Лига Польша Сезон 69

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

[Sezon III] Ogólna dyskusja (215)


pl Tomplus >> Среда Июнь 26 - 13:37
A mnie udało się wygrać bardzo ciężki mecz z Granitem, jeżeli dobrze patrzałem to wartość zespółów to było 16 mln do 36 mln. Nie wiem jak xEGSx to zrobił że ma tak wartościowy zespół.
pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Mikro00 >> Среда Июнь 26 - 13:58
No muszę przyznać drużyna robi wrażenie. 9 reprezentantów, kilku młodych. Powody są trzy: Dobrze rozbudowana akademia i baza treningowa i kasa.
pl Mikro00
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-22
pl EGS >> Среда Июнь 26 - 16:41
wydaje mi sie ze po dzisiejszych meczech poznalismy nowego mistrza. Pionier ma juz 8pkt przewagi a tyljo siedem kolejek do konca. ja licze na utrzymanie drgiego miejsca i walke w finale PP.
pl EGS
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl Lauri >> Среда Июнь 26 - 20:20
oj nie zakładałbym jeszcze, że sezon zakończony. wszystko się może przytrafić :) najlepsze, że gramy 2 spotkania ze sobą w ten sam dzień w przeciągu godziny hehe
pl Lauri
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-10
pl EGS >> Среда Июнь 26 - 20:34
a ciekawe na jakim stadionie gramy final?
pl EGS
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl Lauri >> Среда Июнь 26 - 20:45
Narodowy! :D
Zobaczymy co nam wylosuje
pl Lauri
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-10
pl EGS >> Четверг Июнь 27 - 17:48, Отредактирован Четверг Июнь 27 - 17:49
Pionier przgral, brawo dla bramkarza Sarmacji. zapalila sie u mnie iskierka nadziei ze jeszcze walka o mistrza troche potrwa.
pl EGS
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl Tomplus >> Четверг Июнь 27 - 18:53
Liga Zagłębiowska zdecydowanie jest w tym sezonie zdominowana przez Będzin :) Pionier w sumie dwa razy przegrał ze mną pechowo, raz po dwóch samobójczych a dzisiaj obrona zrobiła wszystko aby nie stracić bramki, a nawet Bazydło znów strzelił i rośnie na zdobywcę Króla Strzelców (ten Pi się nie liczy bo strzela tylko w juniorach :p)

Szkoda że straciłem łatwe punkty z Zagłębiem i Miedzią bo byłbym teraz na 2 miejscu, a tak wciąż trzeba się bronić przed Nurkami, które depczą mi po piętach :D
pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Lauri >> Четверг Июнь 27 - 19:15
Mówiłem :D teraz porażka z Granitem i będzie wesoło :D tyle dobrze, że kolejne 2 spotkania mam z dołem tabeli hehe

ten bramkarz to wszystko dzisiaj bronił :/ spalić na stosie :D gratulacje Tomku
pl Lauri
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-10
pl Tomplus >> Четверг Июнь 27 - 19:22
Bramkarz to tylko 1/3 strzałów obronił, reszta zasługi to obrońcy, ale tak naprawdę, to taktyka odegrała dużą rolę, bo tą samą taktykę użyłem w meczu z Granitem, a wcześniej w Lidze Europy w ostatnim meczu.

Szkoda że Ace nie docenia mojego napastnika.
pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Nurek >> Четверг Июнь 27 - 20:13, Отредактирован Четверг Июнь 27 - 20:51
Mnie się Tomplus nie bój. Chcę jeszcze trochę powalczyć w LE, więc pewnie znowu się zdarzy, że w lidze zagrają gorsi zawodnicy. Do tego mam jeszcze kilka ciężkich spotkań wyjazdowych, więc gdzieś punkty pogubię. Dobrze, że mam przewagę dosyć dużą i raczej zagram w barażach LM.
pl Nurek
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl KS Nurki
pl Markowski >> Пятница Июнь 28 - 12:09
Hmm Liga Zagłębiowska :D Tomplus dla Ciebie szkoda, a mi te 3 punkty bardzo się przydadzą :D Im ich więcej tym lepiej :D
Ten sezon to utrzymanie się spokojnie w lidze, a następny za kasę z punktów będę chciał się troszkę wzmocnić :D
pl Markowski
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-09
pl Lauri >> Пятница Июнь 28 - 16:54
Szkoda, że dublet dzisiaj nie wpadł, no ale nie można mieć wszystkiego.
Tomek jeszcze gotów przyatakować 1 miejsce :) znów ciekawa końcówka się szykuje
pl Lauri
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-10
pl EGS >> Пятница Июнь 28 - 17:49
Ktory tomek? :)
pl EGS
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl Lauri >> Пятница Июнь 28 - 20:53
Tom+ ;) Ty to EGS jesteś :D zakładając, że również masz takie imię :)
pl Lauri
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-10