Liga države Latvija sezona 64 [5.3]

Forum: Ligaški forum rss-feed

Pogovori o tvoji ligi, kdo so favoriti za osvojitev lige v tej sezoni? Kdo bo napredoval/izpadel, kako ti kaže v pokalu?

Vrni se na seznam forumov

28.sezona (57)


lv Jānis >> četrtek januar 5 - 19:55
:)
tās pārbaudītās vērtības arī nemaz tik labi vienmēr nestrādā
PS kaut kā pārāk saspringta situācija mūsu grupā:)
lv Jānis
Uporabnik
Registriran2014-07-24
lv FC Extra
lv vairogs >> četrtek januar 5 - 20:33
Tas tiesa , bet eksperimentējot var iebraukt vēl lielākās auzās ! (šodien pierādījās!)
lv vairogs
Uporabnik
Registriran2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Jānis >> sreda januar 11 - 20:38
Kautko tādu sen neesu redzējis,ka 1-8 vieta 11 punkti..A sezonā jau iet uz beigām..
Iespaidīga konkurence...
lv Jānis
Uporabnik
Registriran2014-07-24
lv FC Extra
lv Jānis >> nedelja januar 22 - 13:03
Izskatās, ka divi zāģi pēc kārtas būs izšķirošie....:(
lv Jānis
Uporabnik
Registriran2014-07-24
lv FC Extra
lv vairogs >> nedelja januar 22 - 17:15
- vēl viss kas var notikt !

Turklāt man pēdējā kārtā vēl jāspēlē ar Daugavu - tur ar daudz kas var izšķirties!

Man nebūtu nekas pret arī palikt trešajam , savākt tv naudu un turpināt arī nākamsezon spēlēt šajā interesantajā līgā (kaifs te spēlēt), galvenais ,ka piķis ienāk infrastruktūras celtniecībai !
lv vairogs
Uporabnik
Registriran2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Gaskoins >> nedelja januar 22 - 18:07, Spremenjen nedelja januar 22 - 18:08
Es nemaz negribu šobrīd pārcelties uz augstāku līgu, jo labprātāk savus grasīšus ieguldītu infrastruktūrā. Lai izdzīvotu 4. līgā, vajag pastiprinājumus it visur, bet naudas ir maz. Kaut kāda plaisa vispār starp līgām- ar +/- līdzīgu sastāvu 4.līgā esmu pēdējais, te pirmais.
lv Gaskoins
Novinec
Registriran2015-02-08
lv FC Jurmala #10
lv vairogs >> nedelja januar 22 - 18:39
Lūk , mums ir vienāds redzējums ! ;)

Tur jau tā lieta palikt pēdējam , visu sezonu zaudēt , beigās tv naudas nekādas , bet šeit tie iksezonas 6-7 mlj. priekš attīstības ir liela nauda !

Man ir tikai tāda bēda ,ka neprotu apzināti zaudēt ,vienmēr sitos līdz galam ! ;D

Vēl pavisam nesen bija kādas 4 neveiksmīgas spēles pēc kārtas, noslīdēju uz ceturto vietu un sāku domāt ,ka varbūt lietderīgāk būtu izkārt balto karogu un laist laukumā visus populāros uzspēlēt ,bet ar savu neatlaidību atkal esmu cīņā !

Ar nepacietību gaidu pēdējās 2 spēļu kārtas , ceru ,ka jūs abi uzvarēsiet , lai varu turpināt izklaidēties te arī nākamsezon!

Šī ir lieliska līga , tik daudz kaifa ,cik šajās pēdējās sezonās te atrodoties ,vēl spēlē nebiju guvis !
lv vairogs
Uporabnik
Registriran2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Jānis >> nedelja januar 22 - 18:55
Liga tiešām lieliska.
Paldies par to Jums.
lv Jānis
Uporabnik
Registriran2014-07-24
lv FC Extra
lv Jānis >> nedelja januar 22 - 18:57
Pikis man ir un trenibaze uz max sobrid ceļas!
Man ar nav nekas pret palikšanu seit pat....bet cinamies visi lidz galam
lv Jānis
Uporabnik
Registriran2014-07-24
lv FC Extra
lv Jānis >> nedelja januar 22 - 18:59
Un izskatas ka kludas sastava bus jalabo nakamsezon tepat
lv Jānis
Uporabnik
Registriran2014-07-24
lv FC Extra
lv Gaskoins >> nedelja januar 22 - 19:01
No otras puses- augstākās līgās labāk pildās stadioni. Es pat teiktu, ka tv naudu/stadionu peļņa bija līdzīga esot 4. līgas autsaideram vai dūzim 5tajā. Ir skaidrs, ka jāspiež uz naudas pelnīšanu. Un tur infra ir jāattīsta un jāattīsta. Teiksim, ar 9.līmeņa treniņu bāzi nesen izdevās jaunietim pa sezonu pievienot 2M vērtību klāt.
lv Gaskoins
Novinec
Registriran2015-02-08
lv FC Jurmala #10
lv vairogs >> nedelja januar 22 - 19:20
Par apmeklējumu nepadomāju ...

Man vēl mēnesis jāgaida kamēr stadions pabeigs būvēties ,tik tad varēs sākt domāt par skolu un t-bāzi , nākamo laikam veikalu pacelšu !
lv vairogs
Uporabnik
Registriran2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Jānis >> nedelja januar 22 - 19:34
Treniņbāze ir laba štelle, man pec 40 dienam bus max limenis!
Un ja netiksu uz augsu tad paliks komanda visi kas zem 20 gadiem...
lv Jānis
Uporabnik
Registriran2014-07-24
lv FC Extra
lv Gaskoins >> nedelja januar 22 - 19:52
Pret Lāčplēsi pēdējā kārtā iziešu ar savu stiprāko shēmu- 4-1-3-2. Lai gan tas viņam nebūs jaunums, ja pēta pretiniekus.
lv Gaskoins
Novinec
Registriran2015-02-08
lv FC Jurmala #10
lv vairogs >> nedelja januar 22 - 20:41
Spēļu analīzi(vai kā to piedāvāto fīču sauca) neizmantoju , tik pavēroju pretinieku sastāvus/spēlētāju potenciālus + kādi virknējumi bijuši pēdējās spēlēs - tad aptuveni uz to ar gatavojos !
lv vairogs
Uporabnik
Registriran2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*