Seriespel - Bulgarien säsong 82

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

Låst Сезон 29 (744)


bg Maryn >> fredag december 2 - 23:19
Честито на шампиона! Браво!
bg Maryn
Användare
Registrerad2014-03-06
bg Sima >> söndag december 4 - 12:40
Ех, взеха се за една вечер 600 милиона и още няма изтрезнели...

Честито на Тони! Напълно заслужена титла. Силен старт и много постоянство. Браво и на Готин, само головата разлика го лиши от първото място.

С тази изкуствена боксова вълна - ще си позволя да направя сравнение. Със загубата на Кличко станало много по-интересно в тежката категория. Значи и тук се очаква нещо такова. А аз ще се опитам да попадна в топ4 следващия сезон.

Хитър, не си прав за Купата. Ти би трябвало да си фаворит - пред мен си в класирането, аз бях в лична рекордна негативна серия от 6 мача без победа, а и като цяло имам победи само в половината двубои. С оглед мачовете ни този сезон, бях се подготвил за продължения и дузпи. Но случват се и такива мачове, все пак се радвам, че съм успял някакси да взема трофея. Но за пореден сезон напредваш.

Както и доста други колеги. Ето Ню Зегарс мина единя чужденец. Време е пак за топ8. Двамата от дивизя 2 се задържаха. Май такова нещо не се е случвало от времето на ботовете. Само Айсбол не ми се вързва да се бори в последната група на дивизията.

Ще има пак гръм, тъй като Радецки се завръща сред нас, след като направи сериозен финален спринт. Миналия сезон за малко не успя, така че този път директно се класира. Интересни ще са плейофите.

Наздраве, колеги! И като изтрезнеете и не сте доизпили парите от ТВ-права, споделете някоя дума. Уж искахте смяна на караула. Или само делата ще говорят за вас.
bg Sima
Användare
Registrerad2013-02-08
bg toni_s >> torsdag december 8 - 16:23
Благодаря на всички, които ме поздравиха! Доста време чаках този момент. Всеки сезон продавах най-добрите си играчи, за да събирам пари, да имам възможност да строя непрекъснато и колкото се може по-скоро да достигна до момента в който ще имам отбор пълен с 10-то ниво юноши. В крайна сметка този отбор ми донесе купа и титла.

Разбира се, не мога да пренебрегна и голямата доза късмет който имах през сезона. Според мен, първото място щеше да приляга повече на Готин, който за пореден път беше много близо до титлата. Отборът му е много силен и съм сигурен, че скоро и той ще стане шампион.

Неприятното е, че в последните сезони позагубихме позиции в Европа. Трябва да наваксваме. Успех на всички евроучастници!
bg toni_s
Användare
Registrerad2013-11-29
bg Minyoro
bg Maryn >> tisdag december 20 - 09:25
Здравейте на всички!

Първите няколко мача от новия сезон вече минаха и си мисля че е крайно време да открием нова тема за новия сезон (както обикновено).
Искам да пожелая на всички успех и най-вече приятна игра! :)
bg Maryn
Användare
Registrerad2014-03-06
bg Sima >> onsdag december 21 - 10:03, Redigerad onsdag december 21 - 10:04
Здрасти и на теб!

Аз може да не разбирам играта, ама имам самочувствие, че доста познавам:
- Новият шампион ще е старият Миньоро
- Ще има промяна в топ4. Ще дам всичко от себе си да не съм аз този, който ще изгори. Ама много активно са тръгнали някои от следващата четворка.
- Изпадащите... ааа не знам. Радецки ми е много симпатичен и стартира силно, ама дано излъже ЦСКА-то. А Рендетата и Черноморец до къде ще им стигнат силите със старите играчи.
- изненадата пак я очаквам от Смунк. А и той направи най-успешните трансфери този път.

То големи прогнози, нищо не казах. Хайде, някой по-голям майстор да познае. Примерно: шампион, участници в ЕКТ, изпадащ/и/ и голямата изненада. В края на сезона да видим на кого му се отдава най-добре.

п.с. знаеш ли, че си деветият, който стартира такава тема ;)
bg Sima
Användare
Registrerad2013-02-08
bg Maryn >> onsdag december 21 - 13:20
9ти, който стартира тема "Сезон 28"? наистина ли? А защо не виждам предишните?
bg Maryn
Användare
Registrerad2014-03-06
bg Sima >> onsdag december 21 - 15:32, Redigerad onsdag december 21 - 15:44
През сезоните още осем човека са започнали тема "Сезон Х". 9 човека за 16 сезона. Дано съм по-ясен.
Иначе сигурната прогноза е, че няма да има 9 човека, които ще пишат в тази тема. А дали ще има девет мнения, това е майсторска прогноза.
bg Sima
Användare
Registrerad2013-02-08
bg Dragomir >> onsdag december 21 - 16:42
Шампион-Lions
Топ 4- Lions,Minyoro,FC Blacksea Sharks,Harabite
Изненада- FC New Zegars(влиза в топ 6)
Изпадат- CSKA,FC CHERNOMOREC и 11 PEHTEDA(ПЛЕЙОФИ)
КУПА- Minyoro
Младежка купа- Lions
bg Dragomir
Användare
Registrerad2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Xitap >> torsdag december 22 - 06:51
Здравейте и от мен, успех в новия сезон. Този път аз ще се боря за средата и назад, ще имам нужда от 1-2 позиции да подсиля, а и с тоя нов вратар доста зле се справям.

Шампион - Тео
Другите места - Миньоро, Харабията, Новите Зегри
Купа - Шмунцк
Младежка купа - Миньоро

Изпадащи - не мога да прогнозирам.
bg Xitap
Användare
Registrerad2013-06-21
bg Arda
bg Maryn >> torsdag december 22 - 09:53
Харесвами идеята за прогнозите :) (така "букмайърите" ще имат обосновка за приемането на залозите ха-ха-ха-ха)

Моята прогноза е:
Шампион: Лъвовете или Миньоро - мисля, че няма да е лесно спечелването на титлата този сезон и всяка точка ще е от значение
Топ 4: Лъвовете, Миньоро, Тео Старс и Харабиите
Веднага след тях ще им дишат във врата Шмунк и Акулите, напълно в е възможно влизане на Шмункчовците в топ 4 и евентуална игра в евро турнирите.
Изпадащи: в момента там се борят ЦСКА и 11 Пехдета. Нищо не е сигурно, особено имайки се предвид следващия трансферен прозорец в средата на сезона.
Купата: Лъвовете
U21 cup: Smunck

Това е от мен за сега. Успех на всички и още веднъж приятна игра! :)
bg Maryn
Användare
Registrerad2014-03-06
bg Maryn >> torsdag december 22 - 16:09
WOW Първата изненада за сезона вече е на лице при купата за младежите ...

Да видим какво още ще донесе новия сезон ...
bg Maryn
Användare
Registrerad2014-03-06
bg Dragomir >> lördag december 31 - 16:06
Май и аз ще се отказвам :( Тази игра ме разочарова много- Цял мач без защита да играя не е лесно
bg Dragomir
Användare
Registrerad2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Mika >> söndag januari 1 - 09:57
Загубата и разочарованието за едни е победа и празник за други :)

Впрочем Честита Нова Година! Дано ви върви по мед и масло в истинския живот, да сте здрави, обичани и като цяло щастливи! Също успехи в играта, макар че тя е просто за забавление, тъй че въобще не акцентирам на нея ;)
bg Mika
Forumadministratör
Registrerad2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Sima >> söndag januari 1 - 17:20
Честита Нова Година! Много здраве, щастие и късмет на всички.

Бо, много впечатляващ мач. А с титулярният вратар щеше да успееш.

Колко до Драго, нека малко да се поядосва. Контузиите дават възможност на играчите в сянка да докажат какво могат. Така се вижда кой от тях има характер ;)
bg Sima
Användare
Registrerad2013-02-08