Seriespel - Bulgarien säsong 53 [2]

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

Втора лига - впечатления и очаквания (232)


bg dvanaise >> onsdag augusti 15 - 07:05

Да, исках да ти обърна внимание да вдигнеш медицинския център. Аз оставих вдигането на стадиона за да вдигна медицинския център. Въпреки че стадиона носи приходи, дори и най-силния играч не е от полза когато е контузен. А предполагам това е една от причините да изпусна някоя и друга точка

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg Dragomir >> onsdag augusti 15 - 09:05

Ще видим,аз може и да не стигнаа до плейоф, защитата ми е извън синхром последните кръгове :D :D атаката си върши работата,но отзаде нещата куцат яко.  И да знаете не правете грежка като мене- в първа лига със слаб вратар-загубите са сигорни 

bg Dragomir
Användare
Registrerad2014-09-26
bg Lokomotiv
bg dvanaise >> lördag augusti 25 - 19:17

Събрахме се. От сега да ви кажа че Миньоро ще се класира първи. Останалите на плейофи.

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg Никола Пашов >> tisdag augusti 28 - 13:27

Здравейте!  Аз в момента нямам много време да влизам. Надявам се да взема няколко играчи под наем и поне още един класен нападател.

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg petrovito >> måndag september 3 - 13:53

Привет!

Определено не съм за групата, но ми се падна отбор в челото на 3-та и без да искам се класирах. Започвам бавно да схващам играта, но не отказвам помощ в съвети...

bg petrovito
Användare
Registrerad2018-08-06
bg Spartak RSFC
bg Никола Пашов >> måndag september 3 - 18:53

petrovito , привет!  Като цяло, аз си говоря от собствената камбанария, но те съветвам да развържеш кесията и да вземеш класни играчи ако не сега, то поне за следващия сезон. Всичко останало ще го направиш постепенно - младежки център, тренировъчен комплекс, медицински център, стадион и т.н. Но дори да останеш на минус с бюджета, ще трябва на първо време да вземеш класни играчи, за да си конкурентен. Аз го направих и съм доволен.

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg petrovito >> tisdag september 4 - 03:51

Мислих, мисих го и реших, че с парите които имах, каквото и да купех изпадах. Затова сега заложих да сгради и накупих футболисти за пълнеж. С няколко грешки се понапълни състав. Целта ми е да ида в Трета /това почти сигурно ще се изпълни, ако не ме прецакат ботовете/ и от тоя състав да остане ядро, което да надграждам от школата и от трансфери.

bg petrovito
Användare
Registrerad2018-08-06
bg Spartak RSFC
bg dvanaise >> tisdag september 4 - 19:35

Здравей и от мен. Няма да ти давам съвети как да играеш играта - това си е твоята игра. Както сигурно си забелязъл третите ни дивизии не са особено силни и с малко късмет човек се качва във втора. Тук обаче има значително по-сериозни отбори и не може да се играе със състав събран в кварталната кръчма. 

Не е лоша идеята че си купил младежи. Вероятно ще търсиш дългосрочно развитие. Дори и да отпаднеш за сезон-два след това ще се задържиш във втора без притеснения за отпадане. Най-важното е това което правиш в играта да ти доставя удоволствие

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg dvanaise >> måndag september 17 - 07:18

Само да ви кажа нещо интересно. Преди малко разгледах следващия ми противник в мача за купата - Lions. В този отбор има защитник с рейтинг 20.30 . Да, не е 10.30. Няма грешка, три пъти го проверих. На всичкото отгоре има 5 специални умения. Този играч сигурно е братовчед на супермен, ако не е самия супермен cool

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg Никола Пашов >> måndag september 17 - 11:55, Redigerad måndag september 17 - 11:56

Мдаа,  суперколосът Лайънс има такива люде. И аз не веднъж съм го проверявал и ми се е мяркал такъв терминатор защитник с една черна звезда и три  червени (аз така ги броя). Тежко ти и горко ти! frown

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg Никола Пашов >> måndag september 17 - 12:02

Лайънс е 31 пъти шампион на България, от доста време никой не е в състояние да го свали от трона. Тотален хегемон! Има финал за Лига Европа. Защитникът,  за когото говориш, е Снежан Драмалов.

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg Никола Пашов >> måndag september 17 - 12:18, Redigerad måndag september 17 - 12:19

Значи, за последните 8 сезона Лайънс е шампион без прекъсване. Не знам. Дупе да ти е яко! embarassed

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> tisdag september 18 - 10:56

Чакай бе, ние ще играем мач. Какво общо има дупето с това laughing

Не може да ме бие с повече от 90 гола разлика - защото няма да му стигне времето laughing

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg Никола Пашов >> tisdag september 18 - 12:04, Redigerad tisdag september 18 - 12:05

Вуцата е казал: "За тая игра трябва дупец". Край на спора laughing

Тва е, за Купата трябва да имаш късмет при жребия, а аз най-накрая улучих такъв - бих Миньоро, сега имам някакви надежди за победа и над Меден Рудник. С по-добър състав е, но за отборите от топ 5 са по-важни мачовете от първенството (поне при мен беше така). Сега, лошото е, че за следващия мач с Радецки двата  "мотора" на тима ми са наказани. Поздравления на petrovito, че спечели първата си точка за сезона именно срещу мен.

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg Dragomir >> tisdag september 18 - 14:38

Сезона е много интересен :) Успех на всички до края 

bg Dragomir
Användare
Registrerad2014-09-26
bg Lokomotiv