Prvenstvo Rumunija sezona 41

Forum: Forum prvenstva rss-feed

Diskutujte vašu ligu, ko su vam favoriti ove sezone? Ko će biti promovisan a ko će ispasti, kako vaš klub napreduje?

Vrati se na index foruma

Sezonul 37 (43)


ro sanrensei >> sreda maj 2 - 11:51

Multumesc :)

ro sanrensei
Korisnik
Registrovan2014-01-11
ro Jeicky >> petak maj 4 - 14:32

Nu am verificat toata istoria, dar cred ca in acest sezon s-a creat cea mai mare diferenta de puncte intre 2 echipe vecine in clasament.

ro Jeicky
Korisnik
Registrovan2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro [old] Raderian >> subota maj 5 - 20:42

Am mai tot zic ca o sa ma opresc dar dupa meciurile de azi incep sa cred ca asta chiar e ultimul sezon. Plus ca am lucruri mai bune de facut.

ro [old] Raderian
Početnik
Registrovan2014-01-09
ro sanrensei >> nedelja maj 6 - 10:41

Daca e sa te lasi, te rog sa vinzi toate supertalentele, sa se imprastie. Sansele sa vina un manager stabil si care stie ce face sunt mici. Si decat sa ramana fara staff pe un TC8-9...

Dar mai bine nu te lasi :)

ro sanrensei
Korisnik
Registrovan2014-01-11
ro eupoli >> nedelja maj 6 - 16:48, Editovan nedelja maj 6 - 16:50

Felicitari moroshene pt titlu. Sezonul asta ai fost mai bun ca mine, ai luat 4 pct din 6 cu mine, plus ca m ai batut si in cupa. Dar cred ca titlul l am pierdut in tur, cu 2 meciuri de cacao cu ultimele locuri.

@ jeicky: m a durut un pic geolgau ala in poarta. 

ro eupoli
Korisnik
Registrovan2013-05-23
ro AC Recas
ro sanrensei >> nedelja maj 6 - 18:14

eupoli, ai avut cateva rezultate gen 1 la 1M, din punctul meu de vedere esti campion si sezonul asta.

ro sanrensei
Korisnik
Registrovan2014-01-11
ro eupoli >> ponedeljak maj 7 - 07:34

:))) Merci merci, dar daca dai click pe butonul ala de History din dreapta, raman doar cu 4 titluri la rand, nu 5. :P Asta e, ma vad nevoit sa continui, mai ales ca Raderian se lasa iar :)))

ro eupoli
Korisnik
Registrovan2013-05-23
ro AC Recas
ro sanrensei >> ponedeljak maj 7 - 16:15

Pai sezonul viitor lasa-l si pe dragon sa castige. Apoi pe Marius ca merita din plin. Dupa aia poti sa faci 5 in linie. Dupa aia mai iau eu unul daca nu te superi.

ro sanrensei
Korisnik
Registrovan2014-01-11
ro RSM >> ponedeljak maj 7 - 17:16

Felicitări moroşene, spor la grupele CL laughing 

ro RSM
Admin zajednice
Registrovan2013-03-19
ro RS FC
ro [old] Raderian >> ponedeljak maj 7 - 17:18, Editovan ponedeljak maj 7 - 17:19

Hai ca poate mai stau un sezon :P

M-am uitat acum si am vreo 750M de cheltuit :))

PS: sambata eram ofticat rau, pe langa faptul ca am pierdul cupa si locul 4 am mai luat si o cazatura urata...

ro [old] Raderian
Početnik
Registrovan2014-01-09
ro sanrensei >> ponedeljak maj 7 - 18:03

Eu ma pregatesc sa mai integrez 3 juni in echipa mare, de aia nu imi pasa de Europa (sanse prea mici de grupe) sau titlu. Dar vazand cat de mult isi doreste Recas titlul, o sa ma bucur de fiecare data cand nu il ia. Asa sunt sigur ca mai sta in joc si produce talente faine :)

ro sanrensei
Korisnik
Registrovan2014-01-11
ro eupoli >> petak maj 11 - 19:05

stiu ca nu e locul normal de postat, dar na, luati-mi echipa :)))

cupa amicala noua, doar pentru romani:

https://rockingsoccer.com/en/soccer/friendlies/friendlycups/cup-33829

@morosheanu: ai inteles cu totul gresit, doar de sezonul tocmai incheiat imi pasa asa tare ca era al 5lea la rand, eram unic. Asa, e naspa ca mai e si jeicky cu 4 :)). La cum s-au echilibrat lucrurile, nu cred ca mai e asa simplu sa faci 5 in serie. Poate cand se lasa raderianu :P :)))

ro eupoli
Korisnik
Registrovan2013-05-23
ro AC Recas
ro sanrensei >> subota maj 12 - 16:52

Aaa, pai atunci o sa fiu si eu mai atent, daca faci 2-3 la rand, ma pun pe cumparaturi ca sa te tin motivat :p

ro sanrensei
Korisnik
Registrovan2014-01-11