Лига Словакия Сезон 12

Форум: Форум Лиги rss-feed

Обсудите вашу лигу, кто будет фаворитом на победу в лиге в этом сезоне? Кто будет повышен / понижен, какая ситуация в кубке?

Вернуться к списку форумов

Pokec (1249)


sk Robinho >> Вторник Июнь 30 - 15:40

Káder sa už risuje chcem hrať druhú ligu tak aj tak tím nejako vyzerá momentálne sú v kádri hráči Vidlička,Elezgueta(dorastenec) ďalej hráči v poli Hewlitt, Maly, Alieu, Schuller,Klimatis,Pisarra(obaja dorast),Pavel Kudrow,Ekon Diaw,Trevor Parnell,Imanol Cortaza,Kephalsos,Vangsgaard,Forman(všetci traja dorast),Makura,Simon Dolezal,Rychlík(dorast). Do tímu chcem na hosťovanie obrancu,založníka a útočníka. Plus skuseného staršieho obrancu.

sk Robinho
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
cz colecko >> Среда Июль 1 - 20:51

Ahoj, tady nováček v první lize. :) Postoupil jsem ani nevím jak a jsem na to absolutně nepřipraven...

cz colecko
Продвинутый
Зарегистрировано2013-09-17
cz Ostrava Wild Beasts
sk Robinho >> Пятница Июль 3 - 09:43

Chcel som ísť do druhej ligy preto som vypustil baráž držím palce aby čosi Trnava Wild Beast čosi uhra :) ja mam viac šancí dat priestor mladším nebaví ma hrať v prvej o spodok raz sa ešte vrátim ale až budem natom lepšie :) 

sk Robinho
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
sk Robinho >> Среда Август 5 - 06:35

V tejto sezóne sa tímu zatial darí nad očakávania vďaka získaným bodom získame určitý obnos peňazí. Avšak po tejto sezóne budeme hrať v šetrnom režime nakoľko chceme investovať do centra mládeže kde by sme radi postavili mladežnícku akadémiu na úroveň 1. 

sk Robinho
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
sk dudo >> Четверг Декабрь 24 - 09:26

vsetkým štastne a vesele vianoce prajem

sk dudo
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-06
sk FC liptov team
sk Robinho >> Вторник Декабрь 29 - 17:12

Na základe zlej finančnej situácie a aj zlých výsledkov dôjde k predaju viacerých skusenejších hráčov aby sa už urobil postupne tím pre druhú ligu v šetrnejšom režime. Ligu dohráme ale skôr už sa sústredíme na nižšiu súťaž kde predsa len je to aj po finančnej stránke jednoduchšie.Zatial dorast ešte bude. Ale je v ňom akútny nedostatok hráčov.

sk Robinho
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
sk dudo >> Вторник Январь 19 - 20:57

Hystorický uspech mojho klubu 6 miesto v prvej lige teraz budem pracovat na tom aby som sa približil prvej pätke lebo zatial zaostavam všetkým vela štastia v novej sezone

sk dudo
Продвинутый
Зарегистрировано2014-09-06
sk FC liptov team
sk Lecctorkovica >> Понедельник Январь 25 - 17:51

Ahojte, toto je moja prvá sezóna v prvej lige. Sám som zvedavý, ako sa mi bude dariť. Keby sa mi podarí udržať, bol by som spokojný. Prajem Vám všetkým veľa šťastia v novej sezóne, okrem zápasov so mnou :D

sk Lecctorkovica
Продвинутый
Зарегистрировано2014-03-30
sk FC Munička
sk Robinho >> Пятница Январь 29 - 13:49

Po úspešnej baráži kde si tím zachoval príslušnosť v prvej lige sa samozrejme aj káder musel v rámci možnosti posilniť a preto bolo nevyhnutné zrealizovať prestupy viacerých hráčov smerom von aby sa ako tak naplní rozpočet a doplní tím.Liga má tri skupiny tímov tých čo sú úplne hore,následne stred a zopár ktorý sa bijú o vyhnutie priameho zostupu resp. baráži.Všetkým prajem úspešnú sezónu.

sk Robinho
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
sk Robinho >> Понедельник Март 8 - 19:11

Dnes v existenčnom zápase som zdolal tím Hornej Stredy 2:4. Definitívne končím na peknom 10.mieste.Posledné tri kolá dostanú šancu zahrať si hráči z lavičky a aj juniori. Pomaličky bude treba myslieť už na novú sezónu.Veľké oči mať nemôžem ale budem sa snažiť aby zabojujem znova o 10.miesto.

sk Robinho
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
sk Lecctorkovica >> Четверг Март 18 - 18:24

Prvá sezóna v prvej lige pre tím FC Munička skončila barážovou záchranou. Bola to oťukávačka a v novej sezóne by sme chceli viac vytrčať rohy. Prajem Vám všetkým úspešnú sezónu plnej zábavy a radosti z hry

sk Lecctorkovica
Продвинутый
Зарегистрировано2014-03-30
sk FC Munička
sk Robinho >> Вторник Март 23 - 11:10

Začala sa nám nová 58 sezóna a s potešením môžem konštatovať že vďaka predaju mladého záložníka Sergiho Vingocheu sme mohli zahájiť výstavbu štadióna pre 70,000 fanúšikov. Pre náš malý klub je to veľká vec.Aktuálne pracujeme ešte na nejakých odchodoch a príchodoch do tímu a pomali aj uzavrieme káder.Prajem všetkým manažérom úspešnú sezónu.

sk Robinho
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
sk Robinho >> Понедельник Ноябрь 29 - 09:31

Máme ďalšiu sezónu za sebou v mojom tíme vládne spokojnosť podarilo sa omladiť tím pár skúsených sme si nechali. Postúpiť nebol ciel a tak 2.miesto je trochu nad plán hlavne išlo čo najviac zarobiť. Aby sa tím doplní a obmení trochu. V novej sezóne je opäť ciel práca s mladými chalanmi a umiestnenie niekde do 5-6.miesta.V prvej lige gratulujem Ben Dan Grenitz k 3.miestu, Pezinku k 2.miestu no a 1.miesto je už jasné dlhú dobu Orient ani bod nestratil.V prestupovom odbdobí sa posilníme o pár skúsených a mladších či strednu generáciu.Verím že Torpédo Hoštetno nejaké body ako nováčik získa aj ked to lahké nebude mať a ešte verím v záchranu Senice v baráži. 

sk Robinho
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves
sk kiko >> Пятница Декабрь 24 - 11:15

No ja ako šef TORPEDO HOŠTETNO .. samusim priznať že som v postup neveril... koniec sezony som nechal vyslovene na automat.. vôbec som nezasahoval do zostavy..a nakoniec z toho bol postup do prvej ligy.Kedže viem že na prvu ligu nemám zostavu lebo tak je to o inych prachoch  tak som ani hračov nenakupoval a  sustredujem sa na šetrenie.Postavil som centrum mladeže a obmenim po sezone zostavu.V druhej lige je to pre nas slabšich asi prijatelnejšie

sk kiko
Продвинутый
Зарегистрировано2018-09-11
sk Robinho >> Суббота Январь 1 - 18:48

Všetkým manažérom prajem Šťastný a úspešný Nový rok. Medzi prestupové obdobie som využil na kúpu skúseného záložníka za 15 miliónov australčana Doe-a. Naposlednú chvílu sa z tímu Ben Dan Grenitz podarilo vďaka 4 odchodom hráčov a našetreným peniazom získať slovenského útočníka Stepana Rosnera 22ročný hráč do ktorého vkladám nádeje 38 miliónov verím že splatí kvalitnými výkonmi na ihrisku.

sk Robinho
Продвинутый
Зарегистрировано2015-02-24
sk SC M Bardejovska Nova Ves