Seriespel - Bulgarien säsong 53 [2]

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

Втора лига - впечатления и очаквания (232)


bg Никола Пашов >> måndag oktober 22 - 19:39

Може. Но първо ще разгледам по-обстойно тимовете. 

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg Никола Пашов >> tisdag oktober 23 - 08:05

Егати мача! Направо сърцето ми щеше да изхвръкне и спрях да го гледам. Връщам се към защитната тактика.

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> tisdag oktober 23 - 08:48

Контузия, дузпа, червен картон и доволно количество жълти картони за твоя отбор. Ако беше спечелил този мач щеше да е чудо. Изтърва ценни точки, но се случва човек да има лош късмет

Обаче ме накефи този твой играч Fred Meerits. Сигурно спря 10 атаки още при защитата на противника. Такова нещо не бях виждал. Трябва да се сдобия и аз с някой такъв

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg dvanaise >> tisdag oktober 23 - 14:01

Бабадуца загуби от аутсайдерите въпреки че хвърли всички сили в атака. Аутсайдерите са с млад състав, но 21-22 годишните играчи не са с лоши умения като за втора лига.

Нещо интересно за аутсайдерите - имат играч който се казва Leo Messi. А?!! Нещо да ми кажеш? tongue-out

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg TODOR >> tisdag oktober 23 - 14:43

Аутсайдерите ако запазят състава следващия сезон ще мачкат във втора лига. А на мен приоритет в следващите 2-3 сезона е да вдигам сгради и затова ми трябват финанси. Та другия сезон нищо чудно да съм в трета лига.

bg TODOR
Användare
Registrerad2018-08-29
bg FC Babaduca
bg Dragomir >> tisdag oktober 23 - 15:10

Според мене-сезона едва сега запичва и не се знае кой на къде ще поеме :) А аутсайдерите може са с млад отбор,но никак не са лоши :) Така,че го бройте в играта за промоция 

bg Dragomir
Användare
Registrerad2014-09-26
bg Lokomotiv
bg dvanaise >> tisdag oktober 23 - 20:02, Redigerad tisdag oktober 23 - 20:19

Тук две мнения няма. Аутсайдерите не са за подценяване. Има няколко не лоши играча в отбора, а мениджъра им използва тактики според състава и това дава ефект. Аз лично смятам че този сезон играчите са прекалено млади за да се преборят с другите отбори в групата, но след два-три сезона нещата ще стоят различно.

Dragomir ще се включиш ли с една прогноза как виждаш топ 5 в групата. Ама 5 отбора, не 8-9 :)

Даже ще напиша няколко лични съобщения да се включат още хора ако искат

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg dvanaise >> tisdag oktober 23 - 20:17

Аз виждам класирането в края на сезона по следния начин:

1. Fortuna Silistra

2. Minyoro

3. FC MedenRudnik

4. FC Velbyjd

5. Slava

Разбира се ще положа усилия тази прогноза да не се изпълни, но в момента мисля че това класиране отговаря на силата на отборите и на техния потенциал.

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg TODOR >> onsdag oktober 24 - 05:32

Според мен класирането ще е:

1.Fortuna Silistra

2.FC Botev

3.Minyoro

4.FC MedenRudnik

5.Slava

bg TODOR
Användare
Registrerad2018-08-29
bg FC Babaduca
bg Dragomir >> onsdag oktober 24 - 07:02

1. Fortuna Silistra
2. Minyoro
3. FC Botev
4. Slava
5. Outsiders

bg Dragomir
Användare
Registrerad2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Никола Пашов >> onsdag oktober 24 - 13:21

Честно казано на мен ми е много трудно да направя точна прогноза. Dragomir е прав, че борбата за Топ 5 ще е между поне 8 отбора. Сигурно ви е направило впечатление, че през различните сезони някои от най-класните тимове на хартия завършват в средата на таблицата или по-надолу. Пресен пример е Fortuna Silistra, на който всички му предвещавате първо място. Винаги са имали страхотен потенциал, но лошите им резултати са доста чести. Същото важи и за FC Botev. Доста се подценяват тук обаче FC Radecki и Hamburger Sport-Verein. Със сигурност са в играта (мисля, че са по-силни от FC Velbyjd). Иначе ви благодаря,  че ме поставяте всички досега в 5-цата.  :) Дай Боже да стане така. След малко ще дам и моята прогноза.

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg Никола Пашов >> onsdag oktober 24 - 13:31

1.Fortuna Silistra

2.FC MedenRudnik 

3.FC Botev

4.Minyoro 

5.Hamburger Sport-Verein 

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg Aleks Hadzhiev >> onsdag oktober 24 - 18:35, Redigerad onsdag oktober 24 - 18:37

Според мен класирането ще е както каза FC Botev 

1. Fortuna Silistra

2. Minyoro

3. FC MedenRudnik

4. FC Velbyjd

5. Slava

Разбира се надявам се да е малко по-различно ,но с оглед представянето поне моето де до тази мисъл ме кара.Но нищо чудно и FC Botev да се шмугне в класирането измествайки някой от изброение. Все пак успех и дано се получи един интересен и забавен сезон. -- П.С. Извинявам се ,че пускам наново коментара,но без да искам го изтрих. :D

bg Aleks Hadzhiev
Användare
Registrerad2017-06-17
bg AIK Fotboll Stockholm
bg Mika >> onsdag oktober 24 - 19:01

Здравейте! Много се радвам, че и в този форум вече има активност :)

Ще поразгледам по някое време отборите пак и може и аз да споделя мнение, въпреки че с не всеки отбор съм се сблъсквал :)

bg Mika
Forumadministratör
Registrerad2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks