Liga države Latvija sezona 6 [4.3]

Forum: Ligaški forum rss-feed

Pogovori o tvoji ligi, kdo so favoriti za osvojitev lige v tej sezoni? Kdo bo napredoval/izpadel, kako ti kaže v pokalu?

Vrni se na seznam forumov

21 sezona (53)


lv Kaupo >> četrtek januar 7 - 13:41
Grūti būs, jo visiem ir ārprātīgs nogurums :(

Būs jāattīsta klīnika un maksimāli jārotē
lv Kaupo
Uporabnik
Registriran2015-08-06
lv Draudinsh >> sobota januar 9 - 06:52
Turnirs pāri pusei. Kādas pārdomas? Es pagaidām aptuveni izpildu sezonas mērķi top 5.
lv Draudinsh
Novinec
Registriran2014-07-05
lv Kaupo >> sobota januar 9 - 08:48
Būs jācīnās uz dzīvību vai nāvi. Pašlaik reālāk izklausās nāve
lv Kaupo
Uporabnik
Registriran2015-08-06
lv Remm >> sobota januar 9 - 15:38
Mani pieticīgie mērķi sezonas sākumā, protams, jau ir izpildīti. Izkrist no līgas FC Lasta vienkārši vairs nevar.
Bet, ja es sacītu, ka mans mērķis šobrīd ir izcīnīt vismaz 2.vietu, arī tas vairumam manu konkurentu izskatītos pieticīgi. Tomēr tieši tā tas ir. Es redzu, kādi pastiprinājumi ir FC Deam (man līdz tādiem pirkumiem tālu), zinu, kādi man (šis tas jau ir) un redzu, ko pirkuši citi (neko tādu, kas man liktu uzmanīties).
Taču punktus varu pazaudēt pret pilnīgi jebkuru. Un daudz vairāk kopvērtējumā izšķirs tas, kā mēs ar FC Deam vāksim punktus no pārējiem (17 spēles), nevis kā viens no otra (atlikusi 1 savstarpēja spēle). Ja būs pāris atslēgas spēlētāju vienlaikus traumēti uz vairākām spēlēm, tad arī viss - es jau būšu otrais.
Tāpēc pirmā vieta paliek cerību līmenī, bet tas vēl joprojām nav plāns, jo redzu, kādi resursi ir pretiniekam.

Bet pretiniekiem, kas pret mani liek presingu, es ieteiktu noskatīties manu pēdējo spēli pret FK Lauķi. Uzdevums, kas rīt jāpaveic "Gaujmalas avotiem" ir stipri atvieglots - mājās jāuzveic pretinieks, kam diskvalificēti 4 (četri) pamatsastāva spēlētāji. Vai bija vērts sačakarēt ne tikai spēli pret mani, bet vēl arī nākamo?
lv Remm
Novinec
Registriran2015-03-24
lv Didzis Dragons >> sobota januar 9 - 17:48
Ja dabūšu pēdējo iecerēto spēlētaju, tad patiešām ir cerības pacīnīties par 1mo vietu, bet Tev bez neviena zaudējuma grūti būs palikt otram.. ( ~ 11 miljonu spēlētājs )

Arī sezonas sākumā biju nospraudis citus mērķus, bet nekas, ko vēlējos pie sevis dabūt- neatnāca, tad spēlēju ar saviem vecajiem kadriem... un starpsezonā visas 3 likmes sagāja, lai gan tikai viens spēlētajs bija pa 100, pārējie 23 un 11 .. xD

Vēlme ir šogad pamest šo līgu, stadions ir uzcelts, lai gan pirmajā spēlē gandrīz pilns, nākošās tik daudz skatītāju nenāks...

infrastruktūru gan jau likšu celties rītdien, atkarībā no viena spēlētāja iegādes vai, nē ( jo nauda būs cauri ) ..

veiksmi turmākās cīņās!

ar cieņu, Didzis!
lv Didzis Dragons
Uporabnik
Registriran2014-11-08
ls LV_everywhere
lv Draudinsh >> nedelja januar 10 - 05:38
džeki vēl jau 16 spēles izskatās ka domājat jau garantējuši pirmās divas vietas. Traumas mēdz but arī uz mēnesi. Visādi var gadīties. pirms divām sezonām pēc 18 spēlēm es biju pirmais. Sezonas beigās no ceturtās izkritu toč vieni zāģi 4 spēlētāji vienā spēlē izrita pēc tam divi. Labi jums punkti pietiek lai neizkristu. Veiksmi bet es vēl trīs komandas nenorakstītu uz uzvaru.
lv Draudinsh
Novinec
Registriran2014-07-05
lv Remm >> nedelja januar 10 - 09:22
Nu, manuprāt, pats uzdevi jautājumu par mērķiem, nevis par to, cik komandas var pretendēt uz uzvaru.
lv Remm
Novinec
Registriran2015-03-24
lv Kaupo >> nedelja januar 10 - 13:53
Visticamāk lidošu ārā un jāizcīna vismaz viens punkts, lai beidzot pārliecība sāktos un vēl tie nogurumi. Smagi būs.
lv Kaupo
Uporabnik
Registriran2015-08-06
lv Didzis Dragons >> nedelja januar 10 - 14:50
king103- spēlē ar 5-3-2 .. izredzes parādīsies ;) bet neliec SW, Tev nav īsti tādu spēlētaju, kas tur derētu .. liec DCB un CB, skaties kā labāk pēc spēles .. ;) vēl vari pameiģināt 5-2-3.. un tālajām piespēlēm.. ;)
lv Didzis Dragons
Uporabnik
Registriran2014-11-08
ls LV_everywhere
lv Remm >> nedelja januar 10 - 16:31
Ja komanda līdz Tavai atnākšanai ir izcīnījusi 9 punktus, mērķis izcīnīt tikai vēl vienu šķiet pieticīgs. Vai arī tas bija domāts kā pirmais, lai pārliecība rastos, un pēc tam tie pārējie? :)
lv Remm
Novinec
Registriran2015-03-24
lv Kaupo >> nedelja januar 10 - 18:00
Jā vispirms 1 punkts tad jau 2 un lēnām cerams sakrāsies :)

Vispār pirmais punkts ar šo komandu ;)
lv Kaupo
Uporabnik
Registriran2015-08-06
lv Remm >> nedelja januar 10 - 21:30
Nu, re. Pirmais tā kā būtu.
Starp citu, ja krāj uzreiz pa trim, tad iet ātrāk. :)
lv Remm
Novinec
Registriran2015-03-24
lv Didzis Dragons >> ponedeljek januar 11 - 13:03
pie tam - spēlē pretiniekam īsti nebija variantu ( pēc statistikas spriežot ) .. tikai lūdzu neizmanto pret mani - manu ieteikto taktiku.. xD
lv Didzis Dragons
Uporabnik
Registriran2014-11-08
ls LV_everywhere
lv Kaupo >> ponedeljek januar 11 - 13:48, Spremenjen ponedeljek januar 11 - 13:48
Kāpēc ne? :D
lv Kaupo
Uporabnik
Registriran2015-08-06
lv Remm >> ponedeljek januar 11 - 14:55
Es arī nesaprotu, kāpēc ne. :D
lv Remm
Novinec
Registriran2015-03-24