Prvenstvo Estonija sezona 41 [2]

Forum: Forum prvenstva rss-feed

Diskutujte vašu ligu, ko su vam favoriti ove sezone? Ko će biti promovisan a ko će ispasti, kako vaš klub napreduje?

Vrati se na index foruma

Hooaeg 7 (184)


nz Luke Broadcast >> sreda januar 15 - 17:25
vastaste väravavaht taas 9. sama jutt iga mäng...
nz Luke Broadcast
Početnik
Registrovan2013-09-18
ee Balthazor >> sreda januar 15 - 18:35
Mulle tundub ka, et mida tugevam vastane, seda paremini viitsitakse mängida. Nagu tänagi: mul oli liidri vastu selgelt nõrgendatud koosseis, kes suutis avaldada täiesti korralikku vastupanu (kaitses), kuigi olin valmis umbes 0:7 saunaks, paar vooru varem aga häviti kodus botile, kes tol hetkel oli kolme viimase seas ning viigistati tabeli kindla viimasega.
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> četvrtak januar 16 - 08:26, Editovan četvrtak januar 16 - 08:27
kui mu 3.4 ründaja täna ka väravat ei löö, siis ma vallandan ta :D
nz Luke Broadcast
Početnik
Registrovan2013-09-18
ee Taavi >> petak januar 17 - 11:34
Tervitused :)

Olen uus ja noob :D
ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> petak januar 17 - 11:50
Vähemasti said üsna heal positsioonil meeskonna, kus ka mõned viisakad mängijad, kes mõne hooaja veel kestavad. Ma kavatsen hetkekohalt paar kohta allapoole laskuda, ülespoole tõusta ei taha veel.
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee urmas >> petak januar 17 - 13:48
Tervitused.Tegin krediidi eest uue mehe.Paistab olema päris kobe.esimestes mängudes kohe mitu väravat...
ee urmas
Početnik
Registrovan2013-04-06
ee Taavi >> petak januar 17 - 18:21
Ma alles paar ehitist saanud teha , nats uurisin asju ja proovin vist noorte meeskonna poole pürgida , oma mehi lihtsam teha kui osta vast :)
ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> petak januar 17 - 20:03
Mul noorenduskuur tehtud, alguses olid ka paljud liiga vanad. Eks tasub ära kunagi...
nz Luke Broadcast
Početnik
Registrovan2013-09-18
ee Taavi >> subota januar 18 - 18:55
Ma peaksin ka noorendus kuuri tegema...ressurssi ainult ei ole :D
ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> nedelja januar 19 - 04:29
Kui liigahooaeg läbi saab ning turg avaneb, siis tuleb ka hooaja TV-ülekannete raha, mida polegi väga vähe ühe alustanud tiimi kohta- see sõltub hooaja vältel kogutud punktidest. 30-31 aastased lööd järjest müüki ning ostad asemele noori. Kui tahad järgmisel hooajal ka konkurentsis püsida, tasub kindlasti laenata 3 mängijat, kes kuuluksid põhitegijate hulka.
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> nedelja januar 19 - 08:22
Mõtlen midagi välja jh , võibolla lasen 1 hooaja veel vanuritega kuniks YC on kõrgem level
ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> nedelja januar 19 - 09:07
noortega läheb aega, ega sealt midagi kasulikku ei tule.

mul on level 5 hetkel ning ühtegi head mängijat pole tulnud. kunagi üks tuli level 3st kogemata ja on praegu põhikoosseisus - härra Leht.

vanadega see lugu, et kui ta saab 32-aastaseks, siis ta väärtus langeb 0 peale ja teda enam müüa ei saa, väravavahtidega vist saab kuni 38-ni...
nz Luke Broadcast
Početnik
Registrovan2013-09-18
ee Taavi >> nedelja januar 19 - 20:04
Kas mängijaid saab laenule võtta ainult transfer window ajal ja kas siis ma pean ise kirju saatma inimestele?
ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> ponedeljak januar 20 - 16:37
ainult transfer window ajal, minult saad mõne järgmine aasta, kui talle õigesti mänge suudad anda :D
nz Luke Broadcast
Početnik
Registrovan2013-09-18
ee Balthazor >> ponedeljak januar 20 - 17:11
Laenule saab võtta ainult hooajavahetuse window korral, kuni 3 tk. Hooaja keskel aknas saab vaid osta-müüa. Kirjutama ei pea, need keda laenule pakutakse, ilmuvad ka transfer listi märkega "laenuks". Korralik laenukõlblik mängija poleks meiesugustele algajatele osta taskukohanegi. Ning laenata on mõtet vaid sellist, kes sul kindlalt põhirivistusse mahuks. Ma olengi siin eesosas tänu korralikele laenudele: van de Sanden moodustab mu kuuevarbalisega nii hea kaitsetandemi, et kolmandas ringis olen päris tihti lubanud äärekaitsesse U21 kasvandiku Käremi ning ikka korjan viisakaid punkte. Ning kui mu ründehollandlased oma 20 väravaga ära võtta, ei jääks mu tiimist vist midagi järele :D üks leedu pensionär ei suudaks neid siin liigas hoida. Mul vastupidiselt Torresele on mitteründajad kamba peale treinud vaid 6 väravat.
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn