Prvenstvo Estonija sezona 56 [2]

Forum: Forum prvenstva rss-feed

Diskutujte vašu ligu, ko su vam favoriti ove sezone? Ko će biti promovisan a ko će ispasti, kako vaš klub napreduje?

Vrati se na index foruma

Hooaeg 33 (82)


ee tonis >> utorak oktobar 3 - 10:06

Elver muide 1poolaeg tegid 11lööki ja 4raami, teisel 9lööki ja 3raami ;) Muidugi 1poolaeg vist 3raamilööki olid tänu kornerile, kust iga kuradi kord sweeper löögile sai.

Navi jääd kindlasti püsima ja väärid seda igati. Tagumise poole satsidest oleks pigem sinu vastu punkti kaotusi oodanud, aga imekombel pole veel juhtunud. Red Bulli õnn hakkab lõpuks kokku kuivama ja see krdi narva punt ei kesta pikalt, kui jälle botiks muutub ja mõni tont paar päeva pukis on.

ee tonis
Korisnik
Registrovan2015-02-22
ee onuelver >> utorak oktobar 3 - 13:49

Navi on siiani olnud hädas Narva ja Torniga kellest Narva peaks olema ometi täitsa jõukohane talle. Red Bullile maksab kätte ilmselt just nõrk seeria Navi vastu ning eks ta on veel jah liiga nõrk rivistus siia liigasse kuigi on rea üllatusi teinud nagu Navi eelmisel korral. Arvan et Red Bull on varsti kindlasti siin tagasi ning siis veel ohtlikumana sest tüüp paistab liikuvat igati õiges suunas omadega ja teab mida teeb. Lihtsalt kolmanda liiga tase on tipus liiga hõre ning kui teed vähegi õigeid asju või lihtsalt vanast rasvast norm rivistus koos siis jõuad peagi teise liigasse otsapidi kus tasemevahe on jällegi küllalt suur ning enamus satse jõuab edasi-tagasi mitu ropsu käia. Ka alla käies.

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> utorak oktobar 3 - 20:14

Homme saan oma sitakäkkidelt vähemalt esimest korda keskmise punase tärniga. 

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> sreda oktobar 4 - 15:28

Peame tonisega klubide nimed ära vahetama et sisud ja nimed oleks vastavuses. Kolmas sitt mäng järjest ning pilt läheb iga mänguga järjest hullemaks. Sweeper tundub et oli ikkagi halb mõte teha sest neid halbu mänge sweeperiga on rohkem kui häid. Ei õigusta ennast ikkagi ära kuigi ta ei peaks siin liigas nüüd nii kohutavalt halb ka olema. Või ma lihtsalt ei oska teda treenida kuigi püüdsin Taavi omast eeskuju võtta. 

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee tonis >> sreda oktobar 4 - 15:36

Mu punt teeb endiselt liigselt lollusi ja lati alt läbi jooksmisi, et nimi ära vahetada. Ilmselt jääb nimi igaveseks. Võid ju PoS FC II-ks  hakata :D

ee tonis
Korisnik
Registrovan2015-02-22
ee Balthazor >> sreda oktobar 4 - 18:26, Editovan sreda oktobar 4 - 18:29

Kahtlustan, et sweeper + 1 keskkaitsja on hõredam kui lihtsalt 2 keskkaitsjat, kuna sweeper kipub rohkem DCB taga passima. Ning seda proovida liiga ühe efektiivseima ründeliini vastu. Ega sellist kombot nagu sul ei meenugi vist mängudest, ikka kasutatakse kahe keskkaitsja taga traditsiooniliselt. Ta võib ju vahel ka ette tormata ning kui ei jõua tagasi, jääb 3 kaitsjat vaid. Kunagi ammu uurisin sweeperi kohta foorumist ning pärast vastuseid leidsin, et see liiga keeruline ja nõuded mängijale on suured, ei tasu ära. Mul pole ilmselt ka ühtegi sellist kaitsjat, kellest saaks korraliku Meistrika tasemel sweeperi.

Lisaks oli su rünne täna väga kehv, statistika järgi Navi valitses seda mängu kindlalt, omas rohkem võimalusi ja võitis teenitult. Eri taseme liigades toimivadki vist eri asjad: teises liigas oli mu romb päris võimas, Meistrikas ümmargune null.
Navi puhul on muidugi minu mõju näha- minult sai ta RS pisiku ning ka juhtnöörid, nüüd on ka meeskond, kelle mängudes näeb kõige rohkem väravaid :D

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sreda oktobar 4 - 19:44

Sweeperiga mängude statt

0-2(karikas)

3-0(Sillamäe)

2-0(PoS)

1-0(Narva)

0-2(Tööjõureserv)

0-2(PoS)

1-1(GnuTeam)

3-1(Anarch)

1-2(Reserv)

2-2(PoS)

2-3(Navi)

Kokku liigas 4-2-4 mis on tüki kehvem kui üldine. Võimalik et olen seda rohkem kasutanud liidrite vastu ning Torni ja Bulli vastu polegi. Igastahes pole end ära õigustanud.

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> četvrtak oktobar 5 - 13:05

Pead ikka vaatama kas vastane ründab S-ga või mitte , siis pelaks CB

ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> četvrtak oktobar 5 - 19:21

Viimastes mängudes on kõigil olnud RF ja LF ning mõnel nende vahel ka S. Kahe strikeriga pole neist keegi rünnanud nii et CB pole mul olnud erilist mõtet kasutada. Kolme ründaja puhul on S enamasti noorem ja nõrgim ründaja kel veel LS pole treenitud ja jääks äärtel hätta. Seega tuleb põhiosa rünnakuid pigem äärtelt ning 5 kaitsja puhul peaks pigem sweeperi valima kui strikeriks kedagi parimat ei panda. Navi vastu olnuks ehk tõesti õigem  kahe DCBga mängida.

Fakt on see et sweeperiga on mu bilanss tunduvalt halvem. CB ja 5 kaitsjat olen väääga harva kasutanud ning seega on suurem osa võite saadud 4-3-3ga mängides. Kusjuures ma olen seda värki hakanud jälgima just viimastel hooaegadel ja siis on mu tulemused liidrite vastu just ära kukkunud. Varem panin lihtsalt sisetunde järgi ning võisin võita keda tahes. Lihtsalt üks sitane kreeklane keeras kõik kihva vahepeal ning Kramp-Geihaus korjasid lolle kaarte just enne olulisimaid mänge et neist välja jääda.

Tänane mäng oli juba täielik tipp. Polegi enam kuhugi kukkuda allapoole. 

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> subota oktobar 7 - 05:43

Sel hooajal ei pea sa vist muretsema järjekordselt ebaõnnestunud playoffide pärast...

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> subota oktobar 7 - 09:03

Loodetavasti saan järelejäänud 4 mänguga need vajalikud 2 punkti,et kolme hulgas koht kindlustada :)

ee anarch37
Korisnik
Registrovan2013-05-26
ee onuelver >> subota oktobar 7 - 09:11

Tuleb hakata vist laskma assistantil panna meeskond...

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> ponedeljak oktobar 9 - 06:35

Poleks hooaja eel arvanud, et võin puhtalt püsima jääda.

ee djdurex
Korisnik
Registrovan2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Taavi >> ponedeljak oktobar 9 - 08:33

Hea töö :) aga YC10 peaksid kiiremas korras ehitama panema

ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> ponedeljak oktobar 9 - 13:28

Teine oluline asi oleks staadion. Ilma selleta ei tule sul vist kuigi palju sisse et meeskonda stabiilselt hoida. Pead ehk kedagi müüma. 35k on 11 vutile siblimiseks liiga väike laughing

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back