Seriespel - Estland säsong 35 [3.2]

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

Hooaeg 21 (102)


ee Balthazor >> onsdag januari 6 - 17:08
Ega ei puudunudki palju...
Liiga kisub küll sul vist natuke roimaks kätte :D ma ei mäleta, et ma teises liigas oleks 9 võitu järjest suutnud saada, 12 mängu kaotuseta võis ehk korra jutti ära tulla. Muidugi polnud seal ka sellised klassivahed.
ee Balthazor
Användare
Registrerad2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> onsdag januari 6 - 22:07
Peamine et raha tuleb. Botid ei too ju eriti rahvast statale ning kuskilt peab see rahh tulema mujalt.
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> söndag januari 10 - 06:42
15 võitu oli vist järjest enne tänast viiki. Eks näeb kuda lõpuni kestab.
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> måndag januari 11 - 11:41
Supper. Üks kaitsja saab viga ja siis see kah, kes ta asemele tuleb. Ning põhiründaja juba mitu mängu vigane. Välja kukkuda ei tohiks, aga eks näeb.
ee djdurex
Användare
Registrerad2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> måndag januari 11 - 15:44
Sul TC ja HC vahe 3 ja varsti 4 taset aga soovitatakse mitte üle 2 sest see tõstab vigastuste riski. Ning kui sa mitu päeva sees pole käind siis ka oht et assistant paneb kogu aeg automaatselt samad ja mõne ehk noorteliigassegi ning kui väsimust liiast võivat ka kergemini viga saada.
Oleks ka imelik kui võtad punkte kõigilt nii suure klassivahega liigas ja kukuks ikka välja. Su taga olev Põlva sai esimeses grupis mullu 2. koha ning tärne neil nagu on aga vist downhearted kaitsja loeb nii palju et vahel sedasi lekib.
Ning sa pole 2 akent kedagi juurde ostnud vaid ainult need 3 laenu võtnud sisse. Üks kaitsja on sul juba muldvana kah ning need keskpärased keskealised võiks ka noorematega asenduda. Vot Bratoev on näide eeskujuliku noore kohta. Need 18-19a on ka okeid aga vajavad veel paari hooaega täis tasemeks. Aga eks tead ise kuidas sul just rahakott on.
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> måndag januari 11 - 17:46
Kusjuures ühtlasemas liigas võib ka nii välja kukkuda: meenuta mu Meistrikas käiku 14. hooajast, kui sain igalt klubilt vähemalt 2 punkti kätte ning lõpuks olin ikka viimane. Vähemasti vist senikehtiva punktirekordiga :D Siin on 2 viimast pika puuga nõrgemad ning mullu ju Jõgeva võitis oma playoffi üsna kindlalt, seega pole neljandast liigast tõenäoliselt siinsele kaheksandale ohtu.
ee Balthazor
Användare
Registrerad2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> måndag januari 11 - 19:03
Nomidavittu jälle see kuradi Jõgeva! Miks ma ei saa tast kunagi NORMAALSELT jagu nagu peaks, vaid alati suure hädaga? Liiga keskmikkele löön 4-5 tk kergemini ära kui sellele sitarattale kolme? Mullu tagusid teised talle korduvalt 7-8 tk isegi ära ühes mängus mida ma ei saa terve hooajagagi.
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> måndag januari 11 - 21:33
Ära ütle, et sa nüüd Globalis ka käisid Torrese teemas sellepärast :O polegi kedagi pärast võitu nii vihasena märganud.
Ära unusta ka, et mullu juhtis meeskonda too Willpower, kes suutis ex-Kickerzigi kaotama panna ning mitte ainult liidritele. Sealt nood suured kaotused tulid.
ee Balthazor
Användare
Registrerad2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> tisdag januari 12 - 12:39
Mul pole midagi erilist, kõik kolm mängu on õnnestunud ära võitta Jõgeva vastu ning neljas tuleb kodus. Võidud on jahh 1:0 ja 2:0 aga mis sellest.
ee djdurex
Användare
Registrerad2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> tisdag januari 12 - 15:40
No ja kus on normaalsus? Kõige sitemast saan suuri vaevu 2-0 kodus jagu ning ehk kõige kõvemat võidan võõrsil 4-0.
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> onsdag januari 13 - 08:52
Järgmine hooaeg muudan kindlasti midagi, ostan mõned noored juurte. Osa sodi tuleb jälle müüki panna.
ee djdurex
Användare
Registrerad2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> söndag januari 17 - 19:22
Wow põhimängujuht hooaja lõpuni audis ja saab pärast ravi terveks just pärast viimast liigamängu.
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> tisdag januari 19 - 14:57
Jõgeva läks täie pasaga alla :D 29 vooru ja mitte üht võitu. Isegi oma ainsalt konkurendilt sai ühe ainsa punkti.
ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> torsdag januari 21 - 08:50
Se eilne mäng Rakverega oli jama. Stata sai panndud uuenema.
ee djdurex
Användare
Registrerad2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Balthazor >> torsdag januari 21 - 21:46
Hakkad staadionilt ka pikapeale midagi arvestatavat teenima :) praegu on TV-raha veel väga olulisel kohal sul. 2 võitu veel ja on sealt 2,5 milli käes.
ee Balthazor
Användare
Registrerad2013-12-01
ee Dünamo Tallinn