Prvenstvo Estonija sezona 56 [2]

Forum: Forum prvenstva rss-feed

Diskutujte vašu ligu, ko su vam favoriti ove sezone? Ko će biti promovisan a ko će ispasti, kako vaš klub napreduje?

Vrati se na index foruma

Hooaeg 33 (82)


ee onuelver >> nedelja septembar 24 - 19:23, Editovan nedelja septembar 24 - 19:25

Wtf ei saa ühelegi põhimehele enam puhkust anda muidu saab Sillamäe ka minu vastu oma ainsa võidu kirja. Belglase hambaarst saab üht hambakaarti kõvasti muuta nüüd enne kui tüüp lisandub omavärava lööjate kirja. Enam pole vist playoffidele ka asja nende m***idega.

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> nedelja septembar 24 - 20:58

Tunnista, et kahe esimese võiduga läksid liiga enesekindlaks, samas su 4-1 oli toda mängu arvestades ebaõiglaselt suur võit. Teiste vastu on Navi ju löönud kokku rohkem väravaid kui sinu meeskond ning ka väravate vahe on tal tagapoole meeskonna kohta hea, lisaks on tal punkt liidri vastu olemas erinevalt sinust. 

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> nedelja septembar 24 - 21:26

Mis mõttes? Mu platsil olnud ründajad on ikka paremad kui tema 8*. Imestangi et kuda nad nii palju skoorivad võrreldes mõnede teistega kel palju paremad mängijad on.

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> ponedeljak septembar 25 - 04:21

Järelikult on Sakya olnud väga efektiivne poolkaitsja siis, ta pole kindlasti kehvem sinu omadest. Tahtsid neid ise ka maha müüa. 

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> utorak septembar 26 - 11:34

Mis jama se nüüd oli? Oleks pidanud viigi ilusti kätte saama, aga just botile pean kõikk mängud kaotama? Ning veel ni suurelt?

ee djdurex
Korisnik
Registrovan2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> utorak septembar 26 - 13:49

Tal on tükk maad paremad mängijad kui sul ning oleks tal püsiv norm omanik siis võiks vabalt 4.-5. koha peal olla. Sinu asemel teeks ma värkul midagi nii palju lühemaks kui nimega jääks tal vaid Sumo alles. 6 esimesest löögist 5 sisse lasta peab ikka peast kreeklane olema. 

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> utorak septembar 26 - 16:52

RS kuldreegel: kiida kedagi/midagi jata hakkab halvasti mängima.

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee tonis >> utorak septembar 26 - 20:28

Krt on lontrus, lasi ühe löögi sisse, mis raami sattus :S Viik oleks okei tulemus olnud, aga mis sa teed, kui puupakk väravas seisab. 4mängu veel kannatust. Rünne muidugi oleks võinud välja aidata, aga tegid ka nemad püksid täis.

ee tonis
Korisnik
Registrovan2015-02-22
ee onuelver >> sreda septembar 27 - 02:59

Ning su PingPong saab just minuga mängu ajaks terveks. 

Veel piinlikum et Haapsalu-nimeline nuhtlus tuleb vist siia tagasi järgmiseks hooajaks. Ei saa aru kuidas sellise valikuga kus pooled põhimehed eri koondistes saab nii kehvasti mängida. Sai nagu oodatud et võitleb isegi 6.-7. koha eest. 

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> sreda septembar 27 - 16:52

Mida...Üks löök väravale,kodumängus ja asi otsustatud???Tundub,et ülemineku mängud võib ära unustada...Või kui ei tule kolmandast pääsemiseks nendega pusida.

ee anarch37
Korisnik
Registrovan2013-05-26
ee onuelver >> sreda septembar 27 - 19:55, Editovan sreda septembar 27 - 20:11

Red Bull on saanud tiivad.

No Navi vastu olin ma veel selgemalt üle aga siis otsustas keegi meeskonna reeta ja kinkis neile pennu- loomulikult seda tõrjuda mitte suutes. Ning nüüd kaotab ta järjest oma lähirivaalidele kuigi vääriks püsimajäämist küll senise hooaja põhjal. Kindlasti konkurentsivõimelisem olnud kui mõne hooaja eest Blue Lion oli 8. kohtadel lõpetades ning perspektiivikam ka.

Ning tänane OMFG: Kastehein on Canada liigas enim clean sheete teinud värku see hooaeg...mul oleks ta kindel liider selles suhtes et kellele mul kõige rohkem kolle õnnestunud sisse lüüa. Oli juba üsna vana teema klubis kuidas Kasteheina peal jalgu pühime. 

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> četvrtak septembar 28 - 04:15

Olen kindel, et ei Navi ega Red Bull jõua tänavu 49 punktini. 13 mänguga 28 või 31 punkti koguda on jõukohane vaid potentsiaalsetele esikolmiku klubidele.

Kastehein oli mõndaaega ka koondise shortlistis ning sai vist paar mängugi, kuid oli neis lahja.

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> četvrtak septembar 28 - 07:09

Red Bulli tiibade jutt 100% täppi jälle,võtab aga energiajoogi laksu all järjest skalpe...Minu poiste tiivaulatus hakkab järrjest kahanema,vaid "tiivakesed"järel,ostavad valet kraami ja nii nad sii imavad lambikaid lööke väravasse.

ee anarch37
Korisnik
Registrovan2013-05-26
ee tonis >> četvrtak septembar 28 - 07:43

No mida vittu, tra see on juba ebareaalne. 

ee tonis
Korisnik
Registrovan2015-02-22
ee Balthazor >> četvrtak septembar 28 - 16:35

Vaatasin, et Tööjõureservi tänavused ainsad viigid on Navi ja Red Bulliga, võita on neid suutnud vaid Gnu ja Piece of Shit. Eesti oludes üpris domineeriv ikkagi, kuigi vahed järgmistega olid esimeses pooles väikesed

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn