Prvenstvo Estonija sezona 58

Forum: Forum prvenstva rss-feed

Diskutujte vašu ligu, ko su vam favoriti ove sezone? Ko će biti promovisan a ko će ispasti, kako vaš klub napreduje?

Vrati se na index foruma

H50 (85)


ee onuelver >> sreda februar 5 - 20:46

Just nagu ma ütlesin!

Nüüd tuleb uuele neegrile korralikult tappa anda kes 3 esimesest löögist 2 sisse pudistab ning puujalgadele ründeliinis kah. Ise ei suuda ainsatki väravat lüüa isegi seda peab vastane nende eest tegema. Krt vastaste värku poleks nagu parem ning ka ründeliin ei tohiks justkui palju alla jääda aga neil juba 3+1 väravat kirjas ja mul null löödud. 

Kui laupäeval Haapsalust kah jagu ei saa siis jääb esimene ring võit nägemata. Dünamo ja Alkohoolikutega mul võõrsilmängud ning teiste vastu punktid oleks üllatus.

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> subota februar 8 - 12:45

Tundub et mu uus värku oli üks osaline neist. Aga kumb?

https://funnyjunk.com/6f4922f45568161a8cdf4ad2299f6d23/zToxLmG/

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> subota februar 8 - 18:42

Näe, väravad olemas ja võit kah :) pole sul mõtet end 4 vooru järel maha matta. Pärast teist vooru ei saa keegi tulla su vastu kindla tundega, et kerged 3 punkti olemas enne mängu.

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> subota februar 8 - 20:23

Korraks siis 8. kohale lastud. Ei tea kust see ime tuli.

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> nedelja februar 9 - 10:05

Vaat kui hea, et ma mullu Euroopa Liiga piletit Tartu eest ära ei näpsanud :) poleks kindlasti midagi ligilähedast suutnud korda saata. 

Noortetiimist oleks nagu rong üle sõitnud. Loodetavasti ei näita see, mida nii 10 hooaja pärast mul oodata on :D 

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> nedelja februar 9 - 16:54

Oeh , alla 5-1 ei pakkunud ükski report nagu :D

ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> nedelja februar 9 - 20:38

Ma isegi ei vaadanud noid kui nägin tärnide vahet. Ju su mängijad polnud valmis et peavad kaotusseisu jääma ning siis vasta bussi jooksma. 

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> ponedeljak februar 10 - 19:24

Üllatuslikult polegi tänaseks karikas Meistriliiga klubisid vastamisi loositud, tavaliselt ikka 2-3 paari. Kasutan võimalust noortemissiooni jaoks. 

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> petak februar 14 - 19:13

Ei saa aru, kuidas seesama sats mullu 5. kohta sai ähvardada. Praegu esinetakse oma reaalsel tasemel, kusjuures tärnidelt jäädaks isegi Anarchile alla.

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> subota februar 15 - 15:19

Ei soovita FA4 teha kui raha tahta :D Maintanance siiamaani suurem kui EC ja liiga kokku , tho hooaja algus alles aga ega palju paremaks ei lähe , kuda need FA5 ja YA5 venmad veel hakkama saavad , millalgi tuleb krahh vist :D

ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> subota februar 15 - 15:41

Mis siis juhtub kui rahadega miinusesse jõuad sügavalt- lastakse lahti või pannakse parimad mängijad vägisi turule?

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> subota februar 15 - 16:34

Hooneid lammutatakse

ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> subota februar 15 - 18:10

Mul hakkas hooaja alguses noortekat lammutama. Anti 14 päeva aega et pidurdada protsessi. Müüsin Ehamaa seetõttu maha, sest veel oli võimalik tema eest midagi saada ning varsti tuleb uus noor tema asemel peale. 

ee Kaarel
Korisnik
Registrovan2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee onuelver >> subota februar 15 - 21:23

Ning just enne minuga mängu saavad Anarchi omad sihiku paika. Vist viimane päev 9. kohta nautida sest ega minu omad ju palli väravasse saa kui just vastased ei abista.

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> utorak februar 18 - 21:02

Mine veel jõudu karikas kokku hoidma, saad hoopis lisaaja kaela.

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn