Forum: Polska rss-feed

Det här är det allmänna diskussionsforumet för Polska. När du gör inlägg i forumet måste du använda det här språket. Inlägg på andra språk kan tas bort utan förvarning. Det här forumet använder underavdelningar för inlägg inom olika ämnen eller syften. Vänligen skriv inlägg om buggar i avsnittet buggar och fundera lite på vart andra inlägg ska hamna.

Polska >> Frågor

Gra 4-3-3 (6)

pl Pricket >> tisdag februari 9 - 02:30
Z racji iż liga Palau to liga nowa koniecznie po awansie do 2 ligi chce awansować do 1. Skład mam jeden z równiejszych/pełniejszych, a nie po jednym dobrym graczu na pozycji danej, ale myślę nad zagraniem 4-3-3 zeby wykorzystac na maxa potencjał w ataku. Jak ustawiać taką formację? Jakie wytyczne?
pl Pricket
Användare
Registrerad2015-07-16
pl czorny >> torsdag februari 11 - 22:49
Takich wytycznych to pewnie nikt tu ci nie da. Z tego co widze to chyba u nas w lidze wiele osob gra 4-3-3 z defensywnym pomocnikiem. Prawdopodobnie graja dwoma szkrzydlami. Reki za to sobie nie dam uciac.
pl czorny
Användare
Registrerad2013-09-01
pl Pricket >> fredag februari 12 - 19:35
bardziej mi chodziło czy ustawiac ich tak jak pokazuja szare pola czy jednka delikatnie o kratke nizej? :)
pl Pricket
Användare
Registrerad2015-07-16
pl Trxior >> fredag februari 12 - 20:45
RF/S/LF, a najlepiej będzie jak sam zobaczysz jak i kiedy radzą sobie najlepiej Twoi pomocnicy i napastnicy porównując rywali.
pl Trxior
Användare
Registrerad2013-04-20
pl La Zabawa
pl Pricket >> söndag februari 14 - 13:46
Problem w tym, ze te wizualizacje sa tak tragiczne ;/
pl Pricket
Användare
Registrerad2015-07-16
pl Azmo >> söndag februari 14 - 15:32
Da sie sporo niuansów zobaczyc, bardzo dużo jest takich małych rzeczy ;)
pl Azmo
Nybörjare
Registrerad2013-05-11