix >> Суббота Август 3 - 15:51

Taki tam puchar o pasztetowa którego jestem rekordzista pod względem wygranych jak i pod względem serii 6 sezonów z rzędu hehe

pl Nefix
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl MAT >> Суббота Август 3 - 18:12

Kombajn Zielonki poraz pierwszy osiągnął czarną gwiazdkę w średniej sile zespołu :P

pl MAT
Продвинутый
Зарегистрировано2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen