Лига Польша Сезон 69

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

[Sezon III] Ogólna dyskusja (215)


pl Anomander >> Пятница Июль 5 - 15:46
Tak jak pisałem w poprzednim sezonie - dziadki stanowią o sile zespołu, ale w końcu nadchodzi moment, że trzeba ich się pozbyć, ponieważ przyrost ich umiejętności jest coraz mniejszy lub też zaczynają je tracić.

Jestem nawet zadowolony z postawy moich grajków w tym sezonie, troszkę zabrakło do pozycji premiowanej grą w pucharach, ale cóż.

Przynajmniej mam sporo perspektywicznych zawodników i jakieś 7-8 mln (po sprzedaży paru młodziaków) na zakup kolejnych młodych i rozwojowych juniorków. Teraz mój najstarszy ma 27 lat, a następni dwaj po nim 24.

Jedyne czego żałuję to stworzenie parę dni temu zawodnika za 150 kredytów - trafił mi się straszny słabiak, który ledwo zmieści się w pierwszym składzie. Już nigdy więcej nie tworzę zawodników z tego poziomu.
pl Anomander
Продвинутый
Зарегистрировано2013-03-05
pl zmarek >> Пятница Июль 5 - 19:27
Przyjdzie taki moment, że doświadczeni będą już zbyt starzy, żeby stanowić o sile zespołu, a sprzedać tez już się nie uda za dobrą cenę. Trzeba odpowiednio wyczuć moment na sprzedaż, mi się to nie udało sezon temu.

W następnym sezonie nowa taktyka, więc znów się dużo zmieni.

Jutro rano Gurgul na liście transferowej, zapraszam ;)
pl zmarek
Новичок
Зарегистрировано2013-02-09
pl Anomander >> Воскресенье Июль 7 - 07:17
Jak ja czasami mam dość tego systemu transferowego w tej grze, taki fajny napastnik przeszedł mi koło nosa, że szok.

http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-48102

65% szans na wygraną, o 500 tyś większa oferta od tej co wygrała, a on polazł do drużyny co miała 10% tylko. Naprawdę, ta losowość czasami jest zbyt wielka.

Widać czasami lepiej oferować minimalną stawkę i trollować transfery innych graczy, a może akurat uda się ukraść zawodnika.
pl Anomander
Продвинутый
Зарегистрировано2013-03-05
pl Mikro00 >> Воскресенье Июль 7 - 08:24
Ja natomiast jestem niezadowolony gdyż mój rywal z ligi znalazł na tyle forsy, że kupił reprezentanta Chin od Granita.
pl Mikro00
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-22
pl Anomander >> Воскресенье Июль 7 - 10:59
Cóż, jednak sobie odpuściłem dalsze polowanie na rynku w tym okienku, skład mi odpowiada - najsłabszy punkt drużyny, czyli obrona została załatana i teraz wygląda naprawdę dobrze. Za miesiąc stworzę nowego napastnika za 250 kredytów i wszystkie pozycje będę mieć obsadzone.

Zamiast sprowadzać nowych graczy buduję akademię na poziom 6, możliwość tworzenia 17 latków da mi dodatkowy sezon na ich lepsze wytrenowanie. No i przyda się możliwość wybrania krajów z całej europy jako ich miejsca urodzenia.
pl Anomander
Продвинутый
Зарегистрировано2013-03-05
pl Tomplus >> Воскресенье Июль 7 - 16:32
@Anomander
250 już nie gwarantuje dobrego zawodnika na dzień dobry, u mnie nie.

Acz ja poluje dalej, chce mieć więcej dobrych zawodników kadrze, bo inaczej nic nie osiągnę i w lidze, i w pucharach.
pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl EGS >> Воскресенье Июль 7 - 16:47
mikro sam bylem w szoku ze taki klub kupil moja gwiazde. jednak miec w skladzie reprezentanta Chin to jest cos.
ja z transferow jestem wiecej niz zadowolony. wydalem kolo 9 milionow ale mam zawosnikow do pierwszego skladu na obrone, pomoc i bardzo ciekawego grajka na atak. teraz zgrywamy druzune i mazymy o kolejnym podium w lidze :)
pl EGS
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl Anomander >> Воскресенье Июль 7 - 16:52
Wiem o tym, moi topowi juniorzy w wieku 20 lat mają już lepszy poziom niż niektórzy zawodnicy losowani za 250 kredytów.

Jednak i tak przewagą tego kredytowego zawodnika jest fakt, że nie trzeba poświęcać 2-3 sezonów na jego wytrenowanie do grywalnego poziomu.

Za sezon lub dwa 250-kredytowcy będą już za słabi, by z miejsca wejść do mojego pierwszego składu, tak jak na przykład u Ciebie już teraz jest. Ale patrząc na wiek Twoich zawodników to lepiej byłoby wpuszczać i dać grać słabszemu, a młodszemu, niż trenować dalej dziadków :)

Twoi 3 topowi obrońcy mają po 27 lat, czyli za dwa sezony będziesz musiał ich sprzedać wszystkich na raz - co jest sporym niefartem - i nie dziwię się, że dalej szukasz wzmocnień.

Ja na szczęście proces odmładzania drużyny mam za sobą, straciłem ten sezon z tego powodu (choć i tak puchary były blisko), ale teraz może być tylko lepiej :)
pl Anomander
Продвинутый
Зарегистрировано2013-03-05
pl Mikro00 >> Понедельник Июль 8 - 07:59
@xEGSx

A na tym najwyraźniej nie skończy już kupił niemieckiego pomocnika za 1,4 mln więc nieciekawie się zapowiada.
pl Mikro00
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-22
pl Tomplus >> Понедельник Июль 8 - 12:48
Pochwalcie się, kto buduje 8k stadion jeszcze?
Pionier wybudował jako pierwszy?
A jeszcze 3 osoby budują wg tajnych informacji z Facebooka :p
pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Anomander >> Понедельник Июль 8 - 12:53
Ja w następnym sezonie będę budować stadion dopiero.

Patrz na tych co grali w europejskich pucharach, bo tam to najlepsza kasa była :P
pl Anomander
Продвинутый
Зарегистрировано2013-03-05
pl zmarek >> Понедельник Июль 8 - 14:17
U mnie trwa budowa.
pl zmarek
Новичок
Зарегистрировано2013-02-09
pl Lauri >> Понедельник Июль 8 - 14:17
tak, zdaje się, że miałem 1st stadion. wiem, że EGS jeszcze buduje
pl Lauri
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-10
pl EGS >> Понедельник Июль 8 - 17:28
tak. ja buduje, ostatnie poprawki i jutro otwarcie :)
pl EGS
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-05
pl Tomplus >> Понедельник Июль 8 - 19:18
Granit, Pionier, Szombierki i kto 4?

@Anomander
Gdyby to była prawda, premie mizerne, ale nie wiem jakie premie były po fazie grupowej, @Lauri ile zysku po awansie z grupy miałeś?
pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin