Лига Польша Сезон 7 [4.4]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Sezon 55 (96)


pl KT77 >> Суббота Октябрь 24 - 16:24

Zawsze to wesoło hehehe :D

A jakie plany na ten sezon masz awans??

pl KT77
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-12
pl |☆|☆|☆| DragonS™ |☆|☆|☆|
pl Mario >> Суббота Октябрь 24 - 17:08

Kurde

Strzały 13-2

Wynik 1-2

Silnik widzę dzisiaj mocno wariuje. Ale może to i lepiej. Przynajmniej nie jest zbyt przewidywalnie.

pl Mario
Продвинутый
Зарегистрировано2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> Воскресенье Октябрь 25 - 09:31

Ja i awans ... mało prawdopodobne :D No chyba, że cała reszta bedzie mi się podkładać, a na razie to efekt losowania przeciwnika. Pewnie za moment zacznę przegrywać wszystko jak leci :D

pl Mirmił
Продвинутый
Зарегистрировано2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> Воскресенье Октябрь 25 - 12:37

Wczoraj to silnik zwariował, duża przewaga nad botem, a tylko remis wywalczyłem, pocieszenie że grałem na wyjeździe, ale widzę że Wam też nie poszła ta kolejka

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Воскресенье Октябрь 25 - 17:50

Uzbierałem na stadion!

Ale jeszcze nie ulepszam. Muszę mieć trochę więcej, żeby mieć rezerwę na pensje, także trzeba poczekać jeszcze kilka meczów u siebie. Następny domowy mecz jest z Kotami Harolda więc na pewno trochę na kibicach zarobię.

pl Mario
Продвинутый
Зарегистрировано2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> Среда Октябрь 28 - 09:28

A ja wybudowałem własnie nowy stadion #5 i lecę z budową  cateringu i klubu kibica. Widzę że niektórzy mają wypasione zaplecze #9-10, więc jest przepaść między 4 a 5 ligą. Pewnie między 3 a 4 ligą to samo, więc trudno dostać się do 3 ligi,

pytanie czy nie znudzi się gra trwaniem w 4 lidze przez dłuuuuugi czas?

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> Среда Октябрь 28 - 09:34

Powiem tak - odchodziłem z tej gry już conajmniej 6 razy. Za każdym razem jednak po jakimś czasie wracam. Teraz faktycznie długo wytrzymuję. Myślę, że jeszcze trochę pociągnę.

Co do przepaści między 4 a 3 ligą to powiem tak - jest ogromna przepaść jakości składów. Żeby się tam utrzymać, potrzebna jest jedenastka z średnią oceną powyżej 10. A to spore wyzwanie zważywszy na to, że u nas najlepsi mają 8,5. Zaplecze jednak nie jest tam aż tak wygórowane. Znajdą się tacy, co mają 11 czy 12 poziom akademii, ale to pojedyncze przypadki i raczej goście, którzy  biją się o awans do ligi 2. Także myślę, że Kot Harold, Zordon czy moja Wataha by nie odstawały pod względem budynków. No ale skład to zupełnie inna bajka i bez sporych wzmocnień nie ma szans na utrzymanie.

pl Mario
Продвинутый
Зарегистрировано2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl KT77 >> Среда Октябрь 28 - 13:52

Dlatego powiem wam ze weselej jest troche nizej grac i przynajmniej zabawa jest hehe :D

A do tego troche forum zyje :D

pl KT77
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-12
pl |☆|☆|☆| DragonS™ |☆|☆|☆|
pl Mario >> Четверг Октябрь 29 - 13:41

Ile można jednak ślęczeć w 4 lidze? Ja daję sobie jeszcze 3 sezony na trenowanie młodzików i rozbudowę, potem się wzmacniam i esa może jakoś pójdzie.

pl Mario
Продвинутый
Зарегистрировано2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl KT77 >> Четверг Октябрь 29 - 15:13

Zależy na czym Ci zależy, ogólnie gra od kilku lat sie nie rozwija więc można mówić została tylko zabawa i frajda;)

pl KT77
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-12
pl |☆|☆|☆| DragonS™ |☆|☆|☆|
pl Mirmił >> Пятница Октябрь 30 - 16:00

Odkąd ograniczyli sponsora to idzie coraz trudniej systematycznie drużynie rosnąć w siłę. Widać, że gra traci ludzi, bo kiedyś 4 i 5 ligii były pełne żywych graczy a nie botów.

pl Mirmił
Продвинутый
Зарегистрировано2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> Среда Ноябрь 4 - 07:53

Mir, o jakim sponsorze mówisz? sponsor w grze mniej kasy teraz daje czy reklama w necie "RS" jest słaba.

Wczoraj miałem 2 mecze z Milwall'em - przegrany U21 i remis z seniorami, teraz Mirmił kolej na Ciebie ;)

chyba mogę liczyć na miejsce w środku tabeli, jestem zadwolony, jak mówi klasyk

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Atluck >> Среда Ноябрь 4 - 10:15

Widzę, że wyrastam tutaj na faworyta ligi, spokojnie Panowie, mam nadzieję, że znów nie uda mi się awansować bo zdaje sobie sprawę jak bardzo duża różnica jest pomiędzy 4 a 3 ligą. 

Mam skład Oldboyów i paru młodych wilczków, którzy byli inwestycją i raczej pójdą dalej w świat. Taki Zere, wyhaczyłem go za 99mln, lepiej niż promocja w biedronce, w przerwie lub po sezonie jak mu jeszcze trochę wartość podbiję, raczej będę próbował ze sporym zyskiem sprzedać.

Generalnie planem jest rozwój zaplecza, co przełoży się na rozwój młodych zawodników jak już w nich zainwestuję, tylko tak widzę realną szansę na przebicie się ligę wyżej, bo awansować, żeby od razu spaść to żaden interes.

No i mamy rozgadaną ligę, fajnie, że forum żyje.

pl Atluck
Продвинутый
Зарегистрировано2013-05-29
pl Kot Harold
pl Mich >> Среда Ноябрь 4 - 11:33, Отредактирован Среда Ноябрь 4 - 11:37

WOW, Atluck - 99 mln za zawodnika ?!?!? skąd Ty tyle kasy masz,  jeśli można wiedzieć ;p ? ja więcej w kasie nie trzymam jak 10-15mln bo na rozbudowę zaplecza idzie lub na zawodników 2 sortu podczas okienka, chyba coś robię nie tak

A ten Zere to warty już ponad 600mln aż 6- krotna przebitka, aż mi gwiazdki w oczach się zaświeciły, skąd tyle kasy wziąć? ktoś za niego tyle zapłaci?

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> Среда Ноябрь 4 - 16:35

Michał już ci kiedyś mówiłem, że kiedyś sponsor w grze co sezon dawał tyle, żeby pokryć wszystkie koszta klubu. Wtedy nie patrzyłeś ile "gwiazda" zarabia, albo ile kosztuje utrzymanie infrastruktury, bo i tak w następnym sezonie sponsor to pokrywał.

A za Zere myślę, że Atluck spokojnie dostanie co najmniej 300 mln, tylko musi zrównoważyć mu tą "nieczystą grę".

pl Mirmił
Продвинутый
Зарегистрировано2015-03-24
cn FC Taijiquan