Liga države Estonija sezona 59

Forum: Ligaški forum rss-feed

Pogovori o tvoji ligi, kdo so favoriti za osvojitev lige v tej sezoni? Kdo bo napredoval/izpadel, kako ti kaže v pokalu?

Vrni se na seznam forumov

H73 (49)


ee onuelver >> sobota junij 3 - 02:57

Nüüd hakkab siin kahekohalisi skoore siis nägema. Mitu hooaega teda ülal pidada jaksad?

ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> sobota junij 3 - 15:01

Plaanin kärpida ~4m palkasi ja müüa 2 poolikut ja ühe ründaja maha, koos müügituluga oleks raha 1.1 miljardit ja lisaks mul tegelikult mingi 800m eest mehikesi veel müüa, nii farmi produktid kui ka YA3-4.

Ma ei kujuta ette mis sellisel mehel palk võib 30-31a olla, põhimõtteliselt peaks hakkama vaikselt langema juba?

ee Taavi
Administrator skupnosti
Registriran2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> sobota junij 3 - 16:05

Fuck kuidas mulle need värkusatsid närvidele käivad...0 punkti Caudali vastu kelle poolikud ja ründajad on tükk nõrgemad ainult värku on neil mingi hull. Ning...mul ei teki momentegi nende vastu õieti. Saaks veel aru et too imevärku kõik ära tõrjub. 

ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> ponedeljek junij 5 - 08:49

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/match-23993631

Palju kasu 40 tärnisest poolikust kui alagrupi viimane mäng punase saab... saab hetkel correcti trenni, loodan et elan R16 üle kuidagi

ee Taavi
Administrator skupnosti
Registriran2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> ponedeljek junij 5 - 13:33

Sai see topeltpiinlik eurohooaeg läbi. Ranking ilmselt kukub sest maha läheb 68. debüüt kui 2. ringi jõudsin ning siis sain 2 võitu ja viigi. Lisaks hävitasin riigi reitingu ära. Seaburn oli ehk tõesti liiga tugev aga Caudal tulnuks vähemalt korra ära võita ning ehk Minor Team ka. Aga ma ei oska lihtsalt värkutiimidega mängida.  Liigas tundub et antakse järjekordselt hooaeg käest ära teisel poolel. 

ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> ponedeljek junij 5 - 18:26, Spremenjen ponedeljek junij 5 - 18:36

Mul peaks ka mingil hetkel suur ärakukkumine tulema, ei tundu loogiline, et mullu napilt Haapsalu ja Chargersi käest pääsenud rivistus tänavu medalikonkurentsis püsiks. Liiga suur hüpe, eriti arvestades, et ma ei ostnud ühtegi mängijat juurde, viimane ost oli värku enne eelmist hooaega. Veenusest mööda või lähedaletõus veel, nad on vanu mängijaid järjest müünud, aga ülejäänud kolmik tervikuna pole ju korraga nii palju taandarenenud?

Ning on sedagi juhtunud, et mõni meie klubi EL grupis üldse punktita jääb, ka Dünamol on üks baranka hinge taga. Isegi Seaburn Beach, kes mitte väga ammu eurokarika võitis, ei suutnud Caudali vastu ühtki väravat lüüa. 

ee Balthazor
Uporabnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> petek junij 9 - 06:12

Päris palju on 0-1 kaotusi tulnud, kuigi meeskonda nagu polegi. 

ee djdurex
Uporabnik
Registriran2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> petek junij 9 - 13:34

Vahest proovivad osad klubid reservmehi ja nood ei löö nii palju? 

ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> petek junij 9 - 18:46

Hetkel polegi eriti täisvõimsusel klubisid. Pusa ja ehk Puka, Chargers ka. Teistel käib kõigil mingi ümberehitamine, arendamine. 

ee Balthazor
Uporabnik
Registriran2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> nedelja junij 11 - 11:17

Norm laatsaret on mul ja noored ka laenul keda saaks liigas kasutada :D

ee Taavi
Administrator skupnosti
Registriran2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> nedelja junij 11 - 13:23

Ah sellepärast saingi eile ühe värava kirja. 

Paar komistamist teise poole vastu pluss omavahelised mängud ära puterdada ning taas 5.-6. kohtade peal. Tuttav muster juba. Tunnen juba et midagi on õhus. 

ee onuelver
Uporabnik
Registriran2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> nedelja junij 11 - 16:49

Varem polnud nagu väga vigastusi ja niikui ostan 40* midi endale ja oleks reaalne CL finaali saada siis mul iga mäng punased kaardid ja vigastused

ee Taavi
Administrator skupnosti
Registriran2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> torek junij 13 - 10:33

Kurb, esimeses mängus mängisin CLis pm 10kesi peale 6ndat minutit ning teise mängu viimasel minutil löödi ära

ee Taavi
Administrator skupnosti
Registriran2014-01-17
ee FC Pusa
ee plarts >> torek junij 13 - 19:36

Shit happens

ee plarts
Uporabnik
Registriran2013-02-21
ee FC Veenus
ee Taavi >> sreda junij 14 - 09:51

Veel raha kulutama ja palgafondi suuremaks ajama aga siis on risk ennast pankrotti ära ajada, eks näis

ee Taavi
Administrator skupnosti
Registriran2014-01-17
ee FC Pusa