Seriespel - Bulgarien säsong 53 [2]

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

Втора лига - впечатления и очаквания (232)


bg Готин >> onsdag oktober 24 - 20:41

Пожелавам на всички ви да се класирате и да не изпадате веднага обратно, а да се позадържите в първа дивизия.

Навремето като започнах, всички твърдяха, че било по-добре да се изпадне във втора дивизия, за да се печелят пари от телевизия в края на сезона. Така и не разбрах логиката при положение, че от билети за стадиона се изкарват много повече. Та не виждам и причина да се изпада в трета дивизия, за да се печелят пари.

От друга страна аз отдавна я карам по допирателната, напр. писането на това съобщение ми се равнява на играта за 3 дена, та може и да не съм прав. Но аз още навремето наблегнах здраво на сградите - стадион при първа възможност, веднага след това фен-клуб, а докато чакам, строях тренировъчен център и младежки център. Постоях няколко сезона във втора дивизия, но като се върнах в първа, повече не изпаднах. Както се вижда аз играчи не купувам и все пак отборът ми е приличен.

Та пак да кажа - успех и приятна игра!

bg Готин
Nybörjare
Registrerad2013-09-26
bg Августин Кръчмаров >> torsdag oktober 25 - 02:55

1. Fortuna Silistra

2. Minyoro

3. FC MedenRudnik

4. FC Velbyjd

5. Slava

bg Августин Кръчмаров
Användare
Registrerad2014-08-09
bg FC CHERNOMOREC
bg Xitap >> torsdag oktober 25 - 07:11

1. Fortuna Silistra
2. FC Botev
3. Minyoro 
4. Slava
5. Meden Rudnik

bg Xitap
Användare
Registrerad2013-06-21
bg Arda
bg Никола Пашов >> lördag oktober 27 - 05:30

Значи, тия големи защитници, които взех, ми правят три дузпи за два мача. За 4 мача получих 11 гола. Нямам думи!

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg dvanaise >> lördag oktober 27 - 06:52

Да, това наистина е странно. Този Balante е агресивен. Може би е по-добре да го държиш далеч от наказателното поле. Например някъде по фланговете. Там поне като бутне някой няма да има дузпа. Сега обърнах внимание на статистиката му. 4 жълти картона в 3 мача. Сериозна работа

Мача срещу мен беше въпрос на късмет, защото спокойно можеше аз да падна с 3 гола разлика. Но предния мач срещу бота ме изненада много. В последния момент му открадна 1 точка, а смятах че няма да имаш проблем с него. До този момент играта не ти върви добре и не мога да си обясня защо

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg Никола Пашов >> lördag oktober 27 - 07:15

Този път дузпата я направи Basset. Не знам какво се случва. И аз очаквах победа среще бота, макар че в анализа имаше резултат 2-2. Може би обяснението е в липсата на достатъчно мачове. Дали е трябвало да играя повече контроли? Не знам. Да се надявам, че нататък ще жънат повече успех. Поздравления! 4 победи и 1-во място.

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg Aleks Hadzhiev >> lördag oktober 27 - 07:39

Ники това за малкото мачове заедно мисля ,че е донякъде вярно ,защото и при мен е подобно положението при наличието на нови играчи.Споням си един предишен сезон играх доста контроли и играчите по едно време взеха наистина да мачкат.Видяхте ми първия сезон тук във втора лига.Направо се качих в 1-ва лига.Затова мисля пак да пробвам с контроли  да видим какво ще стане.Пробвай и ти ако искаш и да видим какво ще постигнем така.

bg Aleks Hadzhiev
Användare
Registrerad2017-06-17
bg AIK Fotboll Stockholm
bg Никола Пашов >> lördag oktober 27 - 08:36

То няма за кога вече. Може би ще използвам някоя пролука между мачовете. А иначе аз си го спомням този сезон как светкавично се шмугна в Първа лига и действително играеше доста контроли.  Дано и двата състава заиграят по-добре с течение на времето.

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg Aleks Hadzhiev >> lördag oktober 27 - 09:05, Redigerad lördag oktober 27 - 09:42

Аз гледам всеки ден когато няма мачове от лигата да пускам да играят.Ето примерно вчера две контроли изиграха ,а сега в момента съм пуснал още една преди мача довечера да може да починат.И така във всеки удобен момент ще пускам.Да видим ако стане като онзи сезон играчите да заиграят ще го правя постоянно.Не губим нищо ако пробваме.Само може да спечелим дето се вика ако всичко това е вярно.Ще се радвам да заиграят отборите ни отново силно.

bg Aleks Hadzhiev
Användare
Registrerad2017-06-17
bg AIK Fotboll Stockholm
bg dvanaise >> lördag oktober 27 - 18:01

Хм, не виждам логика в това нещо. И в упътването не пише нищо по темата. Щом смятате че може да помогне пробвайте. На мен ми е интересно да разбера резултата. Това упътване е толкова "постно", че за да разбереш как работи нещо трябва да се пробва

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg Aleks Hadzhiev >> söndag oktober 28 - 18:40, Redigerad söndag oktober 28 - 18:40

Как така съм успял да бия FC Botev не знам просто.Изненадах се доста.Даже вече го бях отписал този мач честно да си кажа.И гледам доста здрав мач е станал.

bg Aleks Hadzhiev
Användare
Registrerad2017-06-17
bg AIK Fotboll Stockholm
bg Никола Пашов >> söndag oktober 28 - 19:18

Офф, и аз най-накрая взех чиста победа. Ще видим какъв мач ще направим утре ;)

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions
bg Aleks Hadzhiev >> söndag oktober 28 - 19:33

Да утре се изправяме еин срещу друг да премерим сили.Успех ти пожелавам и нека по-добрия победи. :)

bg Aleks Hadzhiev
Användare
Registrerad2017-06-17
bg AIK Fotboll Stockholm
bg dvanaise >> måndag oktober 29 - 08:02

Алекс Хаджиев в мача срещу мен победата ти беше заслужена, като гледам статистиката, а и отбора ти определено има по-добри играчи от моите. Със Слава не излъчихте победител - явно няма по-добър. В такива мачове обикновено е въпрос на шанс кой ще вземе победата

bg dvanaise
Användare
Registrerad2016-12-16
bg Никола Пашов >> måndag oktober 29 - 08:31

  1. Обективно погледнато Слава и Хамбургер са равностойни отбори. Мисля, че точката ще от полза  повече за състава на гостите. Не съм доволен, защото нямам победа на собствен терен вече трети мач.

bg Никола Пашов
Användare
Registrerad2017-05-03
bg Lions