Forum: Polska rss-feed

Det här är det allmänna diskussionsforumet för Polska. När du gör inlägg i forumet måste du använda det här språket. Inlägg på andra språk kan tas bort utan förvarning. Det här forumet använder underavdelningar för inlägg inom olika ämnen eller syften. Vänligen skriv inlägg om buggar i avsnittet buggar och fundera lite på vart andra inlägg ska hamna.

Polska >> Frågor

Akademia czy gracze (5)

pl wielgachny >> torsdag januari 28 - 18:50
Rozbudowac akademię do 9 poziomu czy moze te 60 mln zainwestować w gracza ?
pl wielgachny
Användare
Registrerad2014-07-30
pl dejwiidable >> torsdag januari 28 - 19:05
Zależy jakie są twoje cele.

Jeżeli chcesz się pobawić w RS pół roku to kup gracza i awansuj jak najdalej Ci się uda, ale jeżeli zamierzasz pograć dłużej z nami to raczej rozbudowa budynków. Bez nich nie ma co myśleć, żeby utrzymać płynność finansową i odpowiedni poziom sportowy przez dłuższy okres czasu.

Patrząc po twoich budynkach to polecałbym najpierw stadion podnieść poziom wyżej. Baza + akademia na 9 lvl to wydatek 1kk/dzień, więc żebyś się finansowo nie utopił :)
pl dejwiidable
Nybörjare
Registrerad2013-08-28
pl wielgachny >> torsdag januari 28 - 19:53
Dzięki zaczne od stadionu :-)
pl wielgachny
Användare
Registrerad2014-07-30
pl Sidney68 >> fredag januari 29 - 18:19
Popieram...wpierw rozbudowa zaplecza a na zakupy przyjdzie czas :) Stadion to podstawa bo z tego jest kasa...potem Sklepik klubowy i Catering. Z zakupem graczy to jednak ryzyko bo można wydać worek pieniędzy i kupić patałacha. Zobacz moje 3 ostatnie mecze w Pucharze U-21 i porównaj mój skład ze składami rywali :) Mam bardzo słabych juniorów w stosunku do 1-ligowców a robiłem z nimi co chciałem :) Jednym słowem buduj co się da i zarabiaj na tym a postępy będą widoczne...potrzeba tylko trochę cierpliwości i uporu w dążeniu do celu :) POWODZENIA !!!
pl Sidney68
Användare
Registrerad2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl wielgachny >> lördag januari 30 - 20:36
Zamierzam pograc dluzej w ta gra,dlatego żałuję ze przespalem poczatkowe sezony,teraz spokojnie chce zaplanowac wszystko by bic sie o 3 lige,mam troszkę kasy i chce ja rozsadnie wydac
pl wielgachny
Användare
Registrerad2014-07-30