Seriespel - Estland säsong 24 [2]

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

Hooaeg 19 (144)


ee onuelver >> måndag september 28 - 03:05
Vaikselt ikka tiksub:)
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> måndag september 28 - 18:50
elver , sa pead rohkem väravaid lööma kui vastane ja siis tulevad punktid,mul küll töötab :S
ee Taavi
Forumadministratör
Registrerad2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> måndag september 28 - 19:06
Praegu juba see on hää vaadata kui su värku ka mõne löögi üldse kätte saab :) ründajad mul ju puhta poisikesed ka veel. Juhmanson on 21 aga temast tahangi lahti saada ning teised on kõik järgminegi hooaeg u21 vanuses. Küll nende aeg veel tuleb. Üks plaan kust mõni värav juurde saada valmib 10. oktoober.
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> måndag september 28 - 19:29
Ma seostaksingi su "ärkamist" selle eelmise plaaniga: kui see sai ellu viidud, tulid kohe need 2 võitu järjest.
ee Balthazor
Användare
Registrerad2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee tonis >> måndag september 28 - 21:59
Liiga ebaõnne arvelt saab karikas lustida. 2x kõrgema liiga sats alistatud, kuid poleks tohtinud võimaluse poegagi olla edasi saada.
ee tonis
Användare
Registrerad2015-02-22
ee onuelver >> tisdag september 29 - 18:56
Täitsa putsis. See Witt ei saanud ka täna ühtgi palli kätte. Neegrist loomulikult rääkimata. Ning ometi pole vastaste kolja neist eriti parem aga ei leki pea kunagi nii.
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> torsdag oktober 1 - 17:19
Mul hakkab sellest random mängust kergelt siiber saama,münti visata oleks mõtekam,kui siin mingit taktikat aretada...Lõpetan ponnistamise.Lasen lõdvalt autopiloodil valikuid teha :D
ee anarch37
Användare
Registrerad2013-05-26
ee Balthazor >> fredag oktober 2 - 04:17, Redigerad fredag oktober 2 - 04:22
Kiirvaatlusel tundub, et su probleemid on kaitses: parimal vennal on suht jube kombo Lazy+Downhearted, mitte ühegi blocking ei ulatu eriti üle 4,5 palli. Long ei kuulu kah just vahtide paremikku. Mingil kaitsjal oli ka üsna nõrk power. Kogu aur tundub sul keskväljale minevat, mis praeguse mootori juures tundub just kõige mõttetum liin olevat: vaja on väga head AM-i, DM peaks ka olema ning ühest äärest täitsa piisab.
ee Balthazor
Användare
Registrerad2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> fredag oktober 2 - 18:19, Redigerad fredag oktober 2 - 19:06
Nende punktide pealt ei kuku Tööjõureserv küll enam kuskile. Kaheksas meeskond ei jõua siukeste punktideni lihtsalt.

Hää et tänavu milli kokku tv-rahast saab kuna alguse põhjal tundus et veab kui 10 punkti kokku saan. Pole välistatud et võib kellegi kättegi saada kui sama hoogu lõpuni jätkuks. Mingi hetk oli ju vahet üle 10 punkti eelviimasega. Püsimajäämiseks on sats loomulikult veel liiga nõrk aga ju liigun õiges suunas.
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee d4rkm4l4k >> fredag oktober 2 - 21:01
Statistikas punaste kaartide sektsiooni vaadates tekib küsimus, et kas mul tõesti nii vihased mängijad klubis?
ee d4rkm4l4k
Användare
Registrerad2014-01-02
ee Fc Anomaalia
ee Balthazor >> fredag oktober 2 - 21:49
Ma olen kunagi siin liigas 48 punktiga jäänud 8. kohale ning püsima jäin vaid tänu penaltiseeriale. Aga siis oli ka liigatabel tihedam kui praegu ja vaid 2 viimast olidki selgema vahega maas. Vist 11. hooaeg.
Su tänavune hooaeg meenutab kangesti mu esimest Meistrika-käiku: algul ei tulnud kuskilt väravaid, kui keskosas juba tulid mõned võidud, siis pidid lähirivaalid ka kindlasti võitma. Mõni voor enne lõppu sain kas Reinhardi või Aashole korraks kättegi, ent viimased mängud lõppesid mul viikidega ja tema võitis järjest.
ee Balthazor
Användare
Registrerad2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> lördag oktober 3 - 15:06
No kurat. Just vaatan et hakkan seda zoolanderit kätte saama ning siis peab ta kindlasti kedagi võitma ja jälle eest ära minema.
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> lördag oktober 3 - 16:53
Juhtub: liiga neljas kaotas kodus eelviimasele, kolmas on kaotanud viimasele jne. Kui klubi poleks vahepeal hüljatud, siis ta ilmselt ka nii taga ei oleks.
ee Balthazor
Användare
Registrerad2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> måndag oktober 5 - 17:05
Huvitav kui nüüd Kaka välja kukub kas siis Piece Of Shit tohib temaga samas liigas mängida? Kõlab nagu järelkasvu meeskond neile.
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> måndag oktober 5 - 18:51
Tuleb selle punktigagi rahul olla kuigi võimaluste järgi pidanuksin kindlalt võitma. Ikkagi 0-2 pealt välja tuldud kui algul mitmed mängud just lõpuga käest läksid.
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back