Seriespel - Israel säsong 82

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

אימון נבחרות (159)

il LFC >> lördag augusti 22 - 06:20
שלום לכולם, עכשיו שחזרתי מחופשה, אני שוקל לאמן נבחרת. אנא המלצתכם אם כדאי לי בשלב זה? אם כן, איזו? איך? ועצות כלליות בכלל בעניין
תודה ובהצלחה לכל מאמני הנבחרות שלנו
il LFC
Användare
Registrerad2013-05-25
il Tel Aviv FC
il Dave >> lördag augusti 22 - 06:46
בוקר טוב, החלטתי אתמול בערב להתמודד על תפקיד מאמן נבחרת ישראל בגלל היעדר מאמנים ישראלים, אם אבחר אשתדל להגיע כמה שיותר רחוק ולקדם כמה שיותר כשרונות צעירים.
il Dave
Användare
Registrerad2013-07-22
il FC Wanaka
il LFC >> lördag augusti 22 - 06:54
בהצלחה דייב! אשמח אם תוכל להגיב לשאלות שהצגתי ולהמלצות שציינתי. אגב, איך נבחרים? אתה מתמודד עם עוד יוזרים אני מניח, כך שכל אחד יכול לבחור בך? אם כן, קיבלת את קולי
il LFC
Användare
Registrerad2013-05-25
il Tel Aviv FC
il Dave >> lördag augusti 22 - 07:05
אתה קודם כל צריך שהויפ שלך ימשך עד סוף תקופת הכהונה שלך כדי להתמודד, דבר שני אתה יכול להתמודד במדינות בהם יש לך שחקני נבחרת (למרות שנראה לי גם מספיק אם יש לך שחקן בשורטליסט), תלך על נבחרת בה אין מאמן מקומי מהליגה הראשונה ותבדוק בין הקבוצות הישראליות לאיזה נבחרת יש הכי הרבה שחקנים בליגה שלנו, ככה תוכל לקבל קולות של מנג'רים ישראלים וזה ישפר את הסיכוי שלך להבחר

אימנתי בעבר נבחרת חלשה ואני חייב להודות שלא נהנתי, תנסה לבחור נבחרת שיש לה סיכוי להיות תחרותית
il Dave
Användare
Registrerad2013-07-22
il FC Wanaka
il matanb >> lördag augusti 22 - 07:51
בהצלחה לשניכם
il matanb
Nybörjare
Registrerad2014-08-08
kn Nehemiah >> lördag augusti 22 - 08:22, Redigerad lördag augusti 22 - 08:27
Greetings, I was the first person to put my name forth for election for National Team Coach because of the lack of suitable candidates in recent times and the fact that noone contested for it last time. If you have any questions please let me know and I will be willing to answer them. I promise to be impartial for the best interests of Israel if I am elected not just for the short-term but for the long-term growth and development as well.

ברכות, אני היה האדם הראשון ששם את שמי לבחירות לNational Team מאמן בגלל חוסר המועמדים מתאימים בתקופה האחרונה, והעובדה שאף אחד לא שנויה במחלוקת בפעם האחרונה זה. אם יש לך שאלות, אנא יידע אותי ואני יהיה מוכן לענות עליהן. אני מבטיח לך להיות אובייקטיבי לטובתה של ישראל אם אני נבחרתי לא רק לטווח הקצר, אך לטווח ארוך הצמיחה והפיתוח, כמו גם.
kn Nehemiah
Nybörjare
Registrerad2013-04-14
il ofer cohen >> lördag augusti 22 - 09:21
I think you are a great candidate
with lots of expirience
and under have vote for you gladly

I would have gladly vote for you
(just that it seems irrelevant)
il ofer cohen
Nybörjare
Registrerad2013-02-05
il Jordy Cruijff >> lördag augusti 22 - 12:31
לדעתי דייב ונחמיה כדאי שתדברו ביניכם ותסכמו על פשרה, או שמישהו פורש, או שתעשו קדנציה קדנציה (לפחות ב2 קדנציות הבאות, כלומר הפעם מישהו אחד ופעם הבאה מישהו אחר, ואז הסיכום נגמר (ותוכלו לחדש אותו אם תרצו)), כל זה כמובן בהנחחה שאין עוד ישראלית שרוצה. חבל שיהיה מאבק על עמדת המאמן (מה שאומר שאחד ממכם ישאר בלי נבחרת בסוף).
il Jordy Cruijff
Nybörjare
Registrerad2013-04-08
il LFC >> lördag augusti 22 - 13:47
תודה דייב, אני כנראה צריך להאריך את הויפ שלי, שבתוקף עד נובמבר. לגבי איזו נבחרת לאמן, נראה שרוב השחקנים שיש לי, הנבחרות כבר אויישות...חלקן ע"י חברים ישראלים מהליגה...יש לי כמה נבחרות שלא שייכות לברים והן:
Kiribati
Equatorial Guinea
East Timor
Sao Tome and Principe
Grenada
Rwanda
Haiti
יש לכם המלצות? אשמח לשמוע את דעתכם לפני שאני מקבל כל החלטה
תודה
il LFC
Användare
Registrerad2013-05-25
il Tel Aviv FC
il Dave >> lördag augusti 22 - 14:01
הייתי ממליץ על איסט טימור או גרנדה מבחינת חוזק הנבחרות
שווה לך לעבור קבוצה קבוצה אצלנו לראות אם יש להם שחקני נבחרת באחת מהנבחרות האלה

לגבי הנבחרת שלנו, סוף סוף יש תחרות ואתה רוצה להרוג אותה? טוב שיש בחירות וטוב שיש יותר ממנג'ר אחד שמתמודד ברצינות, זה רק יגרום ליותר אחריות על הכתפיים של מי שיבחר. חוץ מזה שלא מעניין אותי לאמן נבחרות אחרות, אני מתמודד אך ורק כדי לאמן את נבחרת ישראל, לא תכננתי/שקלתי לאמן נבחרת אחרת. אין לי גם אינטרסים אישיים, לא רואה אף שחקן שלי בנבחרת בשתי העונות הקרובות
il Dave
Användare
Registrerad2013-07-22
il FC Wanaka
kn Nehemiah >> lördag augusti 22 - 14:16
@LFC Depends if you have more interest in one country above another and also how many others are running for each country. If 5 is running for example there would be no point contesting for it since you would only have a one in six shot of being elected.

I currently have no plans to run for any other National Team except Israel. We will see what happens but for the next few years I have only interest in helping the National Team of Israel grow and achieve success, no other country. Contestation will only help the country grow by ensuring whoever is elected remains true, honest and devoted, otherwise they would not be elected next period.

@LFC תלוי אם יש לך יותר עניין במדינה אחת מעל אחר וגם כמה אחרים פועלים בכל מדינה. אם 5 פועל לדוגמא לא תהיה נקודת ערעור על זה מאז שהיית צריך אחד מכל שש ירה להיבחר רק.

יש לי כרגע שום תוכניות לרוץ לכל נבחרת אחרת מלבד ישראל. אנחנו נראה מה קורה, אבל לשנים הקרובות יש לי עניין רק בסיוע לנבחרת הלאומית של ישראל לצמוח ולהגיע להצלחה, אף מדינה אחרת. תחרות תהיה רק לעזור למדינה לצמוח על ידי הבטחה מי שנבחר נשארת אמיתית, כנה ומסורה, אחרת הם לא ייבחרו תקופה הבאה.
kn Nehemiah
Nybörjare
Registrerad2013-04-14
il טל >> lördag augusti 22 - 16:57
בהצלחה לשניכם!
il טל
Nybörjare
Registrerad2013-07-20
il LFC >> lördag augusti 22 - 17:32
תודה לכם..אעדכן איזו נבחרת אבחר...לגבי ישראל, בהצלחה לשניכם. אני אישית תומך בדייב הפעם, אך מאחל לשניכם בהצלחה
il LFC
Användare
Registrerad2013-05-25
il Tel Aviv FC
il matanb >> lördag augusti 22 - 20:35
יהיה מעניין בכל מקרה
מקסימום תעשו צוות אימון
DN :)
il matanb
Nybörjare
Registrerad2014-08-08