Seriespel - Lettland säsong 31 [4.1]

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

28.sezona (98)


lv Saldejums >> tisdag januari 24 - 18:39
Tūlīt izšķirsies, man 7. vai 8. vieta. Ņemot vērā sezonas otro pusi, kur pārāk daudz zaudējumi, pārspēlēs par palikšanu 4. līgā arī varu zaudēt. Sabaroju visiem Mildronātu un laižu uz laukuma.
lv Saldejums
Användare
Registrerad2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv jenkijs17 >> tisdag januari 24 - 20:28
Bondarevka ņem un mani pa taisno nosūta uz 5. līgu.
Oficiāli apsveicu Smilteni ar triumfu. Pārējām komandām veiksmi turpmāk.
BARONAM fui par mildronātu.:D
lv jenkijs17
Användare
Registrerad2015-06-18
lv MFK Dzinējsuņi
lv Saldejums >> tisdag januari 24 - 21:04
Nākamsezon visus sasitīsi 5. līgā un aiznākamsezon tiekamies atkal te.
lv Saldejums
Användare
Registrerad2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Tom >> tisdag januari 24 - 21:48
Superīga sezona, pirms sezonas domāju nu tik būs! Aiziet pēdēja vietā, urā!
lv Tom
Användare
Registrerad2014-08-15
lv Qwov >> onsdag januari 25 - 13:10
Bondarevkas un Dzinējsuņu vietu prognozēju precīzi, par pārējām gan galīgi auzās. Laikam pieliku kāju priekšā Zeltiņiem, bet arī 3 punkti nebūtu palīdzējuši noturēties kaut pārspēlēs. Pozitīvi pārsteidza Wild Skunks, kuri gandrīz finiša spurtā iekļuva Top2, viennozīmīgi nākamsezon būs favorīts. negatīvi pārsteidza Barons, pāgāšsezon turējās augšgalā, šosezon knapi vilka kājas pa laukumu.
lv Qwov
Nybörjare
Registrerad2015-05-25
lv Qwov >> onsdag januari 25 - 13:12
Prieks arī ielūkoties statistikas sadaļā, jo otrajā vietā snaiperu sarakstā ir mans spēlētājs, labākais piespēlētājs no Smiltenes un otrais labākais GK pēc nullīšu spēlēm.
lv Qwov
Nybörjare
Registrerad2015-05-25
lv Qwov >> onsdag januari 25 - 13:13
J;apiebilst vien to, ka par savu vietu komandā arī nākamsezon varēs būt tikai 2 spēlētāji- pamatvārtsargs un labākais pussargs, pārējiem būs iespēja saņemt citu komandu piedāvājumus.
lv Qwov
Nybörjare
Registrerad2015-05-25
lv Saldejums >> onsdag januari 25 - 16:02
Vārtsargs man vislabākais, aizsardzība arī labi spēlēja, uzbrucēji šosezon pievīla, vismazāk iesistie vārti līgā. Puskomandu jāmēģina pārdot nu vietā jādabū labāki kadri. Ar katru sezonu 4. līgas kļūst spēcīgākas, ja šogad knapi spēju noturēties, nākamsezon var būt vēl zemāka vieta, kaut kas jādara lietas labā.
lv Saldejums
Användare
Registrerad2014-07-28
lv FC BARONS/Lido