Liga države Bosna in Hercegovina sezona 66

Forum: Ligaški forum rss-feed

Pogovori o tvoji ligi, kdo so favoriti za osvojitev lige v tej sezoni? Kdo bo napredoval/izpadel, kako ti kaže v pokalu?

Vrni se na seznam forumov

Repka (764)


ba Butkowski >> ponedeljek maj 13 - 15:30
Ne mogu proći, nisu s našeg govornog područja i neće razumjeti kad raspalimo salve uvreda na račun njihovog rada i lično ću lobirati da njihova kandidatura prođe bez glasa podrške. :D
ba Butkowski
Uporabnik
Registriran2013-02-08
ba bob333 >> ponedeljek maj 13 - 21:27
Danas je u kafani ''Pod lipom'' donesena odluka da se i zvanično prihvati strani ekspert kao Visoki predstavnik našeg fudbala/nogometa. Jedini uslov koji NS daje je da dotični kandidat promjeni nick u Valentin Inzko. Rok za promjenu korisničkog accounta je 6h i 27min od emitovanja poruke.
ba bob333
Uporabnik
Registriran2013-02-08
ba Butkowski >> torek maj 14 - 07:09
Prijedlog je podržan i u kafani, a i ovdje.
ba Butkowski
Uporabnik
Registriran2013-02-08
ba Bandiera >> torek maj 14 - 07:10
Imaš moj glas,samo budi Valentin Inzko ili Miroslav Lajčak.
ba Bandiera
Uporabnik
Registriran2013-02-08
ba bob333 >> sreda maj 15 - 10:28
Ero nije ispunio uslove oko imena a pojavio se i dobroćudni Italijan sa svojom kandiidaturom!

Diskutabilno je...
ba bob333
Uporabnik
Registriran2013-02-08
hr EroSt >> sreda maj 15 - 15:23
Hehehe, kasno sam vidio. U ispitima sam ovaj tjedan bio. A slušaj, ne ide mijenjanje nicka, samo se moze promjeniti ime kluba. A i nisam sklon bilo kakvim ucjenama, vaki sam kakav jesam, pa me izaberite ako hoćete :D Ne volim kopirati nikoga, ali ću vam donjeti europu, prije nego navedeni :P
hr EroSt
Novinec
Registriran2013-02-07
ba bob333 >> sreda maj 15 - 15:51
Glas je otišao...nadam se na pravo mjesto ;)
ba bob333
Uporabnik
Registriran2013-02-08
ba Butkowski >> sobota maj 18 - 08:52
Zanimljivu grupu smo izvukli. Detaljniju analizu selektora Ere očekujem u narednim danima.
ba Butkowski
Uporabnik
Registriran2013-02-08
hr EroSt >> sobota maj 18 - 09:14
Evo baš ju sad gledam i iako još nisam izbornik i svašta se može dogoditi u međuvremenu. :) Protivnici su nam:

1. Bosna i Hercegovina
2. Danska
3. Engleska
4. Gruzija
5. Mađarska
6. Makedonija

U grupi imamo jedne dance koji već imaju tri igrača preko 4 zvjezdice, a do naše utakmice će po meni sigurno još dva do tri igrača također otići do tamo. Međutim oni imaju manji roster boljih igrača, što znači da umor i ozlijede mogu bitno utjecati, a tu smo po meni mi u prednosti zbog šire klupe i ujednačene kvalitete. Protiv njih će biti jako teško, ali ne kažem i nemoguće, posebno jer mi imamo Milunovića na vratima. :)

Engleska je također vrlo interesantan protivnik. Najjači su u veznom redu, a najslabiji na golu i u napadu. Dosta su slični nama, pa smatram da će to biti izjednačena utakmica ukoliko ne dođe do ozlijeda. Prednost je što prvu utakmicu igramo kod kuće i to bi trebali iskoristiti.

Gruzija, naš prvi protivnik, ekipa protiv koje ne bi smjeli ispustiti bodove ukoliko planiramo na svjetsko. Niti jedan igrač im nije preko 3 zvjezdice, a kako igramo prvu utakmicu s njima, to bi trebali iskoristiti. No, opet igramo u gostima, a ova igrica je trenutno domaćinski nastrojena.

Mađarska, još jedan zahtjevan protivnik. Kvalitetom ne prednjačimo puno više od njih, ali kvantitetom da. Mali broj kvalitetnih napadača, a i golman im nije baš nešto posebno. Za sada stječem dojam da imamo najboljeg golmana u grupi.

Makedonija - protivnik koji može iznenaditi. Nemaju toliku kvalitetu kao Mađari, ali su jednaki na svim pozicijama, i ukoliko dođe do ozlijede ili umora neće imati puno problema.

Kada sve sagledamo, nimalo laka skupina, puno mi je lakša Hrvatska skupina koju sam također proanalizirao. Prve tri utakmice su Gruzija (gosti), Makedonija (kuća) i Mađarska (gosti). Nakon toga nam slijedi Engleska (kuća) i Danska (gosti). Ukoliko bi uzeli 9 bodova do utakmice s Engleskom bili bi u jako velikoj prednosti, te bi nam pobjeda nad njima dala krila. Na žalost Dancima idemo u goste, i tu se bojim gubljenja bodova. Kao što sam rekao, ova igra je trenutno okrenuta previše na domaćinsku stranu, tako da su teška iznenađenja. Ali mi ćemo im probati priuštiti jedno. :)
hr EroSt
Novinec
Registriran2013-02-07
ba Butkowski >> sobota maj 18 - 12:17
Ma samo bez pardona, hrabro i napadački!
ba Butkowski
Uporabnik
Registriran2013-02-08
ba bob333 >> nedelja maj 19 - 10:27
Bravo Ojdaniću! Mislim da nam je prvo mjesto vrlo moguće iako se slažem za Dance a posebno se bojim Engleza..
ba bob333
Uporabnik
Registriran2013-02-08
ba Dado >> nedelja maj 19 - 10:42
glas za eru je otisao...

opasni su danci, sto bi baho reko, boj se danaca i kad poklone nose
ba Dado
Uporabnik
Registriran2013-03-31
hr EroSt >> ponedeljek maj 20 - 14:32
Evo ga ljudi, hvala na pruženoj prilici. Nadam se da vas neću iznevjeriti. Za početak vam dajem lagan zadatak. To je da se do četvrtka odlučite koje boje dresova će imati reprezentacija BiH. :)

Prvu utakmicu pod mojim kormilom igramo u četvrtak u 18:35, u gostima, protiv Gruzije. Trenutno imam jedan spisak igrača, ali se nadam da ću dobiti mogućnost reizbora (ako ne ovaj tjedan, onda sigurno slijedeći), pa ću stoga sačekati do sutra i onda napraviti postavu i obznaniti vam je tu, pa je onda na vama red na kritike ili pohvale. :)
hr EroSt
Novinec
Registriran2013-02-07
ba bob333 >> ponedeljek maj 20 - 15:56
Plavi dres-žuti šorc; moj prijedlog
ba bob333
Uporabnik
Registriran2013-02-08
ba Hulk >> ponedeljek maj 20 - 18:33
plavi dres, plavi sorc kuci..bijeli dres, plavi sorc vanka.
ba Hulk
Novinec
Registriran2013-04-06