Seriespel - Bulgarien säsong 46

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

Национален Отбор (207)


bg Sima >> torsdag maj 15 - 13:25
Нямаме късмет тези квалификации. Това е третият мач, който можеше да завърши по-добре. Иначе бях подходил малко по-агресивно, че ни трябват победи.
bg Sima
Användare
Registrerad2013-02-08
bg Mika >> söndag juli 13 - 16:36
Първи мач, първа победа! :)
Радвам се, че се доверих на Е. Панчев, който дори вкара гол! Той май ще ми е скритият коз срещу противника :)
bg Mika
Forumadministratör
Registrerad2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
pl CnacoB >> söndag juli 13 - 16:43
Отлично начало за националния отбор през тази кампания. Дано продължават в същия дух!
pl CnacoB
Nybörjare
Registrerad2013-07-31
bg Dictator >> söndag juli 13 - 17:07
eee, браво!
bg Dictator
Användare
Registrerad2013-04-22
bg Mika >> torsdag juli 17 - 19:04
Още е рано за благодарности, но искам да благодаря на Б. Мардин от отбора на Радара за успешното влизане от резервната скамейка, както и на Балъков от моя отбор, чието влизане беше непредвидено. И разбира се, благодарности на целия отбор на Симата, който по мой личен избор има най-много национали.

И да уточня - отново бихме по-скъп отбор от нашия! :)
bg Mika
Forumadministratör
Registrerad2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg toni_s >> fredag juli 18 - 04:35
Браво, отборът върви страхотно. Даже в контролите газим. Тая нощ направо сме размазали мексиканците:)
bg toni_s
Användare
Registrerad2013-11-29
bg Minyoro
bg Sima >> fredag juli 18 - 08:08
Браво, браво! Щом бием тези отбори, няма какво да ни спре ;)
bg Sima
Användare
Registrerad2013-02-08
bg Mika >> onsdag augusti 13 - 12:10
Само ще помоля Диктатора ... знам, че диктатурата не е лесна, но ... да не изтощава (убива) защитника си Сираков, че наистина понякога може да ми е полезен в националния отбор, а сега не мога да го използвам ... или ако го използвам, може и сериозно да го контузя ...
bg Mika
Forumadministratör
Registrerad2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Dictator >> onsdag augusti 13 - 15:01
До вчера бях на почивка, а последните няколко седмици просто ме няма в тая игра.
bg Dictator
Användare
Registrerad2013-04-22
bg Xitap >> onsdag augusti 13 - 16:43
Скоро бившият ми играч Фучеджиев също ще бъде полезен за националния отбор, все пак го продадох на сериозен отбор, където китаеца гледам бая го развива :) Време беше и аз да допринеса с нещо :)
bg Xitap
Användare
Registrerad2013-06-21
bg Arda
bg Sima >> onsdag augusti 13 - 18:14
Следващия път, когато някой реши да си продава суперталант, моля да ми прати и едно лично съобщение, че напоследък съвсем не съм активен и не следя постоянно какво става. Иначе си прав, ще върши много работа, че там има доста какво да се гради. Но пък има доста добри таланти.
bg Sima
Användare
Registrerad2013-02-08
bg Xitap >> onsdag augusti 13 - 20:11
5.6 талант не е никак зле :) И атрибути също бяха добре. Но моя ТЦ беше на ниско ниво и предпочетох да взема пари и да бъда полезен едновременно. А и сега яко строя вече.
bg Xitap
Användare
Registrerad2013-06-21
bg Arda
bg Mika >> onsdag september 3 - 13:49
Какъв беше този мой късмет срещу Молдова ...
Локи, възпитавай Мартинов по-добре ^^

Мисля, че единственият начин да се класираме на Световното е победа срещу Люксембург в следващия мач ... пожелайте ми късмет.
bg Mika
Forumadministratör
Registrerad2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg toni_s >> onsdag september 3 - 13:59, Redigerad onsdag september 3 - 13:59
Важна точка постигната с човек по-малко.
Пребиваме Люксембург в неделя и сме на световно. В предишния мач ги изпуснахме, тоя път няма да им се размине.
bg toni_s
Användare
Registrerad2013-11-29
bg Minyoro
bg Loki >> onsdag september 3 - 15:07
Моя мързел Мартинов разчарова много във важен мач, гони го с метлата няма какво да обирам срамове с него:)
Дано късмета е с нас следващия мач, раздаваш се за отбора и заслужаваш всичко да завърши благополучно.
bg Loki
Nybörjare
Registrerad2013-05-24