Seriespel - Kroatien säsong 68

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

Låst Juniorska liga (do kraja 34. sezone) (191)


hr v >> tisdag maj 10 - 19:27
Hvala, nisam očekivao titulu dok se nisam odvojio. Pred kraj je bilo teško jer sam uigravao nove igrače, ali sam uspio obraniti prednost i zadržati to prvo mjesto.
Koja sezona! Uzeo sam sve osim Juniorskog kupa!
Izvještaj će ići kad nađem malo vremena...
hr v
Nybörjare
Registrerad2013-02-04
hr v >> lördag maj 14 - 15:52
Pozdrav svima, dugo me nije bilo :)
Neki su se zaželjeli mog pisanja, ali lijepo je bilo malo se odmoriti i dati priliku i drugima da se iskažu. Nakon nekoliko sezona "opuštanja" moja ekipa se vratila tamo gdje je dosta često bila - na vrh - iako to nisam ni očekivao ni planirao. Međutim, stvari su vrlo brzo krenule upravo na moj mlin. Ja sam pobjeđivao, pobjeđivali su i drugi, ali jedni druge i uskoro se počela povećavati razlika između mene i pratnje i znala je biti i veća od 10 bodova prednosti... Ono što se događalo ispod bilo je puno zanimljivije: na početku se tablica nekako podijelila u 3 grupe, ako se moju ekipu koja je stršila na vrhu može nazvati grupom... Zadnje 4 ekipe nekako su brzo zaostale i nisu se baš iskazale dobrim početkom. NK Šibenik kao da je pokušao srušiti sve negativne rekorde, ali jedan neriješeni iz 5. kola ostao je do kraja i nisu nijedan srušili iako su stvarno zacementirali to dno tablice i nisu nikom dali ni blizu :D HNK SISAK počeo je vrlo rezervirano, kao da nemaju ambicija. Ni DPH Podsused ni Zagreb nisu imali dobar start, ali za razliku od Podsuseda koji je ostao najbliži Šibeniku najveći dio sezone, i Sisak i Zagreb su u finišu opasno zaprijetili onima ispred. No, ono najzanimljivije ipak se događalo u onoj trećoj, najbrojnijoj grupi. Tu je bila prava borba, prava izjednačenost jedno vrijeme i razlika od 2. do 8. mjesta je bila minimalna. Svih 7 ekipa su mogle i više, ali nekako su se događali takvi rezultati da su svi bili podjednaki, a Rekreativci se odvojili. Jednostavno ne mogu izdvojiti jednu ekipu iz tog razdoblja, svi su bili odlični. Ipak, najkonstantnija je bila ekipa Rofl Team koja je pritiskala prema prvom mjestu na samom kraju, a Krucifer je loš finiš bacio nisko, tek na 6. mjesto, iako se nije mogao ni pohvaliti ždrijebom koji ga je u završnom dijelu često vodio na pobjednika lige. Trnsko i Snail su bili odlični, ali ne i dovoljno konstantni za sami vrh. Adriatico je kao i prošle sezone jako krenuo i slabo finiširao, a Cibona i Square su u drugoj polovici dali prednost mlađim snagama i odustali od prave borbe pa su zamalo i ispali iz prvih 8 u kojima su bili skoro cijelu ligu.
Slično kao i u seniorskoj ligi u jednom trenutku se činilo da rekreativci imaju nedostižnu prednost, no nije bilo tako ni ovdje kao ni tamo... To je najbolje pokazao baš Rofl Team koji je stalno puhao za vratom čim je vodeća ekipa pokazala znakove slabosti, pogotovo sredinom natjecanja. Ipak u završnici trener rekreativaca odlučuje boriti se za 1. mjesto i ne dopustiti iznenađenje, a ruku na srce išao mu je na ruku i ždrijeb koji ga je pred kraj vodio na pomlađene ekipe i nije imao tako težak posao. Neka se nitko ne uvrijedi, ali najzanimljivije dvoboje imao sam sa Siskom. Ako pogledate te utakmice znat ćete o čemu pričam:
1. Utakmica koju ne zabijam penal u prvom poluvremenu, na poluvrijeme odlazim sa 0:2 i uskoro je već 0:3 i 30 minuta do kraja gubim 3 razlike. Nedostižno? Ne i ovaj put! 3 gola napadača s klupe i spas u zadnji čas za 3:3!
2. Ovo je bilo još bolje! moram vam opisati detaljno, isplati se! Počelo je aktivno, 2 moja gola pa jedan njegov u prvih 20 minuta. u 33' crveni jednom od njegova 2 braniča i moj novi gol u 45' za 3:1. Igrač više i 2 razlike, gotova utakmica, zar ne? Ne i ovaj put! Tek je počelo! Poluvrijeme je i Sisku ulazi glavna uzdanica Van Belleghem. Nije ni meni loša postava na terenu i čini se da je sve pod kontrolom. Krenimo sa tim legendarnim 2. poluvremenom! Samardžija zabija odmah nakon početka drugog poluvremena za 4:1. Definitivno gotovo? Ni blizu! 48' Hršak povećava na 5:1, ali to je samo početak jednog od najveličanstvenijih povrataka koji sam ikad vidio! 50' je minuta i lakše se diše - gol za 5:2 još daje nadu iako ne veliku. 53' i prvi gol strašnog Belgijca! 5:3 već se nazire moguće čudo! Ne daju se ni rekreativci, njihov odgovor je u 62' minuti novi gol Hršaka za 6:3! Još jednom se čini da je sve gotovo (podsjećam da Sisak cijelo vrijeme igra sa igračem manje i to obrambenim...). 63' moj veznjak radi prekršaj na njegovom Buntiću (imao sam u toj utakmici i ja svog koji je zamijenjen na poluvremenu). Buntić izvodi slobodnjak i zabija za 6:4! Već sad je to sjajna utakmica, ali nije kraj! 81' je vrijeme kada ponovno Belgijac pokazuje svoju vještinu, 6:5 i već je panika u ekipi rekreativaca, a u zraku doslovno visi izjednačenje i osjeća se velika napetost. Nevjerica na licima igrača rekreativaca: je li moguće ovo prokockati? 87' i Buntić dodaje do Van Belleghema za najljepši povratak koji sam ikad vidio: 6:6!! Srećom, uskoro je sviran kraj jer sam uvjeren da bi uskoro Sisak zabio i 7. gol za pobjedu! Nevjerojatna utakmica, može vam biti žao da je niste vidjeli, a meni nikad nije bilo manje žao izgubljenih bodova nakon ovakve predstave! Stavio bih vam link utakmice, ali on će već sutra nakon izvlačenja liga postati neaktivan. Ako netko ovo danas čita neka obavezno pogleda ovu utakmicu.
Ostalo je još pogledati i statistike. U negativnom dijelu dominira u potpunosti jedna, već spomenuta ekipa, a možemo izdvojiti izjednačenje gotovo nemogućeg rekorda od 0 pobjeda u sezoni...

1. Najviše pobjeda: Lokalni rekreativci (23) (rekord 27)
2. Najviše neodlučenih: Krucifer FC (8) (rekord 11)
3. Najmanje poraza: Lokalni rekreativci (3) (rekord 1)
4. Najviše postignutih golova: Lokalni rekreativci (112) (rekord 125)
5. Najmanje primljenih golova: NK Trnsko (41) (rekord 21)
6. Najmanje pobjeda: NK Šibenik (0) (rekord 0)
7. Najmanje neodlučenih: NK Šibenik (1) (rekord 0)
8. Najviše poraza: NK Šibenik (29) (rekord 30)
9. Najmanje postignutih golova: NK Šibenik (52) (rekord 20)
10. Najviše primljenih golova: NK Šibenik (129) (rekord 173)

Zanimljivosti:
1. Bila je ovo još jedna vrlo učinkovita sezona, ako se učinkovitost mjeri po broju golova. Ima troznamenkastih i u jednoj i u drugoj rubrici, a dovoljno govori da nitko nije postigao manje od 52 ni primio manje od 41 gol...
2. Čak 3 ekipe su bile vrlo blizu jednakom broju zabijenih i primljenih golova, ali ipak ni ovaj put nikom nije uspjelo postići jednako u obje rubrike. Najbliži su bili: ADriatico i Cibona sa +1 i Krucifer sa -1.
3. Nije iznenađenje kada prvoplasirana ekipa zabije najviše, ali kada drugo mjesto (sa 88 golova) podijele ekipe koje su zauzele 5. i 10. mjesto možemo to smatrati ipak malo manje uobičajenim. Spomenute ekipe su Adriatico i Sisak.

Nema više. Do novog izvještaja, naravno :) Vjerojatno iz pera nekog drugog ;)
hr v
Nybörjare
Registrerad2013-02-04
hr klokan92 >> måndag maj 16 - 13:58
Koliko ce to kola biti ove sezone? 60? Ili ce prvenstvo mozda ranije zavrsiti...
hr klokan92
Användare
Registrerad2013-02-08
si NK Krško
hr niko >> måndag maj 16 - 14:01
A kako igrači mogu biti na 2 utakmice u isto vrijeme:D

Ističem kanditaturu za zadnje mjesto i ove sezone tako da niko ne pomišlja da mi ga uzme :P
hr niko
Användare
Registrerad2013-08-15
hr agent47 >> måndag maj 16 - 14:26
Baš i ja gledam, 4 utakmice u iduća 2 dana?! Pa nije nikad ovako bilo...
hr agent47
Användare
Registrerad2013-05-29
hr Rofl Team
hr dr.mr.bonito >> måndag maj 16 - 19:21
Sou.
hr dr.mr.bonito
Användare
Registrerad2014-01-10
hr v >> måndag maj 16 - 20:47
Evo ja se stalno žalim: nema novih rekorda - sad bar imamo šanse :D
hr v
Nybörjare
Registrerad2013-02-04
hr agent47 >> söndag juni 26 - 17:07
Čestitke icco... Ne znam jel znaš za naš običaj, prvak juniorske piše izvještaj za sezonu, tko je kako igrao i to :)
Iako je na kraju najbitnija statistika, da se sačuva kad već igrica briše odmah nakon formiranja liga za novu sezonu... Imaš tu starih verzija kolko te volja, snađi se :D
hr agent47
Användare
Registrerad2013-05-29
hr Rofl Team
hr agent47 >> måndag juni 27 - 06:39
Kaj je ovo, pa uvijek je bilo 30 tekmi, dokle se sad igra?!?
hr agent47
Användare
Registrerad2013-05-29
hr Rofl Team
hr Eddie >> måndag juni 27 - 09:26
Zaboravio sam na to. To je onaj bug kad su na pocetku sezone bile duplo zakazane utakmice. Vincent je popravio, ali je pustio te dvije viska.
hr Eddie
Nybörjare
Registrerad2014-05-03
hr v >> tisdag juli 5 - 19:49
Sutra je izvlačenje liga pa da barem sačuvamo statistiku. Ostalo neću komentirati jer znate svi što mislim o ovoj sezoni.

Jedina zanimljivost koju vrijedi izdvojiti je da smo greškom s duplim utakmicama početkom sezone imali 32 utakmice umjesto uobičajenih 30.

1. Najviše pobjeda: FC United of Manchester (24) (rekord 27)
2. Najviše neodlučenih: NK TREŠNJEVKA BIMK 2562 (9) (rekord 11)
3. Najmanje poraza: FC United of Manchester (2) (rekord 1)
4. Najviše postignutih golova: Galloping Snail (114) (rekord 125)
5. Najmanje primljenih golova: FC United of Manchester (47) (rekord 21)
6. Najmanje pobjeda: NK Šibenik (6) (rekord 0)
7. Najmanje neodlučenih: NK Šibenik i PK TEAM ZAGREB (1) (rekord 0)
8. Najviše poraza: NK Šibenik (25) (rekord 30)
9. Najmanje postignutih golova: NK Šibenik (34) (rekord 20)
10. Najviše primljenih golova: DPH Podsused (93) (rekord 173)
hr v
Nybörjare
Registrerad2013-02-04
hr dr.mr.bonito >> onsdag juli 6 - 07:46
Ovo je savrsena prilika bila da se obore rekordi, Tvrle je imo 0 0 30 skor tada, da je on imo priliku za jos dva dodatna kola podebljo bi te negativne rekorde gadno :D
hr dr.mr.bonito
Användare
Registrerad2014-01-10
hr klokan92 >> onsdag augusti 24 - 19:45
Malo su se zapostavili juniori ove sezone. Cestitke wolfpacku na novom naslovu u juniorima. Bit ce opasan i iduce sezone, ali prije svega - izvjestaj!
hr klokan92
Användare
Registrerad2013-02-08
si NK Krško
hr agent47 >> torsdag augusti 25 - 06:23
Zaboravio na ovo... Čestitke wolf, nikakvo iznenađenje kad su u pitanju juniori ;)
hr agent47
Användare
Registrerad2013-05-29
hr Rofl Team
hr v >> fredag augusti 26 - 17:02
1. Najviše pobjeda: Wolfpack (24) (rekord 27)
2. Najviše neodlučenih: Rofl Team (8) (rekord 11)
3. Najmanje poraza: Wolfpack (4) (rekord 1)
4. Najviše postignutih golova: Galloping Snail (113) (rekord 125)
5. Najmanje primljenih golova: Wolfpack (33) (rekord 21)
6. Najmanje pobjeda: HNK Ravenski Novaki (3) (rekord 0)
7. Najmanje neodlučenih: NK Cibona i HNK Ravenski Novaki (0) (rekord 0)
8. Najviše poraza: HNK Ravenski Novaki (27) (rekord 30)
9. Najmanje postignutih golova: HNK Ravenski Novaki (18) (novi rekord 18!)
10. Najviše primljenih golova: HNK Ravenski Novaki (121) (rekord 173)

Nakon dugo vremena novi rekord koji vrijedi zabilježiti.
hr v
Nybörjare
Registrerad2013-02-04