Seriespel - Kroatien säsong 68

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

Låst Juniorska liga (do kraja 34. sezone) (191)


hr v >> söndag november 6 - 18:59
I ne samo da mi se ispunila želja nego mi se ispunila duplo: imam s njim 2 zaredom! Očekujem golijadu :D
hr v
Nybörjare
Registrerad2013-02-04
hr v >> söndag november 13 - 19:18
Ajde bilo je i vrijeme da izgubim u JL! Čestitke Gorica!
hr v
Nybörjare
Registrerad2013-02-04
ba icco22 >> söndag november 13 - 22:11, Redigerad söndag november 13 - 23:19
Potpuna dominacija na vrhu :D
ba icco22
Användare
Registrerad2013-05-30
hr v >> onsdag november 16 - 11:51
Lako za poraz, jedan od perspektivnijih mi u 3' dobio crveni :(
hr v
Nybörjare
Registrerad2013-02-04
hr v >> fredag november 25 - 14:04
Ove sezone padaju bar 2 rekorda, klokan juriša na najviše primljenih ( :D ) a ja na najviše zabijenih golova :D

Također mislim da ću u izvještaju ukloniti rekorde koji se više ne mogu srušiti (tipa 0 pobjeda ili 0 neriješenih) i ostaviti samo kao dodatnu statistiku stanje ove sezone.
hr v
Nybörjare
Registrerad2013-02-04
hr v >> onsdag december 7 - 23:38
1. Najviše pobjeda: Lokalni rekreativci (27) (rekord 27)
2. Najviše neodlučenih: DPH Podsused, HNK Square Dubrovnik i Galloping Snail (5) (rekord 11)
3. Najmanje poraza: Lokalni rekreativci (2) (rekord 1)
4. Najviše postignutih golova: Lokalni rekreativci (135) novi rekord!
5. Najmanje primljenih golova: Lokalni rekreativci (47) (rekord 21)

9. Najmanje postignutih golova: Rofl Team (53) (rekord 18)
10. Najviše primljenih golova: NK Cibona (150) (rekord 173)

Preostale 3 kategorije već imaju neoborivi rekord pa evo samo stanja ove sezone:
6. Najmanje pobjeda: NK TREŠNJEVKA BIMK 2562 (6)
7. Najmanje neodlučenih: Lokalni rekreativci (1)
8. Najviše poraza: NK TREŠNJEVKA BIMK 2562 (22)

Klokan me razočarao, mislio sam da suigurno pada rekord u primljenim golovima, a ono mu nedostajalo preko 20 golova do rekorda. Sramota :P
Sezonu je obilježilo puno golova i relativno malo neodlučenih utakmica (nitko više od 5).
Još 2 ekipe su troznamenkaste - Podsused sa 107 zabijenih i Novaki sa okruglo 100 primljenih.
Nisam bilježio najveće razlike između prve i druge ekipe, ali ovih 25 bodova spada u veće bez sumnje.
Rofl Team je uspio u 30 utakmica skupiti 30 bodova. Točno bod po utakmici iako je imao samo 3 neriješene utakmice.
20 bodova za zadnje mjesto svakako spada u bolje rezultate iako mi se čini da je bilo još boljih (ne često).
Nije rijetkost kad prvoplasirana ekipa zabije najviše i primi najmanje, ali je rijetkost da zadnja niti zabije najmanje (dijeli 10. mjesto sa Šibenikom) niti primi najviše (sa 96 primljenih "tek" na 10. mjestu).
Ako zbrojimo bodove 9. 10. i 12. ekipe dobit ćemo - točno koliko je prvoplasirana ekipa osvojila. Rijetko viđena dominacija.
Najviše primljenih golova je 150, a slijedi 100. Ne pamtim ovakvu razliku, a i sumnjam da je ikad prije netko primio 50 golova više od najbliže pratnje. Iako možda sam u krivu kad vidimo koliko iznosi rekord...
Iako je Cibona jedan dio lige imala prosjek iznad 10 golova po utakmici, završila je na "samo" malo ispod 8 golova po utakmici (ako računamo i zabijene i primljene golove). Svejedno, to su bile najatraktivnije utakmice za publiku. A tko nije toliko privlačio publiku brojem golova? 3 ekipe: Square, Rofl i Šibenik su jedini završili ispod 5 golova po utakmici. Koja sezona kad se 4 gola po utakmici smatra neučinkovitim i neatraktivnim :D
hr v
Nybörjare
Registrerad2013-02-04
hr agent47 >> torsdag december 8 - 06:44
Čestitke v, i naslov i rekord!!
hr agent47
Användare
Registrerad2013-05-29
hr Rofl Team
hr klokan92 >> torsdag december 8 - 16:27
Cestitke v, odlican izvjestaj.
hr klokan92
Användare
Registrerad2013-02-08
si NK Krško
hr v >> måndag december 12 - 21:02
Čini se da neću ponoviti prošlu sezonu :D

Često kažu da utakmica ima dva poluvremena. Ako pogledate ovu uvidjet ćete da je to istina :D
http://rockingsoccer.com/hr/soccer/info/match-9930010

Za one kojima se ne da gledati: mislite li da je utakmica gotova kad gubite 6:0 na poluvremenu? Ne nužno ako relativno brzo dođete do 6:5 (iako je krajnji rezultat 7:5 sama mogućnost povratka u utakmicu koja se činila gotovom je nevjerojatna!)... Ovo mi je druga najdraža utakmica ikad nakon one sa Brunom koja je završila x.
hr v
Nybörjare
Registrerad2013-02-04
hr klokan92 >> lördag januari 21 - 14:05
Zar ne bi trebala bit zadnja dva kola dogovorena vec?
hr klokan92
Användare
Registrerad2013-02-08
si NK Krško
hr v >> lördag januari 21 - 16:14
Prijavljeno je na forumu s bugovima. Nitko ih nema trenutno.
hr v
Nybörjare
Registrerad2013-02-04
hr agent47 >> söndag januari 22 - 10:37
čestitke v na još jednom naslovu...
hr agent47
Användare
Registrerad2013-05-29
hr Rofl Team
hr v >> söndag januari 29 - 14:33
1. Najviše pobjeda: Lokalni rekreativci (21) (rekord 27)
2. Najviše neodlučenih: NK TREŠNJEVKA BIMK 2562 (12) novi rekord!
3. Najmanje poraza: Lokalni rekreativci (4) (rekord 1)
4. Najviše postignutih golova: Lokalni rekreativci (100) (rekord 135)
5. Najmanje primljenih golova: HNK Square Dubrovnik (23) (rekord 21)

9. Najmanje postignutih golova: NK TREŠNJEVKA BIMK 2562 (29) (rekord 18)
10. Najviše primljenih golova: NK Cibona (94) (rekord 173)

Preostale 3 kategorije već imaju neoborivi rekord pa evo samo stanja ove sezone:
6. Najmanje pobjeda: NK TREŠNJEVKA BIMK 2562 (2)
7. Najmanje neodlučenih: Lokalni rekreativci, Rofl Team, Zagreb, NK Šibenik (5)
8. Najviše poraza: PK TEAM ZAGREB (17)

Vrlo izjednačena sezona. Vjerojatno najmanja razlika ikad između prvog i zadnjeg mjesta (68-18=50 bodova). Ne pamtim prvo mjesto sa manje bodova od ovog. Ono što je sigurno novi rekord, a pao je ondje gdje se nije očekivao - najveći broj neriješenih više nije 11, sada je 12! A ekipa koja je to ostvarila je ni manje ni više nego - posljednjeplasirana ekipa. Po meni podvig samo takav.
Sezonu je obilježilo more x-eva. Dovoljno je vidjeti da nitko nije imao manje od 5 (koliko su imale čak 4 ekipe!), a osim novog rekordera Trešnjevke vrijedi istaknuti i Galloping Snail sa 11, te još 3 ekipe sa 10.
Nagrada "bod po bod, pogača" ovaj put ide Ciboni koja je uspjela ponoviti Rofl-ov rezultat iz prošle sezone i skupiti 30 bodova u 30 utakmica. Njoj je za to trebalo ipak duplo više (6) neriješenih utakmica.
Pišem peticiju da se HNK Square Dubrovnik izbaci iz JL i zabrani nastup! ;) Šalu na stranu, ne pamtim čvršću ekipu u povijesti ovog natjecanja. Gol ovoj ekipi slavi se danima i vrti na RockingSportu kao poseban podvig! Mislim da sam osobno bar dvije utakmice s njim ove sezone odigrao - 0:0. Vrijedi spomenuti ovih 35:23 i manje od 2 gola po utakmici što i nije čest slučaj od povećanja broja golova. Ujedno je njegovih 35 zabijenih drugi najmanji broj istih u sezoni.
Krucifer ima zanimljiv rastući niz: 9 pobjeda, 10 neriješenih i 11 poraza, ali tu nije kraj jer mu je i gol razlika: 54:55 :D Njegova ekipa je odlično krenula u natjecanje i držala 2. mjesto, ali na kraju samo 8. mjesto - moram reći premalo za ekipu koja očekuje puno od svojih juniora...
Najveći broj golova je zanimljiv: okruglo 100! To je ujedno i jedini troznamenkasti broj golova jer nitko nije primio više od 94 (iako su blizu bili i DPH Podsused sa 94 i NK Šibenik sa 90).
Sretno svima u novoj sezoni! Vjerujem da će biti promjena na vrhu ako mi uskoro stigne materijal za novog mladog golmana :D
hr v
Nybörjare
Registrerad2013-02-04
hr Gorica >> söndag januari 29 - 17:41
Odlična analiza ko uvijek, e da tako igramo obranu u seniorima đe bi nam kraj bio :D
Iznenadilo me da tako malo primaju jer su mi oba golmana još uvijek dosta mladi, ali je zato trojka u obrani vrlo dobra.
hr Gorica
Forumadministratör
Registrerad2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik