Prvenstvo Poljska sezona 14 [2]

Forum: Forum prvenstva rss-feed

Diskutujte vašu ligu, ko su vam favoriti ove sezone? Ko će biti promovisan a ko će ispasti, kako vaš klub napreduje?

Vrati se na index foruma

[ Sezon XII ] Statystyki !!! (5)

pl Damiano >> subota septembar 6 - 19:34, Editovan subota septembar 6 - 19:40
Tak jak obiecywałem, postarałem się stworzyć niezależny ranking zespołów w naszej lidze według siły i potencjału piłkarzy.

1.Torpedo 68.4
---------------
2.Nightmare 63.8
3.Gamonie 63
4.Twierdza 62.6
5.Walet 61.8
6.Warsaw 61.3
7.Tychy 60.2
8.Radomiak 59.8
---------------
9.Wolni 58
10.Farfals 58
11.Toruń 57.8
12.ŁKS 57.1
13.Wisłok 57.1
--------------
14.Osram 56.1
15.Damiano 53.7
16.Ultras 51.9

Według przedsezonowych zapowiedzi bezkonkurencyjny powinnien być zespół EGS-a.Jest to zespół najmocniejszy w każdej formacji, gdzie jedynym słabszym punktem może być bramkarz.Moim zdaniem to będzie taki Bayern Monachium naszej ligi.Walka o baraże powinna się roztrzygnąć pomiędzy
zespołami pomiędzy 2-8 gdyż prezentują bardzo podobny poziom.Zaskoczeniem może być dość niska pozycja w tym zestawieniu zespołu z Torunia,jednak nie bardzo chce mi się wierzyć
by miał jakiekolwiek problemy z utrzymaniem się.Martwi mnie natomiast bardzo niski potencjał zawodników w trzech łódzkich drużynach i może okazać się tak że w następnym sezonie może już nie być tutaj ani jednej
choć patrząc na bardzo stabilną formę ŁKS-u akurat o ten zespół można być spokojnym.
Powodzenia w nadchodzących meczach i wielu radości z gry życzą kibice z Łodzi :)
pl Damiano
Korisnik
Registrovan2013-10-31
pl EGS >> subota septembar 6 - 19:51
Oslabilem sie przed tym sezonem ale cel mam jeden, awans. statystyki nie graja ale mam nadzieje ze bramkarz jednak da rade. wgl swietna robota Damiano. tylko mam pytanie , jakie ustawienie brales pod uwage ?
pl EGS
Korisnik
Registrovan2013-02-05
pl Damiano >> subota septembar 6 - 20:04
Ustawienia ( 442, 352, 433 ) brałem osobno pod każdy zespół by osiągnął możliwie jak największą wartość.Dokładnie to są tylko statystyki, poprzednio jak robiłem je na takiej samej zasadzie w 3 lidze to się w miarę sprawdzały, jednak po ostatnich zmianach w silniku meczowym nie wiem czy taktyka robi aż tak duże znaczenie jak kiedyś :P A jak wiadomo taktyką można ładnie podbić wartość piłkarza. Generalnie i tak wszystko zweryfikuje boisko :)
pl Damiano
Korisnik
Registrovan2013-10-31
pl bartekpre >> ponedeljak septembar 8 - 22:12
Dla mnie szczególnie motywacja, bo wzmocnień na ten sezon nie dokonałem także pewnie w poprzednim "miałem odpaść", a tu mocne 4 :) Czyli taktyka ma jednak spore znaczenie :D
pl bartekpre
Korisnik
Registrovan2013-08-29
pl Nefix >> ponedeljak septembar 8 - 22:50
Damiano w swoim wlasym rankingu przedostatni wiec kiedy ogrywac rezerwowego GK jak nie w takich mecz? I wtopa a rezerwowy lepsze noty zebral. Smieszy dosc czesto mnie ta gra :D
pl Nefix
Korisnik
Registrovan2013-09-19
pl Twierdza Wrocław