Liga države Estonija sezona 24 [2]

Forum: Ligaški forum rss-feed

Pogovori o tvoji ligi, kdo so favoriti za osvojitev lige v tej sezoni? Kdo bo napredoval/izpadel, kako ti kaže v pokalu?

Vrni se na seznam forumov

Hooaeg 28 (124)


ee onuelver >> ponedeljek december 19 - 14:25
Ei kuku sa viiendast kohast allapoole kuidagi. Põhimehed ju alles ning liigas 3 botti kes saavad kotti ning kindlasti Trombax ja Kalev on nõrgemad. Ehk ka Mähkmehuligaanid. Santosega läheb ehk sul ragistamiseks ehk 3. või 4. kohta pakun.
ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee tonis >> ponedeljek december 19 - 16:26
Krt kodus 3-0 imeda 3-3 viigiks boti vastu, no ma ei tea... Peale 3vahetust sai küll ründaja vigastada, aga no kaitses oleks pidand ikka hakkama saama. Nigu värkut natukenegi kiidad, teeb kohe jama.
ee tonis
Uporabnik
Registriran2015-02-22
ee onuelver >> torek december 20 - 14:55
Irw polegi veel päris viimane. Aga mis ime see on et endised Black Cats ja Veeriku on kohe uue omaniku all õitsema löönud? Juhuslik sähvatus või olid nende endised juhid kehvemad taktikud? Tärne jah nagu on neil.
ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee tonis >> torek december 20 - 15:39
Ei tea jah. Veeriku pigem ikkagi tiimi poolest üks nõrgemaid ja black catsi uus tiim tundub olevat selline paari hooaja projekt kuniks raha jätkub. Uus omanik müüs enamus nooremad mängijad ära ja ostis omale kõvad vanurid ning peakski tabeli ees otsas olema. Endal ka kuidagi hea algus sattunud, eriti ründetegevus, mis kaks hooaega tagasi oli välja langemise peamiseks põhjuseks.
ee tonis
Uporabnik
Registriran2015-02-22
ee onuelver >> torek december 20 - 22:24
Loogiliselt peaks need surnuaiaklubid nagu Virgin hooaja lõpus ära vajuma. Omal tuleb esimene pool hambad ristis ära kannatada ja siis vaatab kas saab kobedama värku. See kreeka retardos solgutis on täitsa tühi koht ikka.
ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee tonis >> sreda december 21 - 20:26
Ei tea midagi, statsidelt suht korralik värku, kui speed treeningu tehtud saad. Hetkel tundub paljudel raskusi olevat taga null hoida kaasa arvatud ma ise ehk värkud siin üldiselt imevad vähemalt 1sisse, kui 5lööki raamis on. Keegi vist imes isegi 2/2 tänases voorus ja need olid vastase ainukesed löögid terve mäng.
ee tonis
Uporabnik
Registriran2015-02-22
ee Balthazor >> sreda december 21 - 22:17
Eeldatavalt peaks ta vastavates vanustes olema kindlasti parem kui mu Kaasik ja ehk ka Pack, üsna sama masti Taddysega. Ning juhtub kord temalgi parem päev olema.
ee Balthazor
Uporabnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sreda december 21 - 22:25
Ning siis on sitt päev ründajatel. Sellel avamängu needuse murdmisel on ikka ränk hind. Kaks eelmist hooaega ma ju kaotasin avamängu ning siis hakkasin tõusma ni et see oli peaaegu ainus kaotus esimene pool. Nüüd võitsin avamängu ja seega pole esimene pool erilist võidulisa loota. Kõik head hooajad olen alustanud kaotusega.
ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sreda december 21 - 22:33
Täpselt nagu mul: Kaasikult üks harv hea päev ning siis ei saa mu muidu hästiskooriv ründeliin ainsatki palli läbi kaitseliinist, kellele seni on löödud veel rohkem kui mulle.
ee Balthazor
Uporabnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sreda december 21 - 22:58
Mul mehed liigamängult otse noortekarikale hommikul. Viimasest pole midagi eriti loota kui Sajjabi väravas aga selleks ta ostetud saigi et ei peaks seal 1-2* vendi mängitama. Iga 2-3 hooaja takka uus noor värku osta kes oleks tasemel on luksus ning siis pole nendega mitu hooaega midagi teha 22se saad paar korda laenule veel saata ja siis on putsis.
ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> četrtek december 22 - 07:14
Niipalju siis kiirusetrenni kasulikusest. Nüüd liigub see sitapea veel kiiremini palli eest ära. Kui ta oleks päris elus mängija siis viskaks talle ämber benssu näkku ja tõmbaks tikku!
ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> četrtek december 22 - 10:49
Suht absurdne tulemus, eriti kui vaadata vastase blockinguta keskkaitset. Ainus viga oli ehk see, et tulid ilma strikerita. Aga selliseid juhtub ikka.
ee Balthazor
Uporabnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> četrtek december 22 - 22:34, Spremenjen četrtek december 22 - 22:38
Ja mis sest mul kasu on et lihtsalt juhtub? Juba järgmine mäng kukutab see vesipea mu puhtalt viimasele kohale. Ta oli katastroof isegi Läti 4. liigas kus oli kukutamas klubi kindlalt välja. Mingi ime läbi said playoffidele ja seal tänu uuele värkule jäid püsima. Ning nüüd hoopis nõrgema laenuvärku toel juhivad todasama liigat.
ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee tonis >> petek december 23 - 11:02
Player of the match: Stratos Sophoulis
ee tonis
Uporabnik
Registriran2015-02-22
ee Balthazor >> petek december 23 - 11:25
Njah, vana hea Karpoli meetod (korralik läbisõimamine) ongi taas tulemuse andnud :D Isegi seda vahepeal kasutanud mõne mängija puhul.
ee Balthazor
Uporabnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn