Prvenstvo Izrael sezona 15

Forum: Forum prvenstva rss-feed

Diskutujte vašu ligu, ko su vam favoriti ove sezone? Ko će biti promovisan a ko će ispasti, kako vaš klub napreduje?

Vrati se na index foruma

עונה 40 ! (56)

il h83 >> utorak septembar 18 - 13:51

תודה!!

il h83
Korisnik
Registrovan2016-07-13
il Dave >> petak septembar 21 - 07:46

סחטיין על הניצחון היום, אם עוד התלבטתי אם יש לי או אין לי סיכוי להגיע לאירופה אז נפטרה היום הדילמה

סיכום אמצע עונה, כרגיל בעונות האחרונות נראה שזה הולך להיות חיפה מול הפועל ראש בראש עד הסוף, קשה לי לראות את עופר נשאר צמוד לאורך זמן, היתרון היחידי הוא שכבר אין לו את אירופה על הראש. טל עם עונה אדירה בכל המפעלים עד כה, מעניין אם יצליח להדביק את עופר ולסיים שלישי, זו תהיה לפי דעתי עונת השיא של טל במשחק. סתיו מאכזב בליגה אך באירופה כנראה יעבור את שלב הבתים שזה מצויין לכולנו. בכל מקרה אפשר לסכם שהחמישיה כבר סגורה ואני כבר לא אהיה בה מה שאומר שאין אירופה שעונה הבאה.

הפתעת העונה עד כה ללא ספק מכבי תל אביב כאשר הוא חולף על פני תל אביב ופינק הותיקים ומי יודע אולי אפילו יעבור אותי עד סוף העונה עם קצת מזל, אני עם סגל נוער רחב אצטרך לשתף מספר צעירים בהמשך העונה כך שהמקום השישי אינו מובטח, מה עוד שאין לו באמת שום משמעות העונה. תל אביב ופינק כרגע בפיגור קל מאחור, הם התחילו לא טוב את עונה וכנראה ויתרו עליה מוקדם ממני

אורי וולנסיה כרגע "נלחמים" על המקום העשירי, סוג של תחתית מרכז טבלה, גם הם למעשה כבר סיימו את העונה מבחינתם

שי, נטיבות ואולגה סוגרים את הטבלה, זה אולי הולך להיות הקרב הכי מעניין בליגה העונה, רק 2 נקודות מפרידים בין מקום 12-14 כאשר לאולגה האחרונה אמנם אין עדיין ניצחון אבל יש הפרש שערים טוב יותר משתי הקבוצות מעליה ככה שהכל פתוח

בגזרה האירופית מצבנו טוב יותר העונה, חיפה והפועל מושלמות ויעלו מהמקום הראשון, סתיו כרגע מקום ראשון גם כן וסביר שיעלה משם. בליגה האירופית עופר עם עונה רעה מאוד עם 0 נקודות אבל טל מפציץ ונמצא כרגע במקום הראשון בבית, אני עפתי בסביב השלישי לצערי. לפי איך שזה נראה כרגע אנחנו צפויים לעלות 2 מקומות בדירוג בסוף העונה

il Dave
Korisnik
Registrovan2013-07-22
il FC Wanaka
il basta >> petak septembar 21 - 09:09

ניתוח מצוין...

תיקון קטן - אני ממש לא מושלם באירופה - הפסדתי במשחק הראשון, אבל אעלה מהמקום הראשון שזה יותר חשוב.

יש לנו בהחלט עונה טובה  באירופה - בינתיים... אם כי עופר מפשל שם ובגדול.\

בליגה באמת חמשת הראשונים סגורים, ומאמין שיהיה קרב צמוד על האליפות עד הסוף, מי יודע אולי עופר ימשיך את העונה האדירה שלו בליגה ויילך עד הסוף? יש לו יתרון שהוא לא באירופה, אבל חיסרון שהקבוצה שלו פחות טובה... נראה מה יהיה.

וכל הכבוד למכבי!!! מפתיע את כולנו.

בהצלחה לכולם.

il basta
Korisnik
Registrovan2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il טל >> nedelja septembar 23 - 14:17

שלום!

אני באמת עם עונה מאוד טובה, בליגה חזק במאבק על מקומות 2-4 , כשלקחתי כבר נקודות מחיפה והפועל.

באירופה אני שותף להצלחות הישראליות, חוץ מעופר שלא השיג נקודה, כולנו עלינו מהמקום הראשון עם הרבה נקודות. אצלי זה רק ליגה אירופית - אבל גם פה יש קבוצות טובות.

אצל חיפה, הפועל וסתיו זה הישג ממש יפה וכל הכבוד להם.

שיהיה חג שמח לכולם.

il טל
Početnik
Registrovan2013-07-20
il h83 >> utorak septembar 25 - 16:30

תודה לכולם על הפירגון,

העונה של קבוצתי מפתיעה אפילו אותי

זהו סגל חדש שנבנה אחרי מכירת חיסול שעזרה לשידרוג האצטדיון.

ומה שמדהים הוא שאיבדתי עוד 4 נקודות בטוחות בגלל שתי תוצאות תיקו מול נועלות הטבלה בגלל ששכחתי לשים הרכבים!!

כיף לשמוע על הישגים באירופה

ושיש קצת שינויים בליגה המקובעת שלנו בזכות טל ועופר

בהצלחה לכולם!

il h83
Korisnik
Registrovan2016-07-13
il h83 >> utorak septembar 25 - 19:23

https://rockingsoccer.com/he/soccer/info/player-1791192

מה אתם אומרים:

סתיו עשה עסקה טובה או שהמחיר מוגזם?

il h83
Korisnik
Registrovan2016-07-13
il stav >> petak septembar 28 - 16:50

עונה אדירה באירופה

כל הכבוד לכולם

il stav
Korisnik
Registrovan2013-02-08
il LFC >> petak septembar 28 - 21:10

אכן עונה מדהימה שלנו באירופה. שיחקתם אותה עד עכשיו. מאחל לכולם בהצלחה. שאפו

il LFC
Korisnik
Registrovan2013-05-25
il Tel Aviv FC
il h83 >> nedelja septembar 30 - 12:01

מאבק האליפות נעשה צמוד מרגע לרגע

il h83
Korisnik
Registrovan2016-07-13
il Dave >> nedelja septembar 30 - 12:18

שתי נצחונות לחיפה על הפועל ביום אחד, נראה שזו הולכת להיות העונה של חיפה

il Dave
Korisnik
Registrovan2013-07-22
il FC Wanaka
il h83 >> sreda oktobar 3 - 06:36

רמת גן\ מכבי תל אביב שהפכה לביתר ירושלים בדרך חזרה לליגה הראשונה... יחסית לליגה השניה יש לו מתקנים טובים והיה לו הרבה כסף אם לא ביזבז אותו סתם. נראה איך המנג'ר החדש, אם הוא יוסיף לתחרותיות של מרכז או תחתית הליגה הראשונה זה יוסיף ענין...

il h83
Korisnik
Registrovan2016-07-13
il h83 >> sreda oktobar 3 - 06:38

ולנסיה מוביל 2-0 במחצית על תל אביב, זה יעזור לי במאבק על המקום ה7 הסנסציוני עבורי

il h83
Korisnik
Registrovan2016-07-13
il urico >> sreda oktobar 3 - 17:50

מחזיק לך אצבעות! ואף מילה על הסוויפ המביך שחטפתי ממך

:-)

il urico
Korisnik
Registrovan2015-12-29
il h83 >> sreda oktobar 3 - 17:58

לא הזכרתי מילה על זה אורי בגלל שהמשחק האחרון היה ממש רק בזכות המזל, היה 0-0 עד שנפצע לך השוער ובלי להעליב השוער המחליף שלך כ"כ גרוע שאני מתבייש שכבשתי רק שער אחד

il h83
Korisnik
Registrovan2016-07-13