Seriespel - Israel säsong 63

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

הישראליות בעולם (דרום אמריקה ואירופה) עונה 8 (197)

il joest5 >> lördag mars 8 - 08:23
והקבוצה שלי נופלת קורבן לבונקר מטורף בשני המשחקים (6 שחקני הגנה ושני קשרים אחוריים) ויכולת מצויינת של השוער היריב (מול יכולת מאכזבת מאוד של השוער שלי) ועפה מאירופה. 30-10 בבעיטות לשער (ו51-18 בסיכום שני המשחקים), 15-1 בקרנות לא הספיקו ומעכשיו כל שנותר לי הוא לעודד את עופר שכצפוי מדלגת בקלילות לשלב הבא ומכבי שתפגוש בהמשך היום את ריינרד. מצטער גם שאיכזבתי את שאר הקבוצות הישראליות שכנראה ציפו מהקבוצה שלי להביא יותר נקודות לישראל. מאוד מאוכזב, אבל תמיד יש את עונה הבאה.
il joest5
Översättare
Registrerad2013-02-07
il Dave >> lördag mars 8 - 09:23
נדיר למדי לשלוט בצורה כל כך בולטת בשני משחקים רצופים ולא לנצח
חוסר מזל נטו, לא הגיע לך לעוף ככה
il Dave
Användare
Registrerad2013-07-22
il FC Wanaka
il joest5 >> lördag mars 8 - 09:37
טוב, זה המשחק ולפעמים זה קורה. לצערי הפעם זה קרה לי.
il joest5
Översättare
Registrerad2013-02-07
il Jordy Cruijff >> lördag mars 8 - 09:59, Redigerad lördag mars 8 - 09:59
כן, מאכזב מאוד,חוסר מזל ענקי, אבל מה לעשות, העונה כנראה זאת לא העונה של קבוצות עם השם "הפועל" באלופות...

נקווה שאני קצת ישפר את מצב הרוח של הישראליות בקרוב מול רינארד, ונקווה שהשחקנים יגיעו מפוקסים, כבר יש סימן לא טוב והוא שאתמול תפסתי את השוער אחד החלוצים ו2 מגנים חוגגים במועדון אסטוני מקומי את הניצחונות האחרונים עד 3 לפנות בוקר, נזפתי בהם והיום הם ישנו הרבה, אז נקווה שלא יהיה הבדל ברמת הביצועים שלהם.
il Jordy Cruijff
Nybörjare
Registrerad2013-04-08
il basta >> lördag mars 8 - 10:11
באמת מאכזב מאוד - אבל אין מה לעשות...זה קרה גם לי...
מקווה ובטוח שמכבי יעלו וייתנו לנו נקודות - שיהיה בהצלחה!
il basta
Användare
Registrerad2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il ofer cohen >> lördag mars 8 - 10:21
כששוער מולך תופס יום - אין מה לעשות...
בסטה חווה זאת אתמול בערב מול מכבי והפועל חיפה חוו זאת היום
חוסר המזל הזה קרה ויקרה לכולם והדבר הנכון הוא רק להסתכל קדימה

לבי להפועל חיפה עם הרבה תקווה לשותפה נוספת ברבע הגמר בדמות מכבי.
il ofer cohen
Nybörjare
Registrerad2013-02-05
il AP >> lördag mars 8 - 15:12
מכבי מגיעה למשחק מול האסטונים בעוד חצי שעה.

בהצלחה!!
il AP
Nybörjare
Registrerad2013-06-19
il AP >> lördag mars 8 - 15:55
כל הכבוד למכבי שעלו, הוא לא התייחס אפילו שיש להם שוער מפלצת וסיים בתוצאת שני המשחקים 6-3.

שתהיה הגרלה טובה!!
il AP
Nybörjare
Registrerad2013-06-19
il Jordy Cruijff >> lördag mars 8 - 16:07
כן, מי היה מאמין, יותר מההפסד המינימלי גם הגעתי לאותה כמות של מצבים בחוץ עם קבוצה אדירה, ומסתבר שגם אם בבית הייתי מנצח 2-1 סולידי הייתי עולה...

הישג פשוט לא יאומן למועדון שלי, בתחילת העונה אחרי הבעיות במשחקים הראשונים, ציפיתי שאני אפילו לא יעבור את שלב הפלייאוף, אבל עברתי אותו כמו גדול גם את שלב הבתים וגם היום, וב10 משחקים שהיו לי עד עכשיו יש לי 5 ניצחונות ו2 תיקו מול קבוצות שרובם הגדול יותר טובות ממני ב0.5-1 ממוצע איכות, לא יאמן.

אבל חזרה לקרקע, בקרוב משחק קשה מאוד עם עופר, האמת שאני לא יודע מה אני יעשה: כולם מתים מעייפות (0.07~) מחר יש גם משחק חשוב עם חיפה, ומחרתיים רבע גמר אלופות...

נחכה אכן להגרלה, אני באמת שעשיתי את שלי, אבל אם אפשר עוד קצת אני לא אתנגד, אני מקווה רק לא לקבל את סובוטיקה או קמבור, ועדיפות לליברפול סיטי (שלמרות שאני עדיף עליהם באיכות, הם עדיפים עלי בפועל אבל עדיין יש לי סיכויים לדעתי), או עופר (שאם לפחות קבוצה חזקה תהנה מההפקר, תקבל אותי וכמעט בטוח תעלה לחצי, אז שניתן לקבוצה ישראלית את הפרס הזה)...
il Jordy Cruijff
Nybörjare
Registrerad2013-04-08
il ofer cohen >> lördag mars 8 - 17:48
הרבה ברכות על העלייה הראשונה ל 8 הגדולות של אירופה !!!
חיפה שהוא הקבוצה הטובה מבינינו היום יכולה לספר עד כמה זה לא מובן מאליו (תנחומי על חוסר המזל בביצועים האדירים של שוער היריב) - כל הכבוד !!!

ב 1/8 הגמר יש:
2 קבוצות ישראליות (וכמעט 3)
3 קבוצות אנגליות - ההפתעה של העונה בליגת האלופות !!!
איטלקית אחת
ספרדית אחת
והולנדית אחת בלבד
il ofer cohen
Nybörjare
Registrerad2013-02-05
il Jordy Cruijff >> lördag mars 8 - 20:29
נקווה לקבל קבוצות מ2 המדינות הראשונות- אם נקבל אחד את השני תהיה ישראלית בחצי בוודאות, אם נקבל 2 אנגליות אז גם סיכוי לא רע שתהיה אחת בחצי.
נראה מחר.
il Jordy Cruijff
Nybörjare
Registrerad2013-04-08
il Jordy Cruijff >> söndag mars 9 - 04:58, Redigerad söndag mars 9 - 05:05
הגרלה טובה לי ורעה לעופר:

אצלי למרות שליברפול סיטי הוכחו כלא פראיירים בכלל ופייבוריטים ברורים מולי, עדיין יש לי סיכויים קטנים לדעתי, נקווה לטוב, חשוב להבהיר שהסיכויים הם לא יותר מקטנים, כדי לא לפתח פה ציפיות (הם הדיחו את חיפה אחרי הכל).

עופר קיבל את סובוטיקה, עונה שעברה הוא אמר שהם הכי חזקים לדעתו באירופה, ושב10 משחקים הוא יעלה מולם רק פעמיים שלוש, אז נקווה שהפעמיים שלוש האלה יהיו עכשיו.

הוספה:
בכל מקרה המרוויח העיקרי הוא טל שפירא (ועופר והפועל כתוצאה מזה), המשחק שלי מולו בחוץ מחר יערך 3 שעות לפני המשחק מול ליברפול בחוץ ומצטער לכל מי שעם טל שפירא בקרב על מקום אבל אין סיכוי שאני יוכל לשחק מול טל שפירא בהרכב חזק, אפילו עם שחקן הרכב אחד אני לא יעלה.
il Jordy Cruijff
Nybörjare
Registrerad2013-04-08
il טל >> söndag mars 9 - 05:13
ייישששששששש!! תודה!
il טל
Nybörjare
Registrerad2013-07-20
il ofer cohen >> söndag mars 9 - 05:26, Redigerad söndag mars 9 - 05:27
אין ספק ההגרלה הכי קשה שיכולתי לקבל !
להערכתי סובוטיקה היא הקבוצה הכי טובה באירופה (טובה יותר ממני ומהפועל חיפה) ויותר מזה - בנויה מעולה לטווח הארוך !
נעשה את המקסימום אבל אני לא אופטימי...

יחד עם זאת, למרות שליברפול ניצחה את חיפה - חוץ משוער מעולה אין להם הרבה ועם קצת יותר מזל מכבי מסוגלת לעבור אותם.
il ofer cohen
Nybörjare
Registrerad2013-02-05
il basta >> söndag mars 9 - 06:44
ראיתי את ההגרלות - לדעתי מכבי עולים, כי הליברפול האלה ניצחו במזל ענק את חיפה!!!
לגבי עופר...יותר מסובך אבל לפי מה שאני ראיתי הקבוצות כמעט שוות!!! ואני מהמר שעופר ינצח!!!
il basta
Användare
Registrerad2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv