Liga države Estonija sezona 53

Forum: Ligaški forum rss-feed

Pogovori o tvoji ligi, kdo so favoriti za osvojitev lige v tej sezoni? Kdo bo napredoval/izpadel, kako ti kaže v pokalu?

Vrni se na seznam forumov

H77 (38)


ee onuelver >> ponedeljek december 18 - 16:04

Aga on 4 klubi! Õnnestus lisaajal see vajalik värav ära lüüa ning vastu löömist vältida. Eesti klubiga on mul vist ka esimene kord playofi kaudu gruppi pääseda sest muidu olin alati otse saanud karika või 3. koha eest.

ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee plarts >> ponedeljek december 18 - 22:38, Spremenjen ponedeljek december 18 - 22:40

Edu kõigile !

see et Veenus nii kaugele jõudis on minu jaoks üllatus

aga kui aus olla siis loosiga Veenusel ikka vedas päris hästi

mõni punkt ikka teenitud Eestile :D

ee plarts
Uporabnik
Registriran2013-02-21
ee FC Veenus
ee onuelver >> sobota december 23 - 21:54

Kas ollakse väsinud kahel rindel tõmblemisest või on see klubi tegelik tase?

ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> nedelja december 24 - 17:48

Tänasest mängust oleks hädasti vähemalt punkti vaja olnud, siis võinuks mõelda edasipääsust. Pealegi polnud vastane oluliselt tugevam. 

ee Balthazor
Uporabnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> nedelja december 24 - 21:51

Ju see sinu punkt tuli mulle täna. Pmtl kodus sain 2 pealelööki kirja ning teine neist tõi viimasel minutil viigi. Jama muidugi kui sellepärast sul edasi jääb pääsemata sest mul pole sinna nagunii asja. Hea et siin grupis ikka punkte tuleb kuna neid üldratingusse vaja.

ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> ponedeljek december 25 - 19:57

Tulebki võtta lihtsalt ühe-kahe mängu kaupa ning hooaja lõpuks on selge, mis kokku tuleb. Mingil ajal olin ju tuntud teises pooles kustumise poolest: esimese poole lõpul olin veel 3.-5. kohal ning lõpuks ikka kindel 7. Miski ei välista, et see võib ka tänavu juhtuda. 

ee Balthazor
Uporabnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> četrtek december 28 - 12:50

Kodune viik kummipiiludega oli taas lati alt minek ja nüüd ei pruugi ka võit viimases voorus olla piisav, kui grupivõidu kindlustanud Titans kaotab viimase mängu, mis poleks üldse ime, sest tegelikult pole nad teistest sugugi nii palju tugevamad kui seis näitab.

ee Balthazor
Uporabnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> četrtek december 28 - 16:23, Spremenjen četrtek december 28 - 21:53

Ma oleks poolaka vastu viigiga rahul olnud küll aga värkuraibe sai viga ning siis tuli platsile tüüp kellel ka Haapsalu noored puuri täis laovad. Loomulikult lasi kõik 3 pealelööki sisse. Aga eks meeskond on ka sitemaks jäänud sest esimene mäng võõrsil oli suht lõpu eel veel 2-2 ja suudeti väravaid lüüa kuid täna enam mitte. 

Kas oli napilt enne liigamängu saabunud poolikust kasu aga imekombel õnnestus Tartut võita.

ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sobota december 30 - 10:54

Kõik. Ise mängiti maha, ei suudetud jälle võimaluste ülekaalule vaatamata ära lüüa. Isegi viiki ei suudetud päästa. Mul on 3 tärni parem väravavaht ja see ei suuda ka koos parema kaitse ja keskväljaga mitte midagi ära teha. Midagi teen ma taktikaliselt väga valesti, et isegi sellise ülekaaluga järjest kaotan mänge. 2 kaotust Titansilt, siis kodus hädine viik ning lõpuks kaotus grupi nõrgimalt. Pean vist pool meeskonda maha müüma, siis igasse liini üks ülihiid ning tühjadesse kohtadesse oma noored. Titansil on vaid üks poolik ja üks ründaja ekstraklassist, isegi väravavaht jääb minu omadele alla, kaitsjaist rääkimata, aga momente tema vastu ei suutnud luua. 

ee Balthazor
Uporabnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> ponedeljek januar 1 - 14:27

Just siis kui oled peaaegu et medaliheitlusse jõudnud saab su parim ründaja pika vigastuse. 

ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sreda januar 3 - 20:38

...ning korjad ilma temata 2 olulist võitu ikkagi :D Ei pakkunud me Veenusega sind ilmaasjata medalimängu, võid veel oma esimese hõbeda kätte saada. Eks sa hoidsid ka mõneski liigamängus paari võtmemängijat euromängudeks ja kaotasid sellega punkte, nüüd aga oled hoo üles saanud.

ee Balthazor
Uporabnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> četrtek januar 4 - 16:41

Mul on veel ees 2 mängu Tartuga kelle vastu väga harva kui punkte saan ning tänavune norm on talt juba vist kätte saadud. Tänavu pole ma 3 hulgas hetkegi vist olnud ka.

ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee plarts >> sreda januar 10 - 19:10

Tundub et Veenus vedas ennast Euro liigasse

väike üllatus minu jaoks

ee plarts
Uporabnik
Registriran2013-02-21
ee FC Veenus
ee Balthazor >> sreda januar 10 - 21:10

Haapsalul oleks nagu mehed, kellega medalite eest võidelda, aga saadab väljakule alamõõdulisi rivistusi. Eurokohtadega on vist asjad enam-vähem paigas, seda vahet Kosmos ei püüa, kui Tartu just Pusale ja Chargersile ei otsusta kaotada. Esinelik hakkas eralduma juba esimese veerandi lõpus. Kuni karikafinaalini oli veel võimalus, et eurokohad võiks jaotuda ebatraditsiooniliselt üle pika aja. Medaliheitluses oli ka täna vist üks võtmemänge. 

ee Balthazor
Uporabnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> četrtek januar 11 - 21:38

Tundub et see hooaeg on paigas

Dünamo saab oma esimese "Taldriku"

Puka on teine

ja Pusa ei tohiks välja kukkuda

hiinlasega on ilmselt 5-6 hooaeg rahulik enne kui hakkab tiitlit küsima

ee plarts
Uporabnik
Registriran2013-02-21
ee FC Veenus