Prvenstvo Estonija sezona 56 [2]

Forum: Forum prvenstva rss-feed

Diskutujte vašu ligu, ko su vam favoriti ove sezone? Ko će biti promovisan a ko će ispasti, kako vaš klub napreduje?

Vrati se na index foruma

Hooaeg 32 (55)


ee onuelver >> utorak avgust 22 - 22:00

Sa tead küll et kui ma olen midagi ette võtnud siis tahan seda teha korralikult. Kui eesmärk juba mitmendat korda nina eest ära pageb siis ei ole see korralik tulemus. Ühe kodumängu Haapsalu vastu peaks hooaja vältel suutma ikka ära võita sest meeskondade vahe ju pole nii suur. Eriti kui tal on kombeks olla pigem underachiever. 

Aga aken on avatud ja küll saab sealtkaudu mõnestki luuserist lahti...

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sreda avgust 23 - 04:59

Praegu sa üritad vaielda lihtsalt vaidlemise pärast, teades et mul on õigus. Sinu edu üks saladusi on olnud kaotada nõrgematele vähem punkte kui su konkurendid, aga kahele pearivaalile jääd muidu igas liinis alla veel. Ning sel hooajal ju suurendati pisut tõenäosust, et tugevamaid võidad ja nõrgematele kaotad. Tärnidelt oleksid sa liigas 6.-7., seega pole sul põhjust olla nii pettunud. Paremini tahta on loomulik, aga selle nimel meeskond laiali lõhkudes läheb sul jälle mitu hooaega kaotsi, kuniks saavutad uute mängijatega praeguse positsiooni, sealt edasiminekuks läheks veel aega. 

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> sreda avgust 23 - 10:01

Minu omad pole veel kindlasti teiseks liigaks valmis, aga tuleb mis tuleb. Stata uuendamine on kahh midagi väärt ja toda kolmandas ei tee.

ee djdurex
Korisnik
Registrovan2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> sreda avgust 23 - 11:50

Täiesti mõtetud tolgused. Võiks kõik müüa pangale ega kahju neist poleks aga võidakse bänn anda meeskonna sihiliku kahjustamise eest. Mõni ikka jääb kah.

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sreda avgust 23 - 17:28

Tule taevas appi...pea pool meeskonda müügis? Siis ootad veel miski 5 hooaega, kuni meeskond jälle praegused positsioonid taastab. Mida sa tänasest mängust ootasid, kui kohtud võõrsil endast mõnevõrra tugevama vastasega (umbes 0,5-1* igas liinis)? Playoffides juhtub üllatusi harvem kui liigamängudes ning pigem esimeses mängus. Kui sul on pankamüük ka ära pandud, võid mõned hooajad kolmandas liigas rahulikult veeta, kuna pole millegi eest uusi mängijaid asemele soetada ehk klubi arengus 10 hooaegatagasi astuda. Kere peale annaks sellise lolluse eest, korra juba oled selle ohvriks läinud. Aga selle "mustlase püssi" temperamendi puhul poleks sellestki kasu. Kõige hullem on see, et laostad mu lemmikklubi ära. yell

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sreda avgust 23 - 21:23

Kes teab kellele on mul pangavärk pandud tongue-out ma arvan et ma ikka tean ka mida teen ja mida kavatsen. Saate hiljem ise ka näha.

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> petak avgust 25 - 21:44

Eino mõni saab oma playoffidega juba legendaarseks. Mul on nendega vähemalt kunagi püsima õnnestunud jääda ka.

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee tonis >> subota avgust 26 - 12:59

Noh jah läks nagu arvata oli. Haapsalu oli vast ainuke kõrgliigat kannatav meeskond. Peab ülemineku turul siis vähe nooremaid vaatama. 

ee tonis
Korisnik
Registrovan2015-02-22
ee Balthazor >> ponedeljak avgust 28 - 04:30

Kas selle suure rahatuulutamise peale mõni meeskond ka reaalselt tugevneb? Gröön viienda kaitsjana ei mõju kuigi usaldusväärselt. undecided

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> utorak avgust 29 - 09:04

Tuleb siis jälle tulla üksikuid punkte noolima. Kui veab laenudega, siis pole ehk 8. koht võimatu, aga kindlasti pole meeskond veel liiga tasemel.

ee djdurex
Korisnik
Registrovan2015-09-18
ee Navi Vutiselts