Seriespel - Bulgarien säsong 82

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

Låst Сезон 29 (744)


bg Xitap >> fredag oktober 28 - 04:23
Mika, бях подкупил защитата и вратаря, скъпо излезе :)
bg Xitap
Användare
Registrerad2013-06-21
bg Arda
bg Dragomir >> söndag oktober 30 - 17:29
Днеска и аз си получих двата чарвени картона + един контузен и за следващия кръг ще ми е много интересен състава :D
bg Dragomir
Användare
Registrerad2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Готин >> måndag oktober 31 - 18:52
днес в един мач не получих червен картон
bg Готин
Nybörjare
Registrerad2013-09-26
bg Teo >> fredag november 4 - 11:46
Класика в жанра да губиш с 0:3 до 10-те и да биеш с 5:3... Имало господ :D
bg Teo
Användare
Registrerad2013-04-05
bg Teos Stars
bg Sima >> onsdag november 9 - 17:05
Колко е хубаво да знаеш кога да вкараш трети гол, като дори с най-некадърния ми вратар в последните 22 сезона няма време за обрат.
Бях ли достатъчно кратък?
bg Sima
Användare
Registrerad2013-02-08
bg Teo >> onsdag november 9 - 17:51
Браво великане :Д Така ми харесваш ...редичък чак пръскаш...Иначе съм доволен да отпадна на тоя етап.По-добре е от полуфинал или финал(както всеки път).
bg Teo
Användare
Registrerad2013-04-05
bg Teos Stars
bg Teo >> torsdag november 10 - 19:06
Съжалявам,Бо.Играта е шибана..
bg Teo
Användare
Registrerad2013-04-05
bg Teos Stars
bg Sima >> torsdag november 10 - 22:13
Уха! 35тият отбор съм, който минава границата от 4 милиона популярност. И 12тият в Европа ;)
bg Sima
Användare
Registrerad2013-02-08
bg Teo >> torsdag november 10 - 22:51
ххахах мислех,че днес ще минем без хвалби :д Честито и наистина се радваме за теб,но остави малко и на другитте да те хвалят,че малко грозно става така...и пак казвам нямам нищо против теб!Изказах мнение,а ти се почуства обиден,незнайно защо..Успех ти желая от сърце на теб и на всички други,то си е за всеобщо добро.Колкото по-голяма конкуренция има толкова по-добре,а и за коефицента(за който толкова много обичаш да ме нападаш).
bg Teo
Användare
Registrerad2013-04-05
bg Teos Stars
bg Sima >> fredag november 11 - 02:04
Успокой се малко. От първия ден тук е била страхотна обстановката. От първия!
А последното ми мнение беше само проба - дали без да съм те засегнал по някакъв начин, продължаваш след всяко мое мнение да пишеш лъжи и глупости. Всеки може да види дали продължаваш и с двете. И съм сигурен, че не на всеки му е приятно досадното мрънкане. Също като от загубите. Всеки губи, но само ти след абсолютно всяка загуба обвиняваш кого ли не. Не можеш да загубиш ли? Доста арогантно и нагло.

Арогантността ти се дължи на това, че все си стигал за купата полуфинали и финали ли (остави другите да те хвалят)? Ама ти вече десети сезон не играеш финал! През последните сезони отпадаш от отбори от втора лига. Финали са играли:
Банана/Янтра - 4 финала с титла
Смунк - 2 финала с титла
Ловечпул/София2 - 2 финала с титла
Миньоро - титла
Харабиите - титла
Акулите - финал
Арда - финал
С моя отбор това са осем, които наистина са играли на такъв етап. И никой от тях не прави драми. Да не говорим, че почти всички от тях са тръгнали от по-ниско ниво. Бо е тръгнал от 4та дивизия и се бори с хора, които са били мнооого по-напред, когато той е влязал в първа лига. Може да е извървял подобен път, да печели и купата, ама не определя кой и какво да прави и говори. А проклетникът Марин, който миналата година трябваше да се извинява? И той от същия сезон тръгва от 4 ниво. Това заслужава уважение, а не подобно отношение.

А и да не са успешни, какво значение има? Щом всеки жертва свободното си време, защо трябва да се превръща в досада? Кой ще влиза някъде, където му е неприятно?

Спомни си какво стана с Диктатора, когато Цецо Мухата сподели нещо във форума? /ех, ако някой не ги знае, колко ли се смее на примера/ На мен нападките на Диктатора ми изглеждаха шега, на друг колега просто тролене, но в крайна сметка всички как реагираха. Всички искат да има нормална комуникация, а не постоянни нападки и подмятания.

Никой не може да ти нареди, нито да те накара да спреш с лъжите и нападките, с които разваляш атмосферата. Затова и ти пиша най-човешки: спри се. Не разваляй удоволствието на хората тук! Рядко се срещат толкова приятни хора, не трябва да се гонят.
Нека форумът бъде както преди!

п.с. моля, колегите и те да споделят мнение
bg Sima
Användare
Registrerad2013-02-08
bg Xitap >> fredag november 11 - 06:48
Аз ще напиша, че това си е просто игра и нищо повече. Няма какво да се ядосвате за нещата. В крайна сметка идеята е тук да се забавляваме и да представяме достойно Лигата на България пред света. Както и националния отбор. А разни загуби и такива неща са просто част от играта. Аз лично не обвинявам никой за загубите ми, освен пиянките на терена, и то защото не съм ги нагласил като хората. А финала на купата - Благодаря ти, Сима, че ми напомни :) Аз бях забравил вече, че и в Европа играх тогава даже :) А тъкмо бях влетял от втора лига, и доколкото помня, бях единствения финалист, който мина успешно няколко отбора от висшата лига, за да достигне финала, въпреки, че имах по-слаб отбор като цяло.
bg Xitap
Användare
Registrerad2013-06-21
bg Arda
bg Teo >> fredag november 11 - 08:53
Значи ето това ме дразни най-много като нацелуваш всеки ... и се изкавзаш така все едно всеки мисли и вижда всичко точно като теб.Иначе ок да кажем,че нямам успехи...6 загубени финала и 7 полуфинала(странно как виждаш тия неща само при другите).Иначе наистина нямам намерение да споря и няма като теб да цункам всички за да напишат нещо в моя подкрепа.И не търся такава.Аз никога и за нищо не съм бил лъжец!И няма да позволяи на някой,който се е влез на сериозно покрай една игра да ме обижда и изкарва такъв.Нито ме познаваш,нито знаеш нещо за мен...та успокой се ти малко
bg Teo
Användare
Registrerad2013-04-05
bg Teos Stars
bg Mika >> fredag november 11 - 09:16
Като един смотан Админ, който едвам-едвам върши някаква работа ще се намеся и ще кажа, че ако тонът на разговора не омекне, а напротив - загрубее, ще има санкции от БФС ... моето БФС :). Умната и спрете този безсмислен спор.
bg Mika
Forumadministratör
Registrerad2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks