Seriespel - Bulgarien säsong 53 [2]

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

Втора лига - впечатления и очаквания (232)


bg dvanaise >> tisdag september 18 - 19:11

Dragomir то до края има още много време. Смяташ ли да ни изоставиш следващия сезон и пак да ходиш в първа?

Никола Пашов забелязах че би Миньоро, с тези младежи все още може да му откраднем някоя победа. Скоро обаче ще мачка дори в първа. Меден Лудник аз го бих на късмет, не съм сигурен дали дели мачовете за купата и за лигата, или всичките ги играе с най-доброто възможно. Но не се представя много стабилно та не виждам защо да не го отстраниш

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg Dragomir >> onsdag september 19 - 18:01

Ами аз играя всеки мач за победа и накрая каквото стане :) 

bg Dragomir
Användare
Registrerad2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Никола Пашов >> onsdag september 19 - 18:05, Redigerad onsdag september 19 - 18:07

Меден Рудник си е написал "домашното". Явно е видял, че доста тимове, включително нашите, го бяха надскочили като класа, докато той продължаваше да се лута из Трета лига. И то при положение, че има по-добри база и фенска маса от нас! Явно е развързал кесията и е направил качествена селекция. Всъщност срещу този отбор имам страхотен положителен баланс - само две загуби, като втората е именно от този сезон. Дано така се запази! :)

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> onsdag september 19 - 19:02

Страхотен кръг и за трима ни. Така ще стигнем далеч... назад в класирането frown

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg Никола Пашов >> onsdag september 19 - 19:19

Аз този сезон съм го бастисал, тъй като не успях да си набавя този път достатъчно класни играчи. Вратарят ми се оказа...прекалено скъп. А днешният ми мач с Радецки мина добре предвид факта, че ми липсваха двамата основни футболисти в средната ми линия. Ще оцелеем!

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg Никола Пашов >> torsdag september 27 - 08:30

Е, преполувихме сезона. Аз залагам на Локото за директно класиране в Първа лига. Моето представяне е нормално с оглед на състава, с който разполагам. Най-важна в момента е финансовата стабилност.

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> lördag september 29 - 21:29

Аз заложих на Миньоро и все още смятам че той ще се класира директно. Смятам обаче че още един отбор от първа ще отпадне, така че Локото ще има своите шансове на плейофите

Добре че имаме много ботове в групата та можем да не се напъваме за оставане. Особено аз де. Защото ако онези три отбора бяха с мениджъри и с касата която е докарах до червено щях трудно да се задържа.

Никола Пашов и твоя отбор като моя пита за някой нов играч. Аз и този трансферен прозорец сигурно ще почивам, дано събера някой лев за следващия. Вероятно ще се насоча към някой по-сериозен вратар

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg Никола Пашов >> söndag september 30 - 07:17

Продадох миналия трансферен прозорец 5-ма юноши за добри пари и сега ще вържа супер бюджет към края на сезона. Тимът ми си има нужда от сериозно реновиране на състава по всички линии, но на преден план ще е инфраструктурата. Обаче дори с този състав пак постигнах добри резултати. И двата ни отбора имат достатъчна класа към момента, за да не изпаднат. Утвърдихме се във Втора лига, но гаранция няма за нищо.

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg Никола Пашов >> söndag oktober 7 - 12:12

Леле, не очаквах да бия Миньоро! А подредбата на състава ми беше автоматична!:sweat_smile:

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> söndag oktober 7 - 20:07

Направо се чудя Миньоро какви ги върши. На самотек ли е оставил отбора?

Локото май ще се класира директно, противно на моите очаквания.

Те нашите резултати вече нямат значение. Една позиция нагоре-надолу все тая. Време е да се правят планове за следващия сезон.

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg Никола Пашов >> måndag oktober 8 - 07:53

Точките имат значение. Но аз събрах достатъчно. Локото се оказа най-стабилният състав 

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> tisdag oktober 9 - 12:04

Странни неща се случват напоследък. Например правя равен с отбор-бот, току що пък бих Локото. Дори не бях наредил състава защото единственото което търсех в този мач е висока посещаемост.

Честито на Локото за качването в първа. Нека скоро със Слава да отидем при него

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg Никола Пашов >> tisdag oktober 9 - 16:00

Между другото много жалко, че Бари Юнайтед се разпадна. Беше хубав тим, а сега ботът му се класира на първо място в Трета лига.

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> måndag oktober 15 - 09:14

Купих не много стари нападател и вратар за по около 22-23 000 000 всеки. Надявам се няколко сезона да съм в горната половина на таблицата.

През новия сезон ще бъда с по-голям стадион, което се надявам да донесе още повече приходи, и съответно да не правя такива класирания като предходния сезон. От тук движението ми трябва да се само напред, но вероятно ще продължа старата стратегия - инфраструктурата на първо място

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg Никола Пашов >> måndag oktober 15 - 15:17, Redigerad måndag oktober 15 - 15:27

Аз също вдигам нивото на стадиона в момента, взех класни защитници и полузащитник, а сега чевръсто търся класен нападател. Но определено инфраструктурата ще ми е приоритет, най-вече стадионът, защото и на мен ми трябват повечде приходи.

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions