Liga države Poljska sezona 14 [3.2]

Forum: Ligaški forum rss-feed

Pogovori o tvoji ligi, kdo so favoriti za osvojitev lige v tej sezoni? Kdo bo napredoval/izpadel, kako ti kaže v pokalu?

Vrni se na seznam forumov

SEZON 61 (63)


pl Mario >> torek september 21 - 17:17

Ja to dopiero niedawno dowiedziałem się, że można zmieniać pozycję zawodników w Rocking Soccer, więc tu raczej nie pomogę :D

Może PolishPowet będzie wiedział. W końcu gość trenuje naszą reprezentację, to i na grze musi się znać (tak przy okazji jeśli na następne zgrupowanie powołasz mojego Drużkowskiego to oddam ci 3 punkty w naszym następnym meczu ;)    ).

pl Mario
Uporabnik
Registriran2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl PolishPower >> torek september 21 - 18:47, Spremenjen torek september 21 - 18:48

resetuja sie statystyki przy zmianie pozycji jakies 70% z tego co pamietam ,zawodnikow powoluje najlepszych i mlodszych rokujacych ,ktorych wystawiam w sparingach by pomoc z doswiadczeniem , nie ukladam sie hehe 

kadre prowadze bo nie mam kontrkandydatow :)a nie chce by trafila kadra w rece obcokrajowca jakiegos :)

pl PolishPower
Uporabnik
Registriran2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mich >> sreda september 22 - 07:04

Wow, nawet nie wiedziałem że w lidze mamy selekcjonera kadry, z ciekawości sprawdziłem naszą kadrę, prawie same czarne gwiazdy..

ale rzuciło mi się w oczy jedno, że powołany jest pomocnik Koszałka, który ma mniejsze skile od Walczaka, podania 6.83/7.68, szybkość 4.41/5.27, jedynie taktykę ma dorobioną na maxa 4.00/2.35 co sprawia że jego poziom jest ciut wyższy 20.60/20.25, a jak wiem są to "puste" punkty zawodnika, które nie wnoszą dużo do gry, prawda Mario!? lepszym zawodnikiem byłby Walczak!

Dlatego też, jako wszechwiedzący kibice kadry Polski składamy petycję i prosimy szanownego Pana Selekcjonera PolishPower o rewizję składu, w których największe skille dla danej pozycji byłyby decydujące, biorąc pod uwagę również szybkosć i siłę,

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/player-2023338

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/player-2035412

pl Mich
Uporabnik
Registriran2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> sreda september 22 - 14:02, Spremenjen sreda september 22 - 14:11

Czy takie puste punkty to są to nie wiem, ale z moich obserwacji wynika, że lepiej grają zawodnicy, którzy mają zainwestowane głównie punkty w swoją pozycję (tak zwani mutanci, umieją tylko podawać albo strzelać). Wyjątkiem są obrońcy, gdzie blokowanie i taktyka powinny być na jakimś wyższym poziomie.

Taktyka z tego co rozumiem odpowiada za taki przerzutnik na inne skille (większa taktyka, lepiej strzelasz, podajesz itd., mniej niż gdybyś po prostu zainwestował w dany skill, ale bonus nalicza się na wszystkie skille). Takie przynajmniej odnoszę wrażenie po moim kontakcie z grą, ale mogę się mylić. Koszałka zatem być może sprawdza się lepiej jako defensywny pomocnik niż Walczak (z resztą sugeruje to jego doświadczenie na pozycji obrońcy, które jest całkiem spore).

Obaj zawodnicy są dobrzy, a ich poziom skilla jest tak duży, że nie sądzę by moja ocena była tu odpowiednia, bowiem normalnie nie mam z takimi do czynienia. Ja pewnie postawiłbym na Walczaka (nie używam defensywnych pomocników+Walczak ma więcej perków, szczególnie przydaje się Współpracujący dla pomocników+Koszałka ma Zabijakę, co prawda zniwelowaną perkiem Bezbłędny ale jednak trochę razi mnie w oczy). Być może jednak dla PolishPowera ważny też jest wiek (Koszałka jest rok młodszy, więc inwestowanie w niego ma niby większy sens).

Prawda jest jednak taka, że żaden z nich nie zagrałby zapewne w meczu o stawkę, więc w sumie to bez znaczenia który będzie powołany XD

EDIT:

Dodam tylko że Zabijaka moim zdaniem nie jest złym perkiem, ale przydaje się tylko napastnikom (ewentualnie pomocnikom ofensywnym). Ułatwia to wymuszanie karnych/wolnych, a nawet jak zawodnik dostanie kartkę, to jest to napastnik a nie obrońca, więc zdarza się to rzadko.

EDIT 2:

Zabijaka pomylił mi się z Nieczystą Grą. Jednak Zabijaka jest zły XD

pl Mario
Uporabnik
Registriran2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl PolishPower >> sreda september 22 - 17:55, Spremenjen sreda september 22 - 17:56

sklad sie wybiera co jakis czas ,sa okreslone terminy na powolania ,jedynie skasowanego zawodnika z gry mozna zastapic ,a koczalka jest rezerwowym :) w sparingu ma 1 mecz do zaliczenia :)

pl PolishPower
Uporabnik
Registriran2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl PolishPower >> sreda september 22 - 18:08, Spremenjen sreda september 22 - 18:46

teraz powolania beda w 42 tygodniu

a taki madry terminarz ktos wymislil ;)

niedziela wrzesień 26 - 17:48    sparing

niedziela wrzesień 26 - 20:33 Kwalifikacje do mistrzostw Europy Runda 1

pl PolishPower
Uporabnik
Registriran2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mario >> četrtek september 23 - 07:44

A to wonty to terminarza proszę kierować do pana selekcjonera. Zaraz... :D

Przynajmniej potem masz 2 tygodnie spokoju z kadrą.

No czasami to naprawdę dziwnie wygląda w RS. Połowa mojego składu U21 po meczu w trzeciej lidze U21 ma 2 minuty żeby dostać się na mecz ligi 3.2. Dobrze, że mecze rozgrywane są na tym samym stadionie XD

pl Mario
Uporabnik
Registriran2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl PolishPower >> petek september 24 - 15:42

sparingi sa z automatu ustawiane hehe,nie ma sie na nie wplywu

pl PolishPower
Uporabnik
Registriran2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mich >> ponedeljek september 27 - 11:28

Moja uwaga dotyczy także innych zawodników z kadry, żeby powoływać do grania zawodników z wyższą umką dla danej pozycji, nawet przy mniejszym ich poziomie, ale decyzję pozostawiam selekcjonerowi...

No to dzisiaj mecz prawdy z Watahą, od jego wyniku zależy moja strategia na kolejne mecze do końca sezonu, z SADY idę łeb w łeb o 1 miejsce, przegrana będzie oznaczała małe prawdopodobienstwo awansu,

pl Mich
Uporabnik
Registriran2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> ponedeljek september 27 - 16:59

Mario dobry mecz, do przerwy prowadziłem 2:0, a po przerwie wyrównanie 2:2, więc jest dobrze i dalej się utrzymuje, 

pl Mich
Uporabnik
Registriran2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> ponedeljek september 27 - 17:02

Na więcej niż remis liczyć nie mogłem, także bardzo zadowolony jestem po tej kolejce.

W ogóle to nie wiem jak jest u was ale u mnie co odpalam mecze w rocking soccer na kompie to nie działają (dostaję kredyty/bonus do publiczności za oglądanie, ale nie widzę piłkarzy ani zmiany wyniku). Tylko na komórce mogę oglądać mecze. Wy też tak macie?

pl Mario
Uporabnik
Registriran2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> ponedeljek september 27 - 17:27

Jak tydzień temu miałem podobnie, plansza na czarno, ale wróciło do normy po 2 dniach

pl Mich
Uporabnik
Registriran2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> torek september 28 - 14:57

A nie to u mnie inaczej. Widzę boisko i herby, tak jak to wygląda przed meczem, ale jest tak w trakcie.

Kiedyś wchodziłem specjalnie na komórce, żeby zobaczyć przebieg spotkania. Teraz sprawdzam tylko wynik i kto strzelił z mojej drużyny.

pl Mario
Uporabnik
Registriran2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl PolishPower >> torek september 28 - 15:34

silnik meczowy jest we flashu a windows juz go nie wspiera wiec na kompie przez to nie widac meczu

pl PolishPower
Uporabnik
Registriran2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mich >> petek oktober 1 - 19:02

Dzis pokonałem Miedź na wyjeździe, ale moi zawodnicy już są zmęczeni sezonem, dwóch zeszło z boiska z kontuzją, teraz muszę ich wyleczyć i szykować się na ostateczne starcie z Sady, bitwa o awans do 2 ligi

pl Mich
Uporabnik
Registriran2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów