Seriespel - Israel säsong 17

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

הישראליות בעולם (דרום אמריקה ואירופה) עונה 8 (197)

il guylamed >> torsdag februari 13 - 18:24
נחמד, שילוב של שני הדגלים.
אהבתי מאוד את העדכון של הלוגואים, מוסיף עוד קצת צבע למשחק
il guylamed
Användare
Registrerad2013-04-04
il טל >> torsdag februari 13 - 19:23
כן,אחלה סמל...
גם כשמתחיל המשחק זה מראה את שני הדגלים-אחד מול השני כמובן וזה יפה.
il טל
Nybörjare
Registrerad2013-07-20
il Menachem Eini >> fredag februari 14 - 07:21, Redigerad fredag februari 14 - 07:23
כן, אכן אהבתי את הקטע של הסמלים, ואפילו יש לי כבר מישהו שכמעט עשה כמוני (מכבי..)
il Menachem Eini
Nybörjare
Registrerad2013-09-22
il Jordy Cruijff >> fredag februari 14 - 22:01
בינתיים מידפילד מסיים בתיקו 0 את משחק החוץ, בהצלחה בגומלין, אין ספק שפייבוריט לעלות.

בנוסף- בקשר לדירוג של המתחרות שלנו (שבדיה, איטליה): השבדים רחוקים ממנו מרחק של 3 נקודות בלבד, אבל כבר עפו להם 2/6 הקבוצות, אז לא יהיה להם קל לעקוף אותנו, מצד שני אם נפשל הם יכולים בהחלט.

לאיטלקים שחסר פער 5 ממנו, יהיו כנראה 5 קבוצות בבתים (מתוך 6), אז הם יוכלו לצמצם, אבל גם להם יהיה קשה כי 5 נקודות זה המון.

עונה הבאה (ועונה שלאחר מכן), אנחנו יכולים להתעודד מזה שנרוויח על הקיזוזים (עונה הבאה נרוויח יתרון 1 על השבדים, 3.8 על האיטלקים, עונה שלאחר מכן: !10 על השבדים, 3.5 על האיטלקים, אבל בעונה שאחרי זה האיטלקים יצמצו 10 והשבדים 5...).

אז נראה שהעונה וב2 עונות שאחריה אנחנו פייבוריטים לסיים 3, אח"כ כבר יהיה יותר קשה, אבל יש זמן עד אז, קודם נדאג לסיים 3 עכשיו.
il Jordy Cruijff
Nybörjare
Registrerad2013-04-08
il basta >> söndag februari 16 - 14:51
תיקו שכולו הפסד למידפילד -חבל!
הגיע למידפילד ניצחון ובגדול אבל חוסר מזל והוא הודח - לא נורא, מאמין שבעונה הבאה תשתפר ותעלה לשלב הבתים - גם לי היה בעבר כשלו דומה ומשם רק התקדמתי.

שיהיה בהצלחה בעתיד!
il basta
Användare
Registrerad2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> söndag februari 16 - 14:57
כן, הדחה פשוט לא תאמן:

ב2 המשחקים ביחד היו למידפילד 22 בעיטות לשער (משמע, גולים או הצלות של השוער היריב) והכניס רק שער אחד
ב2 המשחקים ביחד ליריב הייתה רק בעיטה אחת לשער, והוא הכניס אותה...

למרות שלמידפילד על הנייר שוער יותר טוב, וחלוצים וקשרים ומגנים יותר טובים.

חוסר מזל שלא ראיתי כמותו הרבה זמן, מה לעשות...

ומחר תורי להכנס לאקשן, מקווה להגרלה טובה, אני כמעט בטוח שאני בקבוצת הדירוג העליונה, אבל כמעט כל הקבוצות חזקות מאוד ובטוח לא יהיה קל נגד כל קבוצה שתגיע.

צמד המשחקים הללו הם הכי חשובים אצלי העונה, אם אני עולה, מבחינתי לסיים רביעי בליגה ולעוף מקום 4 בשלב הבתים באלופות (אם כי כמובן אני ישאף ליותר, בעיקר בקטגוריה השניה).
il Jordy Cruijff
Nybörjare
Registrerad2013-04-08
il joest5 >> söndag februari 16 - 16:04
בהחלט הפסד מפתיע ומאכזב. הזדמנות להגרלה קלה כמו שמידפילד קיבלו העונה, לפחות להגיע עד הפלייאוף, לא תחזור בכל עונה. מה שכן, מקווה שמידפילד תשתפר ואז גם עם הגרלה יותר קשה אולי תצליח לעבור.

והעונה שוב הכל יקום וייפול באירופה על 4 הגדולות (טוב, אולי מנחם יפתיע וישיג פה ושם כמה נקודות, אם כי יהיה לו מאוד קשה).
il joest5
Översättare
Registrerad2013-02-07
il Menachem Eini >> söndag februari 16 - 16:17
כן.. אני מודע לכך שיהיה לי מאוד קשה, אבל אני מקווה להוציא בכל זאת מספר נקודות.
il Menachem Eini
Nybörjare
Registrerad2013-09-22
il Jordy Cruijff >> söndag februari 16 - 16:21
נקווה, אני חושב שתוכל לגנוב איזה ניצחון ותיקו אם תתאמץ קשה ותקבל בית סביר, כמובן שלא עליה...
il Jordy Cruijff
Nybörjare
Registrerad2013-04-08
il AP >> söndag februari 16 - 18:08, Redigerad söndag februari 16 - 18:08
גם אני לא עליתי.... אני יחסית מאוכזב אבל אני אנסה לעשות זאת שוב בעונה הבאה.
il AP
Nybörjare
Registrerad2013-06-19
il Jordy Cruijff >> måndag februari 17 - 05:08
והגרלה שחששתי ממנה מאוד, ברסט הבלרוסים, קבוצה קצת יותר חזקה ממני ויהיה קשה מאוד...

נקווה לטוב
il Jordy Cruijff
Nybörjare
Registrerad2013-04-08
il AP >> måndag februari 17 - 05:43
מדהים שאני הוגרלתי מולם בעונה שעברה במוקדמות ליגה האירופית עם הקבוצה הארמנית.
il AP
Nybörjare
Registrerad2013-06-19
il basta >> måndag februari 17 - 08:01
למרות שעל הנייר הביילרוסים מעט יותר חזקים, אני חושב שהיתרון של העושה משחק והחלוצים של מכבי יעשו את ההבדל.
הבעיה/סימן השאלה הוא לגבי השוערים - מקווה שהיתרון של הביילרוסים לא יהיה גדול מדי.
עדיין - לדעתי מכבי עוברים!!!
il basta
Användare
Registrerad2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> måndag februari 17 - 09:43
תודה על התמיכה, יש סיכויים, אבל לא יהיה קל...

בכל מקרה נקווה לעשות את המיטב, וכמובן לדאוג לעלות במערך הכי טוב ויותר חשוב- שכולם יהיה כשירים ב100%
il Jordy Cruijff
Nybörjare
Registrerad2013-04-08
il joest5 >> måndag februari 17 - 14:38
שיהיה כמובן בהצלחה למכבי. יריבה לא פשוטה בכלל אבל אפשר היה לקבל גם יריבה יותר קשה. אני סומך על מכבי וכמו בסטה חוזה שהם יעברו.
il joest5
Översättare
Registrerad2013-02-07