Liga države Poljska sezona 72 [2]

Forum: Ligaški forum rss-feed

Pogovori o tvoji ligi, kdo so favoriti za osvojitev lige v tej sezoni? Kdo bo napredoval/izpadel, kako ti kaže v pokalu?

Vrni se na seznam forumov

Sezon 66 (72)


pl Vordum >> nedelja junij 26 - 15:16

No właśnie nie  Sidney. Większość Twoich wraca jutro o 2 w nocy, poza zawodnikami którzy są w drużynach które mają jeszcze baraże (Biały - wraca jutro o 14, dzień po rozegraniu baraży ponieważ dziś grał jeszcze mecz barażowy ale jego zespół odpadł więc mu nie przedłużono wypożyczenia oraz Bugajski który wraca 29 czyli także dzień po rozegraniu baraży)

pl Vordum
Uporabnik
Registriran2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Vordum >> nedelja junij 26 - 15:21, Spremenjen nedelja junij 26 - 15:21

Inne przykłady

Nurek ma wypożyczonych dwóch zawodników z klubu, Puławski wraca w nocy bo już zakończył sezon a Gay wraca 28 bo 27 gra ostatni mecz barażowy 

U Fenixa Mezu wraca 28 ponieważ jutro gra ostatni mecz barażowy. 

W Twierdzy Piasta wraca jutro bo zakończył sezon a Krygier 29 bo 28 ma ostatni mecz barażowy. 

pl Vordum
Uporabnik
Registriran2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl EGS >> nedelja junij 26 - 17:19

Faktycznie przedłużyły się też terminy wypożyczen moich piłkarzy.  Nie dawno patrzałem to było do 27 a teraz jest do 29.

pl EGS
Uporabnik
Registriran2013-02-05
pl Sidney68 >> nedelja junij 26 - 22:29

Czyli była jakaś zmiana w silniku. Nie przywiązuję uwagi do takich szczegółów. Ale kojarzę że jak dałem na wypożyczenie kogoś pierwszego dnia okienka transferowego to tak on wracał. A jak dałem ostatniego dnia to wracał jako ostatni do klubu. Zresztą mówię o starych czasach gdy jeszcze interesowałem się tą zabawą. Teraz tylko rekreacyjnie tu pogrywam.

pl Sidney68
Uporabnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl EGS >> ponedeljek junij 27 - 08:56

Kupiłem dwóch obrońców...jeden przyszedł 3 min przed meczem a drugi chwilę po meczu :D  cóż. Będą na 2 ligę. Ale jak bym wiedział to bym ich nie kupował.

pl EGS
Uporabnik
Registriran2013-02-05
pl MAT >> ponedeljek junij 27 - 09:24

Nie ma zmian w grze od około 2 lat i tutaj też nie było. Często grałem wypożyczonymi i zazwyczaj grali oni e barażach drugiego poziomu

pl MAT
Uporabnik
Registriran2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Vordum >> ponedeljek junij 27 - 11:36

EGS bo widzę że masz mnóstwo kasy. Nie chcesz kogoś ode mnie kupić? :D

pl Vordum
Uporabnik
Registriran2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Sidney68 >> ponedeljek junij 27 - 18:32

Możliwe MAT że tak jest ! Ja nie zwracałem na to nigdy uwagi ! A Ty EGS nie płacz że zostajesz w 2 lidze. Masz o niebo lepszy skład niż ja i jutro wygrywasz awans !

pl Sidney68
Uporabnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Vordum >> torek junij 28 - 08:44

Otoz nie xD

pl Vordum
Uporabnik
Registriran2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl EGS >> torek junij 28 - 08:46

Nie udało się.  Sezon i tak ponad stan. Zobaczymy co przyniesie następny sezon. Tym razem baraże będą celem.

Gratulacje Sidney.

pl EGS
Uporabnik
Registriran2013-02-05
pl Mich >> torek junij 28 - 09:43

To by była niespodzianka jakby EGS awansował, jakaś sprawideliwość jednak jest w tej grze ;)

Czy mieliście taką sytuację - chciałem wypożyczyć grajka za 50mln jak się wyświetlało, ale nie mogłem gdyż po kliknięciu pojawił się komunikat że musze złożyć ofertę za ponad 200mln, nie wiem jak gość ustawił taką opcję? ktoś oszukuje?

pl Mich
Uporabnik
Registriran2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Sidney68 >> torek junij 28 - 16:55

Możliwe. Ja też jeszcze raz chcę wziąć tych samych co miałem i nie mogę bo ponoć są za słabi do mojej ekipy. Sezon temu byli dobrzy dla mnie a teraz już nie. Kpiny jakieś !

pl Sidney68
Uporabnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź