Prvenstvo Estonija sezona 58

Forum: Forum prvenstva rss-feed

Diskutujte vašu ligu, ko su vam favoriti ove sezone? Ko će biti promovisan a ko će ispasti, kako vaš klub napreduje?

Vrati se na index foruma

H50 (85)


ee onuelver >> utorak februar 18 - 21:25

See vist seletabki kuidas ma lõpu eel värava sain saada. Vähemalt saab kahekohalise arvu punkte ikka kokku. 

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> utorak februar 18 - 21:43

Ma peaks vist hakkama isegi taktikatega tegelema :D

ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> sreda februar 19 - 04:04

Päris masendav kaotus euros aga mis teha :D 

ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee anarch37 >> sreda februar 19 - 06:46

Eelnevad kolm hooaega finantskrahhi on mu meeskonna suhteliselt hambutuks,ning pingi lühikeseks õgvendanud.Seehooaeg jõudsin õnneks plussi sissetulekutelt tagasi,kuigi hooaja vahetusel,kui staadion oli valmimas,pandi juba noortekas lagunema,see läks mulle kolm mängijat maksma.Eks ma see hooaeg alla kukun ka.

ee anarch37
Korisnik
Registrovan2013-05-26
ee Balthazor >> sreda februar 19 - 19:23

Tavaliselt on mul hooaja tugevaim periood olnud teine veerand, mis kolmandas või hiljemalt neljandas ära hakkab vajuma. Kusjuures tärnide põhjal olen täiesti õiges tabelipiirkonnas. Dill pole veel keskväljal nii kõva ja vanakesed muudkui kustuvad ära. Sama ka Korniloviga ees, kes teeb teist kehva hooaega järjest, vist on tema veel "vana kooli" ründaja, kel 25 on viimane piir. Tuleb vist veidi noorendada liine. 9. koha peaks suutma säilitada, alt pole ka kedagi väga näljast siiapoole pürgimas. Vahel toob noorendus just uut hingamist. 

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> subota februar 22 - 21:21

Mängivad nagu vanaeided oleks ja surevad teisel poolajal liiga kuuenda vastu täitsa maha. Hakka või mõtlema et mis mõtet on siin vireleda kui vaid kolme satsiga on võimalik mängida enam-vähem. Ehk tagasi teise ja kogu see põlvkond müüki ja tulla uuesti vaid kuni 21stega?

Või proovib neile raibetele järgmisteks mängudeks jälle elu sisse peksta?

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> subota februar 22 - 21:30

Miks sa arvad et see uus generatsioon parem tuleb :D

ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee raiku770 >> subota februar 22 - 22:21

Juba lubas tasavägist hooaega aga tundub, et kõik läheb nagu alati.

ee raiku770
Početnik
Registrovan2013-02-05
ee Balthazor >> nedelja februar 23 - 09:46, Editovan nedelja februar 23 - 09:49

Müüd selle põlvkonna maha ning ootad jälle oma 5+ hooaega, kuni jõuad kahe liiga piirile tasemelt, siis pettud nendes ja müüd maha....nii jäädki sinna igaveseks teise liiga paremiku klubiks, kes vahel harva 1-2 hooaega Meistriliigasse juhtub. 

Praegu hakkavad sul Kuusk jmt alles oma parimale tasemele lähenema, sest sul Meistriliiga kohta vägagi noor meeskond. Lase ometi ühel generatsioonil oma klubis ka küpseks saada. Akadeemiate tulekuga on mängijate parim enne iga mitu aastat tõusnud ning noorteboonus kahjuks pole enam nii võimas relv kui vanasti, nüüd pole 30+ keskmise vanusega tiimid enam surnuaiad, nagu neid kutsud, vaid võivad olla täiesti tegusad. 

Hakka juba mõtlema Kuuse-järgsele ajastule, muidu oled varsti  samamoodi keskväljata nagu mina praegu. Enne Päivili lainet pole sul ühtki Kuuse tasemel poolikut paistmas ja tema põlvkond hakkab asjalikuks nii 10 hooaja pärast saama. Kahtlen, kas temastki päris uut Kuuske tuleb. Tarkhan tuleb veidi parem kui Sinisoo ja Velo, ent temaga sa siin välja ei vea. Hakka juba vaatama turul mingit andekat noort, kelle ehk saaks mõistliku hinnaga. 200k staadion pole ühtigi nii suur rahalaev, kui juba 4 taset akadeemiaid kaelas. Ma tahaks FA3 ehitada, aga pole veel raha koos. Siis tuleb vist hakata rohkem mängijaid müüma, et mitte miinust toota. 

Ning kui palju klubisid on tänavu saanud punkti kätte nii Veenuselt kui Pusalt? 

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> nedelja februar 23 - 16:12

Praegu tundub see vahe ülejäänutega lihtsalt liiga suur et paari hooajaga tasa teha. Teised arenevad ka edasi ega oota järele.

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> nedelja februar 23 - 17:45

...ning see uus põlvkond peab alustama siis veel suurema vahe pealt. 

Praegu ütleksin, et su karjääri suurim viga oli väljakukkumise järel meeskond lammutada. Oli täiesti konkurentsivõimeline rivistus kandideerimaks kõrgemale kui 9. koht, ei jäänud palju alla Tartule ja Haapsalule. 

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> ponedeljak februar 24 - 09:36

Tundub,et meeskond kellele ma suudan võrku sahistada,on praegu kolmas olev meeskond.Samas saan tappa lähikonkurentidelt...

ee anarch37
Korisnik
Registrovan2013-05-26
ee Taavi >> utorak februar 25 - 11:30

Saime 3kesi eurost edasi , vast ei kaota oma eurokohta ära :D

ee Taavi
Admin zajednice
Registrovan2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> utorak februar 25 - 14:22

Sain pooliku kätte.

ee onuelver
Korisnik
Registrovan2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> utorak februar 25 - 19:59

Siis on sul mõistlik varsti teine staff FA-sse panna, muidu jääb ta lõpuks ikkagi maha teiste klubide omadest.

ee Balthazor
Korisnik
Registrovan2013-12-01
ee Dünamo Tallinn