Лига Польша Сезон 72 [3.1]

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Sezonówka (375)


pl Mich >> Четверг Апрель 14 - 19:33

Tomplus, dziś mieliśmy mecz, na początku mój dostał czerwoną kartkę ale nawet w 10ciu daliśmy radę. Więc myślę że masz za słaby skład nawet na 3 ligę, jednak zadziwia fakt że jesteś tak wysoko. Liga 3.2 jest mocniejsza i ma więcej dobrych składów, tam byś miał więcej problemów 

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Tomplus >> Пятница Апрель 15 - 17:19

@Mich

Pewnie masz rację, ale przypominam, że w poprzednim sezonie skończyłem też wysoko sezon na 7 miejscu, a nie wiele mi brakowało do 5 miejsca (gdyby nie dwa remisy z zespołem z którym nigdy nie wygrałem, a zarazem on spadł).

Jak na debiut w 3 lidzę, to całkiem dobry wynik :)

W tym sezonie, kręcę się koło podium, co trochę mnie zadziwia, ale stosuję dobrą taktykę. Nawet jeżeli udałoby się zdobyć 3 miejsce, to w barażach nie mam szans. Nawet nie marzę o 2 lidze w tym sezonie.  (awans  byłby cudem i moje losy w 2 lidze były dramatyczne).

Rozpisałem sobie plan na awans w czwartym sezonie gry w 3 lidze.

pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Mich >> Четверг Апрель 21 - 07:24

No wreszcie, dziś decydujące starcie z POTION DRINKERS o 1 miejsce w lidze. Ten kto wygra awansuje do 2 ligi. Ja gram na wyjeździe więc lekko pod górkę ale liczę na remis. Jeszcze tak zaciętego sezonu to nie pamiętam, trzeba wygrywać każdy mecz żeby mieć szanse...

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> Четверг Апрель 21 - 19:54

No i tak jak obstawiałem, Potion do przerwy prowadził 2:0, ale moi pod koniec drugiej połowy wzięli się do roboty i wyrównali na 2:2, więc teraz tylko nie przegrać żadnego meczu do końca sezonu bo pewnie Potion nie odpuści, masakra jakaś 

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Tomplus >> Понедельник Апрель 25 - 14:55

Skończyła się moja passa w walce o 3 miejsce. Co prawda, spodziewałem się tego, ale apetyt nabiera się w miarę jedzenia :)

pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Feekohur >> Вторник Апрель 26 - 20:37

Następnym razem będzie już od razu awans do 2 ligi :p

pl Feekohur
Продвинутый
Зарегистрировано2021-07-04
pl Korona
pl Mich >> Четверг Апрель 28 - 17:48

Dzięki Atluck, dzięki wygranej jego Kotów z Potion Drinkers, mój awans do 2 ligi jest już pewny

pl Mich
Продвинутый
Зарегистрировано2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Tomplus >> Воскресенье Май 1 - 21:50

Końcówka sezonu przegrana, nie utrzymałem wyższego miejsca, ale i tak postęp względem poprzedniego sezonu, zająłem miejsce które zaplanowałem na początku sezonu. 

Gratulacje awansu i powodzenia w barażach.

pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Tomplus >> Среда Май 11 - 15:52

Kto w tym sezonie ma chrapkę na awans?

pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl KT77 >> Четверг Май 12 - 20:15

Hehe odrazu o awanse się pyta dobrze byłoby zostać na dłużej w 3 lidze hehe ale jak u mnie zabawa i frajda w ekipie to może być i spadek znowuż

pl KT77
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-12
pl |☆|☆|☆| DragonS™ |☆|☆|☆|
pl KT77 >> Воскресенье Май 15 - 06:06

A jak u was atmosfera w klubach??

pl KT77
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-12
pl |☆|☆|☆| DragonS™ |☆|☆|☆|
pl Tomplus >> Воскресенье Май 15 - 06:25

Ja planuję utrzymać się w 3 lidze, sądzę że nie będę miał z tym problemu, bo do awansu muszę się skuteczniej wzmocnić, wybudować stadion bo bez stadionu nie ma pieniędzy, bez pieniędzy nie ma siły.

pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl KT77 >> Воскресенье Май 15 - 17:37

No niestety, dziś gramy przeciwko sobię ale u mnie nie liczę na nic nadzwyczajnego bo u mnie młodzi grają w porównaniu do twojego składu;-)

pl KT77
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-12
pl |☆|☆|☆| DragonS™ |☆|☆|☆|
pl Tomplus >> Воскресенье Май 15 - 21:36

Młodzi grają, i tylko młodzi strzelali bramki :D

Wynik 3:3 nie taki zły, ale mój główny snajper zmęczony (i/lub rozgrzany) był, bo 2h wcześniej grał w Pucharze U21.

pl Tomplus
Продвинутый
Зарегистрировано2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl KT77 >> Понедельник Май 16 - 11:41

Akurat jakoś trafiło że oglądałem mecz od dawna hehe i nawet ciekawie to wyglądało...

Szybkie 2 bramki na początku i spokój do przerwy.

Po przerwie już kosmos się wydarzył trzy z rzędu dla Ciebie pod koniec w 10 grałem ale jakoś wyrównali moi hehe ;-);-)

pl KT77
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-12
pl |☆|☆|☆| DragonS™ |☆|☆|☆|