Prvenstvo Estonija sezona 41 [2]

Forum: Forum prvenstva rss-feed

Diskutujte vašu ligu, ko su vam favoriti ove sezone? Ko će biti promovisan a ko će ispasti, kako vaš klub napreduje?

Vrati se na index foruma

Hooaeg 7 (184)


ee Balthazor >> petak januar 24 - 22:09
Avastasin, et olengi juba selle klubi kõige pikaaegsem manager, paari päevaga edestan ka major12 ametiaega. Deem, kuidas see klubi niimoodi paari nädala kaupa reaalselt juhtides küll suudeti Meistrikasse tüürida ning seal veel hoida 3 hooaega, kuni mina selle "põhja" lasin :D?
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> subota januar 25 - 06:01
Tahtsin küsida palju teie sponsoritelt raha saate? ja kas siin mängus on 1 sponsor koguaeg või tuleb juurde?
ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> subota januar 25 - 08:21
82000/gameweek
nz Luke Broadcast
Početnik
Registrovan2013-09-18
ee urmas >> subota januar 25 - 08:40
55200
ee urmas
Početnik
Registrovan2013-04-06
ee Kaarel >> subota januar 25 - 10:22
56000
ee Kaarel
Korisnik
Registrovan2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> subota januar 25 - 10:54, Editovan subota januar 25 - 10:54
Huvitav kuidas urmas vähem saab kui kaarel :O

Torres sul level 2-3 vip? :P
ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> subota januar 25 - 11:58
2 mängu lives vaadanud ja ei meeldi üldse :D

Esimene kord juhtisin chelsea vastu 2-0 ja jäin viiki...ja seekord juhtisin 1-0 ja koit toome lõi 92. minutil viigi ära :(
ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> subota januar 25 - 14:28, Editovan subota januar 25 - 14:39
€ 55 219/Game week
Eile just mingi uuendusega summa tõusis, vist kuskil hooaja lõpupoole tõuseb summa korra enne lepingu lõppu.
Krt liiga palju viike siin viimasel ajal tehakse. Nii jäävad kõik nii puntrasse, et 4. koha punktid tulevad kasinad ja kui 1 mäng valesti läheb, olengi 7. Õnneks tahapoole enam kukkuda pole võimalik :)
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> subota januar 25 - 17:36
Vot nüüd lööb tasemevahe tõesti välja. Kui laenumehed puhkavad, ei vea ülejäänud kohe üldse välja
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> subota januar 25 - 19:38
mul vip3 jah, chelseal ka...
nz Luke Broadcast
Početnik
Registrovan2013-09-18
ee Taavi >> nedelja januar 26 - 01:01
Laenu loogika väga ei meeldi ...pigem tahaks arendada oma mehi
ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> nedelja januar 26 - 06:50
Siis pidanuks ma jätma mõne vanuri veel meeskonda, et siin liigas püsida, kokku oleks see ilmselt veel kahjulikum olnud, sest siis poleks neist todagi raha saanud, jäänuks nt Parygin või Lolenkov ostmata. Oma noori olengi hoidnud maksimaalselt meeskonnas, järgmine nädal viskan kolm 22a bottidele, kuna neist ei tule kunagi põhirivistuse tasemel mehi oma vaevu 1,5 tärniga. Vähemalt samal tasemel ning andekamad 18-19a on juba olemas.
Kolmandasse langemine tähendaks, et staadionile ei tule rahvast, vastased ettearvamatumad ning nüüd on juba ka oht neljandasse kukkuda olemas. Kui kolmas oleks rahvast täis, siis poleks sinnalangemine kõige hullem. Ning ega kolmanda tase pole meie liigast oluliselt kehvem: viimaste hooaegade allakukkunud on seal suht hädas, FC Maardu kogub seal vähem punkte kui mullu siin. Ning FC Torni on meil järgmine hooaeg esikohasoosik nr 1.
ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> nedelja januar 26 - 08:45
Ma loodan et ma kobistan sama kenasti järgmine hooaeg nagu see hooaeg :D Meeskond teistest nõrgem aga punktid tulevad :D
ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> nedelja januar 26 - 08:49, Editovan nedelja januar 26 - 08:50
laen on väga oluline. see arendab su tiimi rohkem, kui omada 3e kehvemal tasemel noort nende asemel. laenul olevad mängijad (tugevamad, kui su enda keskmine mängija) aitavad sul mänge võita, selle eest saad sa tv-money rohkem, seega saad ka rohkem arendada oma treening- ja noortekeskuseid...

eelmisel aastal III liigas tegid mu laenumängijad kamba peale 30 väravat + 40 väravasöötu, sel hooajal on see umbes 25+20 aga ka oma tiim on kõrval kõvasti paremaks läinud.



järgmised 2 hooaega plaanin kindlasti veel laenata mängijaid (see just kasulik, kui oma tiim veel väga tugev ei ole) ning kedagi proovin kindlasti ka teistele sokutada laenule...
nz Luke Broadcast
Početnik
Registrovan2013-09-18
ee anarch37 >> nedelja januar 26 - 09:20
Jutt suht õige,mul veel paar vanurit koondises,need lähevad müüki,1-3 korralikku laenu,oma noortest selekteerin paremiku välja,ülejäänud algajamatele tiimidele juba suhteliselt soodsad ostud,nii hakkab pisi-tasa finantsiline olukord klubis paremaks muutuma,see läheb järjest olulisemaks,kuna tipptasemel meeste hinnad kerkivad peagi ulme kõrgustesse,ning nende palgatase hakkab paljusid kesktasemel klubisid pankrotistama.See tähendab seda,et mängu tipp jääb järjest õhemaks,sinna trügimine läheb raskeks,ning sealt kukkudes,tagasi eriti ei trügi,kuna paremad mängijad tuleb lihtsalt sundseisus maha müüa...
ee anarch37
Korisnik
Registrovan2013-05-26