Seriespel - Estland säsong 56 [2]

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

U21 karikas (328)


ee Balthazor >> söndag december 17 - 09:52

U21 Champions Cupis edu jaoks peab ikka mitu hooaega tulema sul väga häid noori igale positsioonile. Muidu saad hea põlvkonna toel koduse karika kätte, ent järgmisel hooajal pole enamus neist enam u21 eas. Miski 6-7 hooaja pärast oled sa oma praeguse noorteseeriaga vist üsna rajalt maas. 

ee Balthazor
Användare
Registrerad2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> söndag december 17 - 15:22

Raisk. Poole rohkem pealelööke teeme(pole high risk) ja vastasel kehvem värku kes tõrjub 11st 8 ära kui minu oma ei saa midagi kätte. Kui saab 22 müün ta pangale rahulikult ära kui keegi ei taha.

ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> måndag december 18 - 09:03
Noortekarikas mul ikka eriti hea loos sel hooajal :)
ee kivipea
Nybörjare
Registrerad2014-05-10
ee onuelver >> måndag december 18 - 21:43

Krt häving täiega- mõlemad klubid põrusid Champions Cupist välja. Ning nüüd kui noortekarikas kah mingeid missioonipunkte annab siis põrun välja esimeses ringis. Albaaniaoma kaotati kah ära osalejate vähesuse tõttu ja mingi pisiriikide karikas hoopis mille peaks võitma et edasi saada. Võimatu.

ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> tisdag januari 2 - 07:14

Pole tasemel värkut, pole ka tulemusi. Kuigi omal ajal olnud ka tasemel mängijaid postide vahel ja ikka nagu hammastega tolmuimeja ahmib sisse. 

ee Balthazor
Användare
Registrerad2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> tisdag januari 2 - 23:31

Ma ei saa enam esimesest raundistki edasi :D

ee Taavi
Forumadministratör
Registrerad2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> onsdag januari 3 - 19:59

Ega normaalses liigas ei saagi üks klubi koguaja noortekarikat võita sest ikka tuleb vahepeal kehvemate noorte perioode. Mul oli hiljuti 7 "noort" jutti kõik miski 15,20 ümber ehk sisuliselt 2 hooaja pealt pole mul ühtgi normaalset noort võtta. Miski 6 hooaja pärast pole mul sittagi siin karikas teha- hea kui trehvab esimene mäng mingi bot või Blue Lioni sugune noorte saastaja vastu kellest mu 18-19sed akadeemikud ehk jagu saavad. Kaks noort tuleb veel YC10 omad kuna teine luuakse 10s kuid ilmselt tuleb ära 11 ajal. 

ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> måndag januari 8 - 07:42
Veenuse vv 10 tõrjet, minu oma 1.

Kull oli täiesti omaette klass finaalis.
ee kivipea
Nybörjare
Registrerad2014-05-10
ee onuelver >> lördag februari 17 - 15:21

Vähemalt saab mu nullründajate paar nüüd uhkeldada et on meie tulevase supervärku puuri sahistanud

ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> fredag februari 23 - 16:24

On saabunud vist tasumise tund?

ee Balthazor
Användare
Registrerad2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> fredag februari 23 - 20:41

Rõõm näha et mu Albaania värske noortekarikas ei jää 36. hooaja pealt ainsaks tongue-out

ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> torsdag mars 1 - 18:00

Ei jäänud jah, vanade Albaania karika said ju kah :) ning ma häbipleki maha pestud, et ainus klubi kes pole ametlikes mängudes Puka Cityt võitnud.

ee Balthazor
Användare
Registrerad2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> fredag mars 2 - 13:44

Nu parem kaotada finaalis sulle kui esimestes ringides Haapsalule.

ee onuelver
Användare
Registrerad2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
fi Kiilikas >> fredag mars 2 - 19:25, Redigerad fredag mars 2 - 19:25

Parem on ikka Haapsalut võita :) Nii harva kui seda juhtubki.

fi Kiilikas
Nybörjare
Registrerad2013-06-21
ee Balthazor >> lördag mars 31 - 15:48, Redigerad söndag april 1 - 04:38

Champions Cupi avaringist õnnestus napilt läbi murda, ostetud värku võttis viimase pennu seerias ära. Õnnestub olla vähemasti Eesti tavatasemel. Väga kaugele selle rivistusega ei jõua, mullusest oli ju terve rida vananejaid. Palju sõltub ka loosist.

edit: ning selle hiinlase vastu pole võõrsil midagi teha, igas liinis ta üle.

ee Balthazor
Användare
Registrerad2013-12-01
ee Dünamo Tallinn